Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydání

Už se objevily na webu první předobjednávky cz verze

aktuálně uvádí termín naskladnění 30.dubna 2019
aktuální ceny od 2339,-

našel jsem zatím na hras.cz, planetaher.cz, tlamagames.com
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM
26.2.2019 17:00:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Droll
Tak si kup polskou krabici, když je pro tebe tak duležitá grafika. Pro mě třeba u Hanamikoji byla polská krabice mnohem hezčí a tak mam polskou verzi. Nic ti tedy v koupi polské verze nebrání :D.

31.3.2019 20:37:32

...
To logo vypadá blbě právě proto, že do něj někdo investoval peníze a někdo ho překopal do češtiny, aby se hra lépe prodávala. A já si osobně myslím, že náročný zákazník, který se bude rozhodovat pro koupi podle jazyka loga, může i takovouhle grafickou nedokonalost hodnotit negativně.

A nepíšu to sem proto, že by mým koníčkem bylo hejtování BF ze zásady, ale protože vím, že Michal BF to tady také čte a může mu to posloužit jako inspirace do budoucna. Českou verzi mám předobjednanou a chci, aby si ji koupilo co nejvíce lidí, protože když si bude každý druhý kupovat anglickou nebo polskou verzi, tak se nikdy nedočkám rozšíření v češtině.

1.4.2019 08:08:05

...
Záleží jestli si toho vůbec všimne, jinak anglická verze má jako prsten použitý úplně stejný kroužek, jen má výhodu, že dovnitř nacpe to "of the", podle téhle logiky nebudou rozšíření ani v originale :D.

1.4.2019 08:18:15

Logo opraveno!
Tak to vypadá že je logo opraveno.
https://www.facebook.com/deskoherniinkvizice/photos/a.396746560792429/609645936169156/?type=3&theater

1.4.2019 09:01:14

Lumirius
Není dneska první duben? :D

1.4.2019 09:07:40

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

1.4.2019 09:10:04

Bilajz86
A to je ještě půlka krabice naplněná pouze vzduchem!

Mimochodem doufám, že BF ten vzduch lokalizuje, za svoje peníze bych nerad čuchal cizí vzduch.

1.4.2019 09:49:49 | Upraveno autorem (porovnej)

OT
Tak mám pocit ,že je to pořád dokola.
Typická rétorika fanoušků,přátel ,zastánců a dřív i zaměstnance bf.
Urážky,napadání,sprostá slova,zesmešňování ,příkazy a doporučení (tak to nekupujte,tak si kupte origo verzi atd.).
Poprosil bych dotyčné,aby svou náklonost k bf přesunuli,do přátelstvím a láskou nabitého profilu bf na fb .
:+)


1.4.2019 10:11:22

Bastacka
Nepovažuji se ani za jednu tebou jmenovanou kategorii (fanoušek, přítel, zastánce, zaměstnanec BF), ale unavuje mě neustále dokola číst to frflání na cokoliv od BF. A některé dedukce o obsahu vyvozené na základě loga na krabici (mimochodem vycházejícího z originálního přebalu), to mi hlava opravdu nebere. Rád se přidám ke tvé výzvě a poprosím notorické hatery BF, aby pro svoji plodnou diskuzi založili obecné vlákno "Hate vůči BF". V diskuzi ke hře bych se totiž rád dočetl něco o hře a ne 50 důvodů, proč si nekoupit lokalizovanou verzi hry.

1.4.2019 11:38:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

1.4.2019 11:43:29

Prelepka loga
Pobavilo me to.
Palec nahoru :)

1.4.2019 11:47:30

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

1.4.2019 11:56:04

Silas
Když už tu teda zazněla ta zmínka o demenci apod., tak doporučuji nejen tobě se podívat, jaké je téma této diskuze a až následně posílat diskutující zakládat si diskuzi jinou. Rozčilovat se totiž nad tím, že v diskuzi o "cz vydání" se řeší grafika českého vydání a dokonce i jeho vydavatel, mi přijde trochu zvláštní...

1.4.2019 12:11:36

Diskuze, jak vidíte se nám rozbíha...
Já bych jen rád upozornil, že na můj dotaz "Zda by změna ceny hry byla tak zásadní, kdyby se do ní mělo promítnout kvalitně upravené logo" se tu spustila lavina odpovědí na úplně jiné téma. Takže až se ta armáda milovníku všeho od Blackfire naučí číst a vytáhne si hlavu z místa, kde ji právě má, tak se možná dočkáme i plodné diskuze.

1.4.2019 13:20:20

BF haters - OT
Je to OT, ale taky se pridam, nejsem nijak zainteresovany s BF, ale taky mne fakt otravuje to, jak se porad dokola u vetsiny veci, co vyda BF objevi nekteri jedinci, kteri maji potrebu do BF si kopnout...
Ale asi se to s BF lepsi, protoze mam pocit, ze uz si ty duvody ke kopnuti musi i vymyslet ;)

Btw. Lidi z BF se aspon v podpisu tady hlasi ke zdroji svych prijmu, co jsem tak zachytil... Nekteri kopajici ne ;)

1.4.2019 14:09:49

Man vs Meeple recenze

Man vs Meeple hru vynesli do nebes. Natěšenost stoupá. Díky BF za lokalizaci. :)

1.4.2019 14:17:10

Man vs Meeple recenze
Až moc podezřele to vychválili :-D
Každopádně už se na ni těším a jsem zvědav na recenze od českých recenzentů.

1.4.2019 15:35:13

Man vs meeple
Sorry za OT, ale MvM delaji zaplacene preview.
Ti vychvali i clovece nezlob se pokud se jim to dobre zaplati :)

Jejich specialitou jsou hlavne KS na ktere lakaji.

Pockal bych si az na skutecne recenze hracu.

1.4.2019 16:08:30

Beholder
Dělají placené preview na Kickstarter tituly. Vedle toho dělají běžné recenze. Toto byla jedna z nich. Jo, hru hodně vychválili, ale jak bylo řečeno, jsou to fanoušci Descentu, Mansions a Imperial Assault, takže se to dalo celkem čekat. Jsme zvědavý, jaká negativa se budou postupně objevovat jinde, ale dá se to celkem odhadnout (resp. řada z nich už se objevuje v hodnoceních "hráčů" na BGG, ač většina z nich ještě nehrála): "drahé, zbytečně velká krabice, moc řízené appkou, existence appky obecně, není Gandalf..." Zatím tedy nic, co by třeba mě osobně trápilo a i z oficiálního gameplay videa se mi to hodně líbí.

Navíc to vypadá, že základní kampaň by mohla dát 15-20 hodin hratelnosti, plus se prý chystá druhá kampaň, která bude hratelná s komponenty ze základu (doufejme, že ji BF lokalizuje).

Co by mě ale zajímalo (a nevím, jestli to nebylo už někde zodpovězeno), zda byl lokalizován i dabing (a nejen texty v aplikaci).
---
Autor hry Velryby ničí svět

1.4.2019 16:18:15

Bedikk
Dabing se zatím neřešil, protože ještě není hotový komplet překlad aplikace, ani aplikace jako taková, FFG na tom stále se všemi distributory dělají. První testovací build jsme dostali předminulý týden. Teprve minulý pátek se odesílalo asi 80% hotových textů. Až budou všechny texty 100% pohromadě, tak necháme dabing zkalkulovat u stejného studia, co dělalo Panství hrůzy.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

1.4.2019 16:33:22

Pán Oprstenů
Pán Oprstenů je super název. :)

Ale už to tady bylo:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/honba-za-prstenem-7243/?gatracking=autocomplete

1.4.2019 16:38:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Michal - BF

Takže datum vydání je ještě daleko? Je už nějaký alespoň neurčitý odhad? Případně - bude to až koncem dubna? Děkuji za odpověď.

Ohledně české obálky: ani jedna strana nepřesvědčí tu druhou...jediné východisko je trocha tolerance. Zkrátka někomu to vadí, jinému ne.

1.4.2019 18:13:00

Název hry

A mně ten zmršený překlad NÁZVU hry - dle některých - naprosto nevadí. Už dlouho jsem pokukoval na hru Panství hrůzy. Ptž ji chválíte, kte můžete ( teda ti hráči, kteří se mi trefují do vkusu ...děkuji Kubrte a děkuji D.A.M.e). No, akdyž se všude se,že to bude vytuněný Mansion, ovšem v prostředí Tolkiena. Kujwa, ty voe, to musím jako fanoušek Středozemě mít. A taky budu. A klidně i s erraty. Dycky Tolkien.

1.4.2019 19:34:46

Release
FFG právě oznámili release 18.4.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

1.4.2019 22:09:59

Release
Vydání 18.4. mne celkem překvapilo, protože podle toho, co
Michal-BF psal a co vše chybí dodělat, jsem měl optimistický odhad někdy ke konci května :-)

2.4.2019 09:17:36

Vybíráme z Bazaru

Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas