Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Mám nějaké nejasnosti v pravidlech,takže jak to vidíte vy :
Útočí mi na město a to na zónu království ,kde mám 2 podpory za 2 sekery.Takže beru celkem 5 žetonů zdrojů(království samo dává 3).Zónu mi vyplení ,takže hoří.
1)Kolik budu dobírat žetonů zdrojů ,když zóna hoří?
2)Podpory jsou rovněž pryč?
3)A když ano můžu do hořící zóny Království dát další(nebo nové) podpory?
Zatím jsme to hráli tak ,že všechny podpory se daly pryč v kole, kdy zóna byla dobyta a v dalším kole jsme mohli dát do této zóny další podpory i když hořela,abychom mohli brát více žetonů zdrojů.
12.1.2010 20:44:18

Deth
Souhlasí.

18.1.2013 12:47:50

ovládnutí cizích jednotek...
Zpravidla supportem Temných elfů ovládnu cizí jednotku, přesunu ji do své zóny a protihráč později zničí přiloženou kartu. Co se potom děje s takovou jednotkou?
Já bych ji odstranil do balíčku odhozených karet hráče, který ji ovládá, tedy v tomto případě protihráče. Je tomu tak?

7.2.2013 15:50:25

Deth
Jednotka sa vrati k majitelovi ak sa nemylim. Efekt ovladnutia je zruseny, teda prestava platit a tym padom sa jednotka uvedie do povodneho stavu.

7.2.2013 16:47:53

Soul Stealer
http://www.cardgamedb.com/index.php/warhammer/warhammer-invasion-card-spoilers/_/the-enemy-cycle/bleeding-sun/soul-stealer-bs

Opět to samé na co jsem se již ptal, tentokrát přidávám i konkrétní kartu.
Na jednom fórum jsem vyčetl názor, který by mohl být opodstatněný. Když tuto kartu zruší protihráč, tak to ještě neznamená, že by se mělo něco dělat s takovou jednotkou. Prostě a jednoduše zůstává stále v té zóně, kam ji dal hráč, který ji ovládl. Tak a co vy na to?

http://www.fantasyflightgames.com/edge_foros_discusion.asp?efid=140&efcid=4&efidt=382883

8.2.2013 10:03:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Klaymen
Máš pravdu a já jsem slepý. Je to ve FAQ přímo jako dotaz s odpověďí.

8.2.2013 12:45:56

Vybíráme z Bazaru

hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
Akt. cena: 7 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas