Vládci podzemí

xxxxxxxxoo hodnoceno 516x (Seznam vlastníků)

Vládci podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Games Edition
Heidelberger Spieleverlag
MindOK
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preview

Jelikoz tu uz padly otazky jake to je, rad nastinim. Podotykam, ze se dojmy zakladaji na jedne testovaci hre;)
Hraci si stavi svoje dungeony, pricemz zaklad hry jsou tajne volby akci za pomoci karet. Temi muzete ziskat penize, jidlo, mistnosti ci prisery a dalsi veci. Policek je mene nez hracu, zahrajou-li tedy vsichni stejnou akci, jeden utre. Na druhou stranu jsou akce odstupnovane a u nekterych se vyplati byt druhy ci treti v poradi (ale ne ctvrty, ten utre;)). Rozhoduje tak i poradi, ve kterem sve akce poskladate. Toto se opakuje tak dlouho, nez v pulce hry prijdou hrdinove (jejich silu muzete ovlivnit tim, ze budete hodni - za nektere akce se pricita zlo - cim zlejsi jste, tim horsi hradinove dojdou). Za pomoci monster ci pasti s nimi bojujete a s trochou stesti porazite. Nebo vam oni vyrabuji vas dungeon. Je to kdo z koho. Pak druhou pulku hry pripravujete dungeon na prichod dalsi varky hrdinu, tentokrat ostrejsich. K dispozici jsou ale silnejsi monstra;) Na konci hry se hodnosti spousta veci - pocet mistnosti, monster, zabitych hradinu, body muze ziskat i ten, kdo ma nejvic impu, tedy delnicku. No a vyhraje ten, kdo ma nejvic bodu. Na prvni zahrani byla tahle hra fakt pekna, a to jeste nemela grafiku. Casti grafiky, co jsem videl, vypadali super, takze jeste bodik navic;) Celkove na prvni zahrani tak 9/10.
3.9.2009 13:09:06

Lumirius
to je pravda, sám jsem zvědavý jak to dopadne :), snad to vydržíme :)

12.11.2009 07:13:14

Vybíráme z Bazaru

Kemet krev a písek + kniha mrtvých  CZ
Kemet krev a písek + kniha mrtvých CZ
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas