Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Zdravím,

nemá v plánu někdo z místních překladatelů přeložit pravidla a mise. S cz pravidly bych se nebál hru backnout. Na hru samotnou má angličtina vystačí, alespoň bych hraní spojil s anglickou výukou. Díky
29.4.2017 18:17:39

Poškozená krabice
Děkuji za ujištění že je takto mizerně originál zabalen :-) Už jsem to nevydržel a krabici rozbalil. Dle podmínek Albi jsem pochopil, že i po rozbalení se dá vrátit do 30 dnů. Krabice má z venku dva ťuklé rohy a jeden hodně vmáčklý dovnitř. Vnitřek je naštěstí naprosto v pořádku. Takže asi řešit nebudu. Pokud mě teda Albi nechce poslat nové víko od krabice :-)

23.5.2019 17:49:57

Gloomhaven CZ
Tak mne dnes prišla krabica komplet bez poškodenia, bolo to zabalené v originálnom kartóne s nápisom Gloomhaven CZ. Po otvorením ma čakalo prekvapenie, mám tam 2x sólo scenáre a žiadne pravidlá :D Ale vyriešil som to s Davidom a pravidla posielajú. Kto chce sólo scenáre, môžem poslať za cenu poštovného.

A tie lepky som odstraňoval liehom, na krabici zostal po odlepení lepkavý maglajz..

23.5.2019 20:43:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Chybějící karty
Tak znovu píšu. Krabici dostanu od ALBI novou takže super přístup. Ale po přepočítaní všeho obsahu (Jediný co jsem nepočítal byly karty schopností hrdinů) mě chybí kartičky událostí na cestách. Má jich být 69 a já mám 59. Chybí 7,8,61,62,63,64,65,66,67,68,69. Devítku mám dvakrát. Předpokládám že to tak není správně. Ale radši se chci ujistit než budu psát na ALBI. Jak to máte ve svém balení?

EDIT : Tak jsem nakonec spočítal i karty schopností. Chybí mě karta 318 a 446.

24.5.2019 20:53:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Sanake
Ja to mám takto: událostí na cestách - 69 kariet, událostí ve městě - 81 kariet, karty schopností 318 a 446 mám.

25.5.2019 09:53:39

karty modifikátorov
Po rozrazení dverí vidíme, že proti nám stoji zlodejská hliadka. Ako prvá zaútočí Hejzl (Lidská ničemnice) a zraní obyčajného moba, elitný vďaka kvalitnej zbroji útok vydrží.
Krysí zlodějka myslí vykoná odvážny, ale nepremyslený útok: presunie sa rovno k najbližším mobom, jedného omráči a čaká na protiútok.
Omráčaný mob sa tacká, neschopný akejkoľvek akcie, čo ale poriadne na..rie elitného moba, ktorý sa napriahne k mohutnému úderu a error 404 monster modificator deck is missing
-> blessing and curse modificator cards are missing too
what the gloom?

Skrátim to: na koho sa obrátiť?

(príbeh má šťastný koniec, nakoľko mám aj Gloomhaven EN, krisí zldoějka myslí to má za sebou, padla na jednu ranu. Čo ale nerieši problém chýbajúcich kariet, všakže)

25.5.2019 17:19:33

Komplet
Zdravím, tak mám vše komplet. Od Albi dorazila nová krabice a chybějící karty. Děkuji Vám za rychlé odpovědi ohledně kompletnosti. Dnes jsem si ještě vyzvedl odstraňovací samolepky. Přítelkyně má večer noční....Dneska bude ten den. Dneska by to šlo :-)

29.5.2019 11:40:08

Vybíráme z Bazaru

Kacíř - zkáza Roanoke
Kacíř - zkáza Roanoke
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas