Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

aplikace - chyby

Včera jsme hráli a u tří žetonů hledání v aplikaci byl pouze nějaký kód bez možnosti cokoli s tím udělat, je to důsledek nějaké aktualizace nebo trvalý stav?
Máme kampaň jednou dohranou a dvakrát rozehranou, do této chvíle jsme měli podobnou situaci jen jednou, kdy nám aplikace popsala situaci, ale nenapsala, co nám hrozí, pouze DUCH odvrací, ve výsledku jen ztracený tah.
A nemůžu si pomoc, ale i po čtvrt roce po vydání a několika aktualizacích je v aplikaci víc překlepů a chybiček, než by bylo potřeba k tomu, aby to nekazilo jinak pěkný zážitek ze hry...
1.8.2019 16:28:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Chyby

Takže se opakuje to stejné, co bylo u základu.
Slovy zaměstnance BF: to tady nečtou, páč tu jenom hejtíme, místo, abysme se klanili, že to máme v češtině s drobnými chybami :)

12.7.2020 12:00:29

?
" Vyžaduje fyzickou verzi Rozšíření Cesty ve stínech. "

To nové rozšíření má dva názvy? Nebo "kmenovému" překladateli neřekli jak se bude jmenovat?

12.7.2020 12:18:30

martannen - chyby
Za ty chyby s diakritikou urcite BF nemuze, to je proste prasacky napsana apka FFG, jestli budou v kazde nove kampani odladovat chyby s diakritikou, tomu se kazdy programator musi smat...Ovsem kazdopadne, to zakaznika tak nejak nezajima, ze...

Pristup BF k uzivatelum, kteri je tady upozornuji na chyby, nesplnene sliby a vubec davaji nejaky (jakykoliv) feedback, je naprosto neuveritelna. Jakakoliv konstruktivni kritika (uznavam, ze ne vzdy tady takova je, ale i to je pravo zakaznika) posouva vse kupredu. Oznacit sve zakazniky za hejtry, to snad muze jen clovek, kteremu ruply nervy (pak je namiste omluva) nebo je arogantni nebo chce firmu zlikvidovat nebo je ....

13.7.2020 10:00:42

noba & bastacka
Vypadlé "Ú" reportuji FFG.
Tlačítko Mluvit/Talk NIKDE v lokalizační tabulce není. Ani cokoliv jiného podobného (Talk, Speak,...), ani v žádných textech obsahující tato klíčová a podobná slova není nic nepřeloženého. Pokud na to někdo ještě někdo narazíte, pošlete mi prosím screenshot odkazem do SZ nebo na mail michal.e@blackfire.cz. Díky.

Název kampaně v appce (ve sbírce a ve výběru kampaně) je google překlad od FFG, vůbec to není součástí lokalizační tabulky, nicméně reportuji to.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.7.2020 10:17:52

Michal-BF - Talk
Tlačítko opravdu přeložené není - poslal jsem SZ se screenem při zas jiném výskytu.

13.7.2020 11:59:05

Adventure mode

Ahoj. Rozehráli jsme hru v adventurnim režimu. V nastavení aplikace máme aktivní pouze základní verzi a ve třetím scénáři po nás hra chce mapové dílky z expanze... Je to normální?

14.7.2020 15:28:19

Falleen
3. scénář se odehrává na bojové mapě ne? To jsou ty dvě čtvercové ze základu.

14.7.2020 16:20:05

3. Scénář.

Ne. Odehrává se na normální mapě a chodí se do podzemí. A právě část podzemí je z expanze. Je to vyznačené i na těch dílcích (symbol pavučiny místo prstenu).

14.7.2020 16:33:01

Falleen
Tak máš pravdu. Na zkoušku jsem spustil základní kampaň pouze ze základem a hned v 1. scénáři to po mně chce mapový díl z rozšíření.

Zkusil jsem několikrát spustit základní kampaň a hned v 1. scénáři se vždy objevil nějaký dílek z rozšíření bez ohledu na herní mód a naklikaný obsah sbírky.

15.7.2020 07:36:45 | Upraveno autorem (porovnej)

FFG marketing
To je dobrej tah ne? Když si nekoupíte rozšíření, tak už si tu zákládní kampaň nezahrajete... :D

FFG tuhle apku fakt nezvládá. S každým novým obsahem přichází nové překvapení.

15.7.2020 08:51:51

Potvrzuji - iOS
Tak můžu také potvrdit. Nicméně mi přijde, že se to děje jen pokud v jednom běhu aplikace aktivuji Stínové cesty, deaktivuji je a začnu hrát základní kampaň - to se mi tam vyskytnou vždy. Pokud aplikaci restartuji, tak už se mi to v několika pokusech nestalo.

15.7.2020 10:49:55

Steam

Na Steamu se to děje stále dokola i po restartu aplikace a znovu zapnutí pouze se základní hrou.

15.7.2020 11:46:30

mapy
FFG už o tom ví, na včerejšek byl plánovaný update hlášených bugů, ale zatím neproběhl (alespoň iOS tedy pořád nabízí páteční verzi).
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

15.7.2020 12:00:18

Steam v 1.2.1

Problém s mícháním dílu map z rozšíření neopraven ani v nové verzi. V aplikaci i po odinstalování a opětovném nainstalování, kontrole aktivní pouze základní hry, v adventure módu stále aplikace generuje mapy z rozšíření. Tohle už mě fakt nebaví.

16.7.2020 22:59:43

Falleen
Teď jsem na iOS proklikal prvních 5 scénářů v adventure módu (z toho teda 1, 3 a 5 jsou relevantní pro vyzkoušení) a ani jednou na mě nevyskočila mapa ze Stínových cest. Takže tam se to zdá v pořádku. Steam budu moct vyzkoušet až o víkendu.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

17.7.2020 08:38:12

Steam v 1.2.1

Musí se kampaň rozehrát znovu. Z uložené pozice se chyba projevuje dál, při vytvoření nové se to zatím zdá být v pořádku.

17.7.2020 09:40:55

tohle mě fakt štve
Před rokem jsem si koupil Putování po Středozemi a do dneška jsem se neodvážil si ji zahrát, abych si kvůli neustále se objevujícím chybám nekazil zážitek (respektive, pokud nalákám spoluhráče na "skvělou" hru, nechci jim vysvětlovat, proč tohle nefunguje, proč chybějící písmena, proč sem tam angličtina, proč musíme začít rozehranou kampaň odznova atd).
Styděl bych se takovou hru prodávat.

17.7.2020 10:42:49

Nový herní nápad!
Aktuálně se v aplikaci objevuje zbrusu nová možnost restartovat právě rozehrané dobrodružství (scénář)... čili se přímo nabízí, pokud závěrečné (finální) dobrodružství té které kampaně nedopadne podle vašich představ, můžete si jej zopakovat. A nemusíte kvůli tomu začít hrát kampaň od jejího začátku!

Současně se mi v aplikaci objevila malá chybka, díky které mne hra (rozehraná kampaň Stínové cesty) nepustí dál... nicméně stačí v menu v položce Sbírka potvrdit vlastnictví nového figurkového rozšíření Dwellers in Darkness a vše se následně začne chovat, jak má!

23.10.2020 13:06:52

čeština
Po zahrání prvních dvou scénářů rozšíření musím říct, že se úroveň překladu zlepšila, ale pořád je v ní dost překlepů, typu chybějící "se" nebo jinde zase přebývající "se".
Bohužel je vidět, že překladatel sice možná umí anglicky, ale čeština mu dělá problémy. Slovní spojení "koutkem ucha jste zaslechli" a "houf strak" je sice spíše k pousmání, ale v profesionálním překladu bych je nečekal.

26.10.2020 07:58:23

Chyba_aplikace nereaguje na dotyk
Hru se chystám pořídit až bude dostupný dotisk ale tak předběžně jsem se chtěl podívat na aplikaci (mobil P30pro) a co jsem hezkého nezjistil...aplikace vůbec nereaguje na dotyk? :D Máte taky někdo tenhle problém? Je to známa chyba současné verze co vyřeší update?

----
BoardGame+

23.2.2021 11:19:46

michaelnae
Jelikož mám taky P30 Pro, tak jsem to šel zkusit a vše funguje zcela v pohodě.
---
Time Slug Studio

23.2.2021 11:28:05

Chyba_aplikace nereaguje na dotyk
No docela jsem se lekl jelikož mi to nikdy žádná aplikace nedělala :) Naštěstí pomohl reinstal aplikace a restart telefonu.

----
BoardGame+

23.2.2021 11:53:22

Kromě pár překlepů nic
Já jel scénář čtyřikrát a kromě pár překlepů jsem měl vše v pořádku.

23.2.2021 15:28:01

V uplynulých dnech, v souvislosti s updatem appky pro novou kampaň k Válečnému tažení, došlo k mnoha opravám i v předchozím obsahu. Nicméně zjistili jsme, že s posledním updatem opět vypadlo “Ú” (třeba ve slově Úspěch). Prý se to týká jen iOS, Android a Steam by měly být OK, každopádně to reportujeme FFG a snad to brzy opraví.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

20.10.2021 09:51:11

Hrály jsem v sobotu a “Ú” bylo všude kde mělo být. Hráno na android tabletu.

20.10.2021 11:31:55

Vybíráme z Bazaru

Arcadia Quest inferno doplňky ke hře
Arcadia Quest inferno doplňky ke hře
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas