Tales of the Arabian Nights

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Tales of the Arabian Nights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dělení překladu-trolové sobě

Tahle diskuse bude ukazovat, kdo pracuje na které části Book of tales.
1.)Do předmětu napište rozmezí encounterů, které si berete na starost. Do textu předpokládané datum dokončení.
2.)Po dokončení napište opět příspěvek s rozmezím enounterů a a to hotovo. Do textu reálné datum dokončení.
3.)Pište sem prosím i revize textu, stejným způsobem, revizi očíslujte, v textu příp. shrňte co jste revidovali.
4.)Všechny dotazy a návrhy řešme ve vedlejším foru "překlad". Tohle bude jen seznam.

Nechť je nám Alláh milostiv :)
19.1.2010 10:21:56

1586-1699-HOTOVO (v korektuře cholerus), 606-623
1586-1699 Chybí mi 30 kousků. 10 dní do konce, 3 na den. Udělám vše pro to, aby to bylo

606-623 Potvrzuji přijetí, neuploadoval jsem, dokud alespoň trochu nesjednotím styly wordu

20.6.2012 20:30:08

IN

Hotovo?
Tak tu mame konec cervence? Nejaky dalsi odhad?..:)

7.8.2012 11:41:11

IN
No... Je to pořád dokola - někdo něco přislíbí a nic... Teď jsme s cholerusem rozjeli snad už definitvní úsilí o dokončení - něco málo zbývá dopřeložit (nebo někde dohledat příspěvek od kolegů) a cca 250 zkorigovat a upravit ze slovenštiny. A pak to všechno sjednotit co se týče pojmů, protože to je zatím jakési provizorní. Čili zvládnout se to dá, ale tvrdit, že to bude do 35. říjence, nemusela by to být pravda... Co takhle vánoce? To je vždycky dobrý termín :-) A kdyžtak se to svede na cukroví a špinavá okna...

Trošku se tento projekt zdiskreditoval postupným odpadáváním od závazků a neustálým protahováním, ale slavnostně tady přísahám, že udělám(e) všechno pro to, aby to letos bylo! Koneckonců mi v tom visí možná i pár set hodin práce a taky už bych to chtěl uzavřít.

7.8.2012 12:15:01

IN

Re
Díky moc za informaci. Vše co píšeš chápu. Mám podobnou zkušenost (překládal jsem PC hry), takže vím co dotahování do konce obnáší. Držím palce...

7.8.2012 12:44:17

Pokrevní bratři
Jak napsal Bacil, slavnostně přísahám, že na vánoce bude k dispozici verze ke stažení. Děj se vůle Alláhova.

7.8.2012 12:48:49

IN

Re.
Mno..:) Takovahle prohlaseni se mohou i vymstit, ale beru..:)

7.8.2012 12:52:55

haha
A co takhle z toho udělat českej kickstarter? :D Kdo chce překlad, ať aspoň trochu zaplatí tu nevděčnou práci překladatelů, ono by je to možná pak i více motivovalo. Z vlastní zkušenosti totiž vím, že čím dýl něco trvá, tím víc ubývá chuti do práce. Držím palce :)

7.8.2012 15:29:19

Havelock
Prima nápad! Piju pivo a rum!! :-))

7.8.2012 19:22:14

Stav překladu
Tedy: zkorektůrovat a upravit zbývá přesně 150 kousků, 30 kardových není na úložišti k mání (Ač je údajně hotovo. Pokud to tedy existuje, nechť se to, prosím, objeví). Příští týden máme s cholerusem dovo a poté zahájíme konečný útok na Bagdád, pročež by hrubá práce mohla být v druhé půli září hotova (což je nenápadná pobídka směrem k elenistarovi ;-) ).

cholerus, kandelabr: A co tohle? Máme?
1931-1950-cSf.Loser-přebírá predseda
2051-2070-assad

16.8.2012 11:02:53

bacil
ano ano... slyším... pracuje se na tom... dostal jsem od tebe deadline... takže myslím, že mám ještě čas...
:)

16.8.2012 15:33:06

Re: Stav překladu
Ahoj,

1931-1950-cSf.Loser-přebírá predseda - nakonec přebral cholerus a je hotovo
2051 - 2070 - assad - první půlku jsem udělal spolu s Chosem a druhou jsem udělal také

Takže chybí opravdu přesně 150 kousků, a Elenistare - víš jak to dopadá, když si člověk řekne, že má ještě spoustu času. Nenech se vyvěsit na černou listinu... :-)

16.8.2012 21:37:32

preklad
pani, snimam dolu klobuk. takze nakoniec sa predsa len dozijem ceskej knihy. inak, mali ste nejake problemy s mojim prekladom zo slovenciny do cz? trosku ma stve, ze je mozno zbytocne, ked je to v slovencine, lebo aj tak sa to musi prekladat do cestiny, ale aspon som sa snazil. ;-)

17.8.2012 08:50:09

Jsem zpět
Hlásím návrat z dovolené, do pracovního procesu, do překladatelského taktéž. Veřejně se dávám v šanc a do konce září bude beta verze a předáme Vám všem čekajícím vánoční dárek v podobě alfa verze :-)

27.8.2012 21:05:18

I já...
...jsem redy a můžem to roztočit.

A dajo - trošku jsi nás potrápil, ne tvoje slovenčina, ale angličtina ;-) Nicméně jsi předvedl působivý výkon a hnal to vpřed, kdy nebyli lidi a chyběla polovina. I tobě díky!

27.8.2012 23:04:00

návrat do služby
i já jsem zpět, nebudu tu sáhodlouze vysvětlovat co a jak, ano, pochybil jsem a přízemně dával přednost práci atd. avšak slibuji, že se do věci opět opřu, ať se práší za kočárem (či létajícím kobercem, je-li libo).

28.8.2012 09:28:35

my
se taky snažíme... máme sami spoustu jiných věcí... ale zkusíme dodělat co máme... těšíme se na betu i alfu... vypadá to nadějně.... panečku tři roky... to je dlouhá doba

28.8.2012 11:31:20

Dostupnost ...
No já už přes tři roky čekám na ten váš překlad s tím, že si to koupím, až to bude hotové. Mám obavy, jestli je hra vůbec ještě k dostání.

28.8.2012 11:40:44

kren
to víš že je... ;)

28.8.2012 12:07:04

cholerus
;) Jen bych, jakožto programátor, podotkl, že nejprve je alfa verze, pak beta, pak RC (release candidate) a nakonec final ;)

28.8.2012 12:13:06

to Elenistar
A kde?
Všude je to vyprodané, jen na Tomovkách mají napsáno na skladě, tak jsem už klukům napsal, jestli je to aktuální.

28.8.2012 12:18:13

Morthe
To jako fakt? To jsem nikdy neslyšel. No, alespoň jsem o něco chytřejší.

28.8.2012 17:12:26

THE END
Z bubnu palácového bubeníka se ozývají tóny, značící příchod odsouzeného na popraviště. Eskorta tvořená desítkami pochopů táhne po dvojcích zaklesnutého Choleruse, krok za ním Bacila a další členy překladatelského týmu. Sultánův písař vzhlédne od popravčích rozsudků a táže se odsouzených, zda existuje nějaká polehčující okolnost, která by mohla zmírnit trest.

Cholerus se oklepe a vymaní své paže ze strážcových úchopů a praví:

"PŘELOŽENO!"

Davem to jen zašumí a sultán, ač starý, hbitě vztane ze svého tru a vykřine: "COS TO PRAVIL!"

"PŘELOŽENO" řekne z posledních sil Cholerus a klesne na kolena.

Dav jen zahučí a začne skandovat: "MILOST! MILOST!"

Kat se vzhlédne k sultánovi a čeká na ortel.

Sultánovi se chvějí rty, nedoufal, že se již této chvíle někdy dožije a sestoupí po schodech mezi odsouzené. Dotýká se jich, jako by čekal, že to jsou přízraky, které seslal sám Alláh, aby ukonejšil jeho duši, než naposledy vydechne. Po tvářích mu stékají slzy a vzlykajícím hlasem praví: "Alláhu, odpusť, že jsem někdy pochyboval!"

Odsouzení jsou blahoslaveni do konce svých dnů a stanou se čestnými obyvateli v tomto i všech sousedních královstvích.




30.9.2012 14:43:01 | Upraveno autorem (porovnej)

huraaa
lebo, po zacati prekladu som chcel napisat poslednu volu...myslel som, ze sa konca nedozijem :-D

a co bude potom? nejaky realny termin, kedy bude kniha v sekcii ke stazeni? a co hracske dosky, kvalitnejsie karty, atd??? ja viem, som otravny, ale tuto hru mam uz dva roky a stale je nevylupana.

30.9.2012 15:51:40

cholerus
+1

30.9.2012 16:12:04

Joe

Cholerus
Gr8!

30.9.2012 16:50:45

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 5555
Končí za: 22 hodin

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Cashflow - Desková hra
Cashflow - Desková hra
Akt. cena: 1299 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas