Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 279x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydání

Už se objevily na webu první předobjednávky cz verze

aktuálně uvádí termín naskladnění 30.dubna 2019
aktuální ceny od 2339,-

našel jsem zatím na hras.cz, planetaher.cz, tlamagames.com
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM
26.2.2019 17:00:24 | Upraveno autorem (porovnej)

DLC
Ale to je znamo, ze co neni fyzicky, tak na preklad nejsou penize v rozpoctu. Zalezi, zda licence u teto hry umoznuje komunitni preklad a nasledne nahrani do hlavni aplikace. U Star Wars: IA to licence napriklad neumoznuje.

18.4.2019 00:52:08

Planeta Her
Tak na Planetě Her asi až v úterý. No co, holt přes Velikonoce bude čas na jiné nové dobroty :-)

18.4.2019 14:42:51


Už je doma! Dojel jsem si do Tlama games. Vybaleno, vyloupáno. Karton poctivý, hodně silný, figurky nádherné, karty malé, ale praktické, jen karty hrdinů by si zasloužily karton. Už se těším na zahrání :)

18.4.2019 15:35:59

Fantasyobchod
Na Fantasy obchodě taky dnes nebude. To si člověk vybere velký e-shop, aby měl jistotu, že to jako dárek na víkend opravdu dorazí a zatím je to všude jinde jen ne na největších e-shopech. 21 předobjednávek bude smutných :-(

18.4.2019 15:42:09

Albi
By mě zajímalo jestli to bude dostupné i v prodejnách Albi.

18.4.2019 15:59:40

Albi
Mělo by, ale evidentně neměli předobjednávku, takže jsem teď zaurgoval obchoďáka, co je má na starosti, ať to hned v úterý vyřeší.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

18.4.2019 16:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

už jeto doma
Hra dnes přišla přes zásilkovnu od tabletopu (předobjednávka). Vše vybaleno, vyloupáno a obaleno :)) Obsahu je dost. Chtělo by to nějaké pořadače (na karty) + insert. První hra ovšem bude po Velikonocích, není teď čas.

18.4.2019 17:32:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Zklamání

To jsi šťastlivec. Někteří si naplánovali hraní přes svátky, aby zjistili, že hra nedorazila v termínu, který byl avizován.

18.4.2019 19:40:57

Dostupnost
Ahojte,
To ze hra nie je dostupna VSADE v Cechach ma prekvapilo. Ja som si ju objednal cez ihrysko (SK online shop) a uz ju mam doma. Poslali ju tak ze 18. ju uz doniesol kurier ku mne domov. Cize dorazila na cas aj na Slovensku. Fakt to zalezi iba na lokalnych predajcov, ci to vcas objednali, alebo nie .

19.4.2019 09:41:04

Macho
"Fakt to zalezi iba na lokalnych predajcov, ci to vcas objednali, alebo nie."

Ne, nezáleží. Záleží to na tom kolik toho distributor stihne před volnem zabalit a rozposlat.

překladatel v Rexhrách

19.4.2019 10:10:53

Kandelabr
A ty zase nejsi uplne nezaujaty, ze?

Pokud vim, tak Michal-BF psal, ze vse rozeslali stejne, ale palety se zdrzely (cili to neni o tom, kolik se zabali pred volnem), ale proc nerypnout do konkurence, co? Chapu, vydavatel Rexhry by to udelal jinak. ;)

19.4.2019 10:50:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Kedrigern
V mé větě nevidím žádné rýpání.

Vím, že Eyron na planetě hru objednával včas a 18. bohužel nedorazila. Což dle mého značí, že došlo ke zpoždění ze strany dodavatele.

Tak jsem Machovi napsal, že nemá pravdu s tím, že záleží jen na tom, že si někdo něco objednal včas.


překladatel v Rexhrách

19.4.2019 11:25:33

Kandelabr
Podle formulace, ze zalezi kolik toho distributor zvkadne rozeslat a zabalit pred volnem, z Tveho neprimo vyplyva, ze to proste BF neposlal, coz jsem pochopil neni tento pripad. Mozna spatne formulovabe, ale ano, souhlasim, ze neni nutne chyba na strane obchodu, ale asi take nelze hazet na distributora (podle vyjadreni nize)...

19.4.2019 11:34:12

Kedrigern

Myslim,ze to rypnuti je docela opravneny. Michal BF se fotil s krabici uz na zacatku mesice. Takze ty krabice asi meli na sklade minimalne 2 tydny.A kdyz to poslou tak,ze je dvoudenni zpozdeni rozhodi a nestihne to dojit na prodejny,tak je to podle me chyba na strane distributora...Kdyby jim ty krabice prisli v pondeli z Ciny a meli to zrovna preposilat,tak ok nestihaj.Ale takhle....

19.4.2019 11:40:03

Dezolat
Jak to maji nebo nemaji nastavene, nemuzu soudit, RE: FFG podmínky, atd. Zjevne je to i na SK a to, ze jsou kuryri neschopni, to se cas od casu stane, taky se nam to ve firme deje... Rypnuti od zakaznika ok, od konkurence, ne az tak (drobna, ale jasna linka)...

19.4.2019 11:51:39

Kedrigern
uprozornil jsem jen Macha, že za pozdní dodání nemůžou obchody, protože se mylně domníval, že ano.

To že se něco někde zpozdí, je u vydávání her spíš pravidlo než výjimka. Neřeším kdo za to může a rozhodně nemám potřebu kvůli tomuhle do někoho rýpat.

Je mi líto, jestli to tak interpretuješ.

překladatel v Rexhrách

19.4.2019 12:09:30

Kandelabr
V pohode, vysvetlili jsme si to, chapu, ze jsi to myslel jinak, nez to vyznelo na prvni dobrou...

19.4.2019 12:14:41

Dodání
Tak jestlipak se podaří dnes hru dodat, kam minulý týden nedorazila? Právě jsem se dozvěděl, že ani dnešek není jistý.

23.4.2019 09:37:10

Dodání
Mě ani dneska, ještě mi nepřišlo nic o odeslání, takže docela smutné...A to jsem si říkal že Planeta her bude fungovat dobře.

23.4.2019 10:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Edison
Problém je v tom, že Planeta her je mezi třemi shopy, co zboží nedostala včas, tedy zatím vůbec.

23.4.2019 10:33:14

Droll
No to je bezvadný...díky distributore! Víkend byl dlouhej těšili sme se. Nebude to ani dnes, bude to kdoví kdy, má cenu dělat předobjednávku? To se opravdu nepovedlo...

23.4.2019 10:38:26

Predobjednavka
Pro obchodnika ma predobjednavka vyhodu lepsiho odhadu skladovych zasob a take toho, ze zakaznik nepujde ke konkurenci. Pro kupujiciho znamena zase jistotu, ze se k nemu horke zbozi vubec dostane. V nekterych obchodech je soucasti predobjednavek nejaky bonus, coz ale spise souvisi s konkurencnim bojem.
Nikde jsem ale na Planete nevycetl, ze soucasti predobjednavky je pravo prednostniho doruceni. Holt smula, ale presto se predobjednavat v rade pripadu vyplati, viz vyse zminene.

23.4.2019 10:58:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Saiwer
Šak nikde nepíšu nic o bonusech ani o o právu přednostního doručení, ale o avizovaném termínu, což je celkem rozdíl. Vybral sem si obchod kvuli serioznosti a velikosti a bohužel jsem si myslel, že zboží dostanu včas dle slíbeného termínu. Nikoli mezi posledními, i na Slovensku už hru mají, kamenné obchody taktéž, na to pak nepotřebuju dělat předobjednávku abych to dostal o X dní později. Tímto jsem jaksi poučen o tom kde příště nakupovat ať za to může kdokoliv. Toť vše.

23.4.2019 11:17:38

Edison
No nás to mrzí, my těch předobjednávek máme fakt hodně, ale bohužel s tím nic nemůžeme dělat. Po pravdě bych očekával, že obchod velikosti Planety to dostane včas, mezi speciálkami BF asi moc obchodů s větším obratem nemá...
A nerad bych, aby to tu vyznělo jako nějaké rýpnutí. Je to jen konstatování toho, že zatímco někteří to měli už ve středu a dokonce ve středu hry poslali, my to nemáme ani dnes, což považuju prostě za hodně nefér a bohužel to kazí jméno a odhání zákazníky nám...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

23.4.2019 11:36:42

Edison
No stalo se. Pokusím se o nějaké podrobnější vysvělení:
Nic jsme nepodcenili a hru předobjendali dost dopředu. Když jsem v út 16. dostal zprávu o expedici, vše vypadalo standardně a čekal jsem, že jako vždy zboží dorazí ve středu. Když ve středu nedorazilo, hned jsme to začali řešit, BF nás ujistil, že dorazí ve čt nejpozději v úterý. Je samozřejmě nepříjemné, že jsme hru dostali o prodloužený víkend později než ostatní, ale snad nám to naši věrní odpustí. Tohle se holt může stát každému, ani my ani BF s tím asi nic nenadělá. BTW právě kvůli problémům s dopravou, které můžou nastat kdykoli, si vždycky dáváme "fóra" a releas jsme měli nastavený na 30.4.

Každopádně dobrá zpráva nakonec, na Planetě jsme právě naskladnili a děláme všechno proto, abych ideálně vše ještě dnes rozeslali.

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

23.4.2019 12:17:10

Vybíráme z Bazaru

Ankh: Bohové Egypta v EN
Ankh: Bohové Egypta v EN
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas