Tales of the Arabian Nights

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Tales of the Arabian Nights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dělení překladu-trolové sobě

Tahle diskuse bude ukazovat, kdo pracuje na které části Book of tales.
1.)Do předmětu napište rozmezí encounterů, které si berete na starost. Do textu předpokládané datum dokončení.
2.)Po dokončení napište opět příspěvek s rozmezím enounterů a a to hotovo. Do textu reálné datum dokončení.
3.)Pište sem prosím i revize textu, stejným způsobem, revizi očíslujte, v textu příp. shrňte co jste revidovali.
4.)Všechny dotazy a návrhy řešme ve vedlejším foru "překlad". Tohle bude jen seznam.

Nechť je nám Alláh milostiv :)
19.1.2010 10:21:56

Pomoc od znalce hry
Have an immediate encouter with Strange customs (matrix 1)

Hru jsem ještě nehrál, tak nevím co toto znamená a v matici 1 žádné Strange customs není. Nějaká rada od zkušených hráčů, jak to správně přeložit?

25.10.2012 19:24:10

Marix "1"
Hmm, finta na turisty: to je "Měj ihned setkání s Podivnými zvyky (Matice I)"

25.10.2012 20:51:12

hmmm
což, jazykově je to správný překlad, ale v té matici jedna žádné podivné zvyky nejsou. Nechám to tak, třeba to vyplívá ze hry.
BTW. dalších sto setkání máš v mailu (pro ostatní - hotovo 750 z 2600)

25.10.2012 20:54:58 | Upraveno autorem (porovnej)

to cholerus
Bacil to přesně vystihl. Čteš špatně jako Matrix 1, protože to ve skutečnosti je Matrix I (jako velké měkké i). Myšleno v reakční matici, kde se Strange Customs rozhoduje podle Reaction Matrix I.

25.10.2012 21:12:00

aha
Tak v tom případě vše v pořádku. Jen mě to dnes udivilo, z aktuálně skoro 1300 setkání, které mi prošli rukou je to první s tímto vyhodnocením..

25.10.2012 21:17:10

to cholerus
Ten Tvůj neuron prostě na takové výjimečné stavy není připraven :-D

25.10.2012 21:19:14

Úvodní blok připraven
Tak lidičky, setkání 0001-1002 jsou připravena ke korektuře. Grafika je taktéž připravena (díky jidanovi), dnes jsem zkušebně překlopil prvních několik stran, aby si sedělo číslování na správných místech, vše se podařilo i velikost výsledného souboru byla ucházející, takže po finální korektuře prvního tisíce setkání hned do grafiky překlopím ať to do těch vánoc stihneme...

27.10.2012 19:45:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad žetonů
Nějak jsem se nedočetl, jestli bude k dispozici i grafický překlad žetonů, nebo jestli budou jen, karty, hráčská karta a kniha příběhů. Tak se chci zeptat jestli budou i žetony k vytištění? Pokud ne, tak bych si je udělal, ale potřeboval bych ty přeložené pojmy, ať mi to pak sedí s tím vaším překladem. Abych na tom začal dělat, tak bych to potřeboval dřív, než to všecko dáte ke stažení.

Ještě jsem se chtěl zeptat na pravidla. Jestli budete upravovat pravidla, co jsou tady ke stažení na vaše sjednocené pojmy?

8.11.2012 14:55:53

kren
Bude všechno. Pravidla už jsem sjednotil s pojmy použitými v knize, na kartách, na desce hráče i v matici. Ještě si nechám čas na další kontrolu, aby nic hloupě neuteklo a asi se to objeví všechno tak nějak najednou. Pravidla budou (i díky tobě) s původním fontem a na novém pozadí.

Žetony přislíbil jidan, ale s tím, že ty barevné hráčské mají podivné patvary, které se budou blbě stříhat, takže máš-li strach z univerzálních koleček a čtverečků, oslov jeho ;-)

8.11.2012 16:04:06

Davis cup
Hoši děkujem, úžasný zážitek a svělé vyplnění odpledních časů tohoto víkendu. Dobrou zprávou pro zatrolence může být i to, že jsem si díky tenisu našel daleko více času na TotAN, než by bylo běžný víkend a jakmile míček nelétal vzduchem, hned se použtěl do fotmátování textu a provedl jsem za těchto 5 zápasuů posledních 800 setkání.

Vše tedy přeposílám Bacilovi na opravu závorek a drobností a bude se čekat na korekturu.

Jak mi budou chodit zkorekturovaná setkání zpět, tak je budu průběžně sázet do grafiky. Šablonu mám, němělo by zabrat mnoho času.

No, tak co ještě říci - skvělý víkend po všech stránkách a TotAN zdar! :-)

18.11.2012 20:26:44

to Bacil a ostatní pracanti
Tak jak jste daleko?

4.12.2012 09:37:00

kren
Pane, překlad je hotov, převeden do správných fontů a zformátován a momentálně se kompletní nachází u Sharka v korektuře. Slíbil do konce listopadu prvních 1000, zatím se s tím podle všeho stále moří... (veřejná výzva! ;-) ) Texty karet jsou před předáním grafikovi rovněž v korektuře.

Dobře, že jsi se ozval, je potřeba to trochu rozvířit...

4.12.2012 10:21:27

ad rozvíření
Chtěl jsem jenom zjistit, jestli se to stihne do Vánoc. Tedy do Vánoc tak, že bych si vše stihl vyrobit (karty, žetony, tabulky, kniha), abych to mohl dát ke hře jako dárek.

4.12.2012 10:25:21

kren
Tak to se obávám, že z důvodů časově náročných korektur knihy to asi neklapne... Koneckonců ty korektury jsi navrhl sám a je nutno s tím souhlasit, protože než tisknout něco, zač bych se měl potom stydět, ať je to raději později a precizněji.

4.12.2012 10:46:20

to Bacil
Jo to samozřejmě souhlasím. Pokud by byly dřív karty, žetony a tabulky, tak by se to mohlo nahodit ke stažení, ať se může pracovat na výrobě. Kniha je korekturami náročná, ale z hlediska tisku je vytištěná za pár minut, tam mne výroba tak netrápí.

4.12.2012 10:48:37

materiály
Dobrá, zaurguju.

4.12.2012 10:56:10

to Bacil
Jo a v poznámce k pravidlům, co jsou tady ke stažení jsi psal, že možná ještě nebudou kvůli sjednocení pojmů definitivní, tak zároveň s tím, jestli by se tam nemohl vyměnit ten nadpisový font za ten originální, co jsem počešťoval pro Caulyho.

4.12.2012 11:20:33

Pravidla
S tím se počítá ;-) V podstatě je všechno nachystáno, jen potřebuju ještě ten první blok knihy, kde doladím pár detailů, které jsem při kompletování začátku ještě neměl definitivně rozhodnuté a pravidla můžou jít do grafikárny i s fonty (nadpisy i text). Ve stejném stylu pak mám upraveno a budou zrobeny i dodatkové texty (faq, solo a vypravěčská varianta).

4.12.2012 11:25:44

to Bacil
OK, tak to jsem rád, že to má v ruce někdo zodpovědný ;).

4.12.2012 12:32:18

to Bacil
Presiel nejaky cas. Ako to vyzera s pracami? Finisujete? Mas predstavu kedy bude preklad dokonceny? Sorry, ale uz sa na to dlho tesim. dik za info

1.2.2013 11:59:39

droto a další
Kniha se stále nachází v korektuře (chápejte, je toho fakt hodně a asi to jde pomalu, má-li to být k něčemu).
Karty a většina dalšího materiálu je prakticky hotova, viděl jsem první verze a bude to paráda.
Už je to víceméně na Sharkovi a jidanovi, kdy své podíly dokončí a dají k dispozici. Možná tomu momentálně velím, ale nemůžu nikoho honit do práce bičem a nějaké testovací verze, hotové sice už od října, leč plné chyb, byste taky asi nechtěli. Tedy prosím o strpení, nebude to už dlouho trvat.

1.2.2013 13:47:15

to Bacil
Díky, paráda ;). Zrovna včera se mě dcera ptala, kdy si to zahrajeme.

1.2.2013 14:29:25

Karty
Kdo netrpělivě touží spatřiti poslední, a pokud Alláh dá i konečnou variantu karet, nechť své kroky směřuje na http://www.mediafire.com/?a3fy7gamd47sf.
Zástupy věřících (že se to dokončí) ať svými zraky spočinou na této práci několika z vás, k tomuto úkolu vírou v úspěch předurčených. Ať toto dílo požehnají, neboť je za to čeká život blažený a nesmrtelný.

6.2.2013 23:05:09

Jidan
Tak to je velká krása... Teď ještě sehnat někdo, kdo ty karty všechny vyrobí a bude to maximální zážitek :)

7.2.2013 08:06:14

komponenty
Ahojte, chem sa opytat, bude urobený aj hraci plan? Inac skvela praca co ste zatial urobili :)

7.2.2013 09:47:00

Vybíráme z Bazaru

Cesta za štěstím - nová ve fólii
Cesta za štěstím - nová ve fólii
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas