Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound/Kickstarter

UPDATE: Euthia se vrací ve spolupráci se Steamforged games (tvůrci např. Dark souls board game). Kampaň 5. srpna na Kickstarteru úspěšně skončila.

@CzechWin Připravil článek Euthia Resurrected s podrobnými informacemi, který by vám neměl uniknout. Doporučuji hlavně pro ty, kteří mají potíže s updaty v aj, nalezte zde všechny důležité informace. Článek je průběžně aktualizován. 

Více informací o spolupráci Diea Games a SFG na blogu SFG.

 

Na Gamefoundu probíhala kampaň na dotisk a rozšíření Euthie. Kampaň byla nakonec zrušena.

Komentář krátce po ukončení kampaně na JOUOB.castu.

The King of Average tomu také věnoval část svého času. Pro ty, kteří umí anglicky celkem hezky popsal, jak ta situace ohledně crowdfundigu může vypadat. 

 

5.2.2022 13:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Ale tedy musím uznat, že ta kampaň, vizuál hry a rozsah nabídky je na mezinárodní úrovni opravdu špička a celému týmu patří obrovské uznání!!!

2.5.2022 18:48:34

@Korenar  Se špičkovou úrovní kampaně souhlas. S nabídkama taky dost bojuju a řeším, co vzít. Tu absenci Crawling Shadows v Ultimate bundle moc nechápu. Takže též porovnávám Game all-in + nějaké doplňky navíc, zda se to více vyplatí a co vlastně chci. 

S tou dopravou jsme se úplně nepochopili. Je mi jasné, že bude doprava, ale myšleno tak, aby nebyla doprava 4 tis. Kč, protože to budu platit z Číny, byť tvůrce hry je z ČR a dalo by se platit méně, pokud by to šlo “od něj”. Ještě jsem nikdy nebackoval deskoherní kampaň, tak nemám moc představu, ale obávám se, jak tu někde zaznělo u jiné hry, že doprava může klidně být kolem 50 - 60 USD? plus VAT… 

2.5.2022 19:03:15

Člověk si řekne, že ušetří za organizéry, ale pak si říká, že je vlastně hrozně potřebuje, protože to ušetří místo na stole :o)) Mince bych bral, dice tray je mi putna… 

Chápu ten dual-layer board správně, že je to není nějaká “speciální” deska hrdiny, ale taková ta ochrana? Tj. např. dřevotřísková deska, na to dám ten papír/karton a přikreju to třeba plexisklem, ve kterém budou výřezy na žetony/kartičky? 

2.5.2022 19:06:36

@Korenar Ja mám z minulej kampane všetko. Teraz pozerám na Returning Backers Bundle 215,00 € a tiež asi nepotrebujem tie dice trays a tiež nie som presvedčený o potrebe Dual-Layer Hero Boards čo je spolu 38€. Na druhej strane je tam toľko možností, že každému sa nedá vyhovieť. A keby aj, potom to  balenie pre každého zvlášť :-) 

2.5.2022 19:13:08

@Troll_Ronie Tie dosky budú nové a nahradíš nimi tie pôvodné. 

2.5.2022 19:15:02

@Korenar Hele neprodával si svojí hru z minulé kampaně na bazaru že to neni hra pro tebe? :-) :-)

2.5.2022 19:21:32

Nezabudnite, ze ak mate uz original hru s figurkami, tak pri Fierce Powers si musite dat Balck Wash, aby ste mali figurky rovnako upravene.

 

Prekvapilo ma, ze som zas dostal ako bonus Griffina, ktoreho som dostal aj pri KS. Ale tento ma aspon sundrop…

2.5.2022 19:35:00

@Araneo Ten Griffin zadarmo sa v Pledge manager bude dať vymeniť za zľavu 10€

 

2.5.2022 19:39:51

Vem to čert, vzal jsem ten Ultimate bundle + Crawling Shadows. Když už je to můj první projekt, tak to vezmu pořádně! :o) Ještě jsem přemýšlel nad tou Sundrop úpravou, ale přišla mi to škoda, když bych si rád figurky časem stejně namaloval podle svého. Jen teda teď zase “blbý”, že griff / elementálové budou Sundrop a zbytek ne-e…

2.5.2022 19:40:40

@andreasss  Asi až nějak později / na konci kampaně půjde vyměnit za tu slevu 10 Eur? Já teď koukal, že (zatím) to nejde - hlásí mi to, že nejde odstranit ta položka ani nic s ní dělat. 

2.5.2022 19:44:22

@Troll_Ronie Myslím, že nebudeš ľutovať. K tým figúrkam. Elementálové sú aj tak farebný, tam ti ten sundrop nebude vadiť. A neviem či si neskôr nebudeš môcť vybrať aj akého Grifa dostaneš.

2.5.2022 19:46:46

@Troll_Ronie Ten pledge manager v ktorom to pôjde zmeniť bude otvorený až po kampani. Tak tomu rozumiem. Ale budeme to riešiť viacerí, takže sa dozvieme

2.5.2022 19:48:44

@kkkk01 ano prodával a to vyjádření stále platí. U Euthie mám ale vlastenecké pudy a když vidím takovouto kampaň, tak prostě chci podpořit domácího autora, resp. tým, který stojí za takto úspěšném projektu.

To ale nevylučuje, že nakonec třeba stejně dám svou bednu znovu do aukce, takové rozhodnutí jsem udělal u řady her, které jsem si myslel, že si nechám navždy.

2.5.2022 20:19:37

Minule som mal tu legendary II (cize vsetko), takze teraz ked chcem tiez vsetko co je nove tak mam zobrat tu Returning Backers Bundle, chapem spravne?

2.5.2022 20:34:25

Ahoj kluci, mám dotaz, kdy se budou stahovat peníze z účtu? 19.5. nebo až někdy v prosinci po zavření pledge?

2.5.2022 20:41:22

napriklad tam pise ze nema ten Returning Backers Bundle finish na figurkach. To si musim este dokupit za 14e blackwash aby to sedelo stymi z kickstartra?

2.5.2022 20:43:11

@Byzanth  Ano, pokud chceš aby ti seděli figurky s KS musíš přihodit těch 14 euro

2.5.2022 20:51:01 | Upraveno autorem (porovnej)

@Mishkass  peníze se se stáhnou den po skončení kampaně tudíž 20. 5. , doprava se bude platit později

2.5.2022 20:53:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Jsou někde k dispozici obrázky dvouvrstvých desek hrdinů ve hře ? Nějak  nedokáži představit jak to vypadá.

2.5.2022 22:23:12

@Nomad  myslim, ze kdyz v sekci Addons kliknes na tuhle polozku, tak je tam prave napsano, ze design tech desek jeste neni hotov. 

2.5.2022 22:33:25

@Nomad no tak standardně se potisk dělá na dvě vrstvy kartonu s tím, že horní vrstva je s výseky dle šablony a pak je to slepené.

Výsledkem je, že máš kartonovou desku hrdiny, kde máš výseky pro vložení všech komponentů

2.5.2022 22:34:49

Když se podívám na Returning Backers Bundle, nějak nechápu, k čemu je tam ta krabice “Ultimate box”, resp. předpokládám, že jsem slepý a někde je to napsané, jen to nemůžu najít.

A vlastně vůbec nechápu ty doplňky v Returning Backers Bundle - obaly na karty, dice trays, to jsou přece addony jako vyšitý, ne? Proč jsou zrovna v tomhle bundlu?

2.5.2022 23:58:13

@Herald Tiež som sa nad tým pozastavil. Mnohí majú vyriešené dice trays už dávno a takto si to musia kúpiť. Je to skôr pre kompletistov ( bude tam zrejme motív z hry) Mal by to byť voliteľný add on, ale to by ešte mohli zmeniť. 
Tiež neviem čo presne bude v tom ultimate boxe, už neviem kde som čítal, že je to len krabica na obsah odomknutý v kampani. Som zvedavý. 
A zaujalo ma, že Returning Backers Bundle stojí 215 namiesto 289€. Všetko jednotlivo tam stojí spolu 255€ (aj s potrebným množstvom obalom) Nerozumiem tomu číslu 289€, možno je 34€ cena ultimate boxu :-) 

V každom prípade je to úžasná kampaň a teším sa, že ich podporím. 

3.5.2022 07:08:03

@Herald Přesně to jsem si říkal i já. Další obrovskou krabici nepotřebuji a jsou tam pro mě zbytečné věci. Asi si budu muset poskládat pledge z Fierce Power Pledge (105), Crawling Shadows (55) a Dual Layer Hero Boards (19) => 179 namísto 215.

3.5.2022 07:12:36

těšil jsem se na kampaň, vždy jsem ale jen registroval update ale víc do hloubky nepročítal.

zarazila mě cena. mám doma komplet 1.verzi, která byla za cca 160e? nebo nějak podobně?

teď rozšíření je za 215e - bez poštovného? takže předpoklad kolem 6k? opravdu se mi styl hry líbí, ikdyž nemám skoro nic odehraného, chtěl jsem mět komplet hru…

Těšil jsem se na podporu našich lidí, chápu že finance jsou třeba zajistit teď než dodatečně žádat jako minule, dále musí kalkulovat s inflací… není to jednoduché.

ale za tuto cenu to budu muset hodně zvážit. zbývá 16dnů do konce, tak mám trochu čas.

možná přistoupím k tomu jako MikeDundee…

úprava 3.5.2022, 9:43 - ta cena připadá vysoká jen mě? už se to tak běžně pohybuje?

3.5.2022 07:56:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Třípatrový držák karet - 2ks
Třípatrový držák karet - 2ks
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas