Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound/Kickstarter

UPDATE: Euthia se vrací ve spolupráci se Steamforged games (tvůrci např. Dark souls board game). Kampaň 5. srpna na Kickstarteru úspěšně skončila.

@CzechWin Připravil článek Euthia Resurrected s podrobnými informacemi, který by vám neměl uniknout. Doporučuji hlavně pro ty, kteří mají potíže s updaty v aj, nalezte zde všechny důležité informace. Článek je průběžně aktualizován. 

Více informací o spolupráci Diea Games a SFG na blogu SFG.

 

Na Gamefoundu probíhala kampaň na dotisk a rozšíření Euthie. Kampaň byla nakonec zrušena.

Komentář krátce po ukončení kampaně na JOUOB.castu.

The King of Average tomu také věnoval část svého času. Pro ty, kteří umí anglicky celkem hezky popsal, jak ta situace ohledně crowdfundigu může vypadat. 

 

5.2.2022 13:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Já do rozšíření určitě půjdu. 

@SwamRazer U základu jsem bral hru pro asi 6 lidí, takže jsem se chtěl zeptat - ta sleva $10 pro returning backers se bude vztahovat na 1 hru, že? Tedy kdyby se ke mně chtěl někdo další zase přidat, tak ten už slevu mít nebude? Díky za info.

5.2.2022 13:29:17

To by me taky zajimalo. Do rozsireni bych urcite sel, ta hra si me ziskala. Doufam ze bude v cestine. 

5.2.2022 16:59:08

@Mejlo jelikoz je mezi vlajeckama i ceska,tak s cestinou pocitam :)

5.2.2022 17:44:38

Aká bude cena ?

5.2.2022 20:03:07

Ahoj všem, 
@Duirin Na Gamefoundu nejsou v plánu Multi-pledge protože kvůli velikosti to už nedává smysl a hlavně se nám to hodne nevyplatilo na KS. 10 EUR je pro každého, kdo od nás něco kupoval ať už na KS nebo Eshopu a tedy máme jeho email v databázi. Pokud ale koupí například 5 rozšíření, stále dostane jen 10 EUR. Gryfa ale dostane každý ke každé základní hře ať už to bude úplný základ nebo All-in.

@Mejlo Bude i v CZ :-)

@mikeoldfield ceny jsou aktuálně v procesu a bude se ještě hodně překalkulovávat, takže bych nerad něco napsal a pak to bylo jinak. Rozšíření bude v rozmezí 70-110 EUR dle toho zda to bude figurková či kartonová verze.

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

5.2.2022 20:56:29

Ďakujem. Na fotke na GF som videl obrázok s viac druhmi krabíc . To znamená, že ešte budú ďalšie 3 - 4 rozšírenia? A ešte jedna otázka. Ak som základnú hru objednal cez Tlama games, tiež dostanem zľavu? Ďakujem pekne a prajem  veľa, veľa, spokojných majiteľov Euthie :-)

6.2.2022 08:41:41

@mikeoldfield "Returning backers" zahrnuje pouze lidi, kteří podpořili původní KS kampaň. (update: OK SwamRazer rozšiřuje ještě okruh lidí o jejich eshop, ale jiným eshopem bych si teda jist nebyl…)

6.2.2022 09:59:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, přesně tak jak píšeš @MikeDundee , chceme zvýhodnit všechny naše zákazníky a backery z KS. Pro všechny ostatní je tak šance nás podpořit na kampani na Gamefoundu a příště i třeba s jinou hrou budou čerpat zvýhodnění také. :-)

Díky moc za přání @mikeoldfield.

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

6.2.2022 20:01:33

 V  tej dobe , ked som natrafil na Euthiu prvy krat, som len spoznával svet spoločenských hier a to už bolo po KS a ani páru som nemal ako to tam vôbec funguje. Vtedy som bol  celý rád , že som to vedel  objednaľ cez Tlamu , ale všetko je v pohode aj ked nebude zlava :-) Na rozširenie si aj tak odložím .  Ozaj, bude tých rozšírení  teda viacej ?

6.2.2022 20:52:13

Mozna kacirska otazka: A kdyz jsem kupoval na KS pres multi-pledge?

6.2.2022 21:07:25

Chápu @mikeoldfield :-) Děkujeme za pochopení. Zatím je v plánu jen toto velké rozšíření, ale nemyslím si, že se světa Euthie jen tak vzdáme i v budoucích letech, jen to prostřídáme dalšími hrani na kterých budeme pracovat. :-)

@Mejlo s multipledgem je bohužel problém, protože my to nedokážeme rozklíčovat jednoduše a “bonus/slevu” dostane jen ten, který multipledge organizoval. V další kampani už multipledge nabízet nebudeme protože to jednak vytváří tyto problémy, nemáme pak lidi jak dohledat, že hru od nás kupovali a hlavně se to u takhle velké hry ani nevyplatí protože jsme na tom hodně prodělali za poštovné (backeři ale dostali hru levněji :-)). Díky za pochopení

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

7.2.2022 12:12:54

@SwamRazer 

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, jak to časově vidíte s dodáním po nadcházejícím Gamefoundu? Bavíme se o měsících, nebo letech? Nebo vánocích tohohle roku? Fakt jen rámcově. Moc díky, Petr Dudek 

16.4.2022 08:53:31

@PetrDudek 

 

Bavili se o tom v BoardGame Club #31, kde byl optimistický nástřel někdy pozdní polovina příštího roku, spíše však Vánoce příštího roku

16.4.2022 09:05:25

Přesně jak píše @eMPage , samozřejmě nic nebudeme zbytečně zdržovat, ale rádi bychom dodali další projekt v čase, který odhadneme, takže raději si tam dáváme 3-6 měsíců rezervu. :-D

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

16.4.2022 16:26:14

Pre-Campaign Update #5: What's Ahead

https://gamefound.com/projects/draft/rglz5cduy9u1883i8krda27xdvy/updates/5

-Giveaway of 3 Ultimate Bundles-

To celebrate the upcoming launch, we are giving away 3 Ultimate Bundles! The Ultimate Bundle will be the largest pledge in the campaign, and it will include Euthia: Torment of Resurrection, the Fierce Powers expansion, the Elemental expansion, custom organizers with 9 cardboard storage towers, dual-layer boards, and other deluxe items along with more than 60 large miniatures! Altogether, the bundle has over 2,500 components! Check out the main campaign page to see everything it contains.

1.5.2022 08:33:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak za necelých 5 hodinek začínáme. :D

2.5.2022 13:08:02

A už to začalo! Chápu to správně, že pokud mám komplet hru z předešlé kampaně, nyní chci jen Returning Backers Bundle ?

2.5.2022 18:23:33

Ani to netrvalo dlouho, již po krátké chvíli po spuštění kampaně bylo dosaženo základního cíle - hranice 100.000 vybraných Eur:

Euthia: Torment of Resurrection & Fierce Powers by Diea Games - Gamefound

Gratulace a snad se tentokráte tvůrcům jejich deskoherní nápad vyplatí o poznání více, než tomu bylo na Kickstarteru! 

2.5.2022 18:24:55

Chcem sa opýtať. U custom dice je napísané, že 1 kocka ( predpokladám, že dwurt ) je spravená heat transfer technológiou. Znamená to, že bude vlastne bez nálepiek? A ak áno, bude sa dať zakúpiť samotná, poprípade nejak vymeniť? Vďaka :) 

2.5.2022 18:29:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Uf ceny, trochu vyšší, než jsem čekal (350 Eur místo 300 USD) a ještě v Ultimate bundle není Crawling shadows expanze, to je zrada … :-( Kdyby si člověk aspoň mohl říct, že nebude platit dopravu, když to má do ČR, ale hádám, že smolík pacholík. 

2.5.2022 18:34:55

@Troll_Ronie  Ty bys chtěl dopravu zdarma? :D a kdo ji teda zaplatí? :D Na 12kg balík je ta doprava relativně levná.

2.5.2022 18:40:33 | Upraveno autorem (porovnej)

@Troll_Ronie Keby to malo byť všetko za 300 usd tak to by si mal nový obsah úplne zadarmo. Už sme to niekde riešili čo Tadeáš hovoril o cene v jednom rozhovore. V minulej kampani to bolo all in niečo pod 200 usd. Odvtedy 20% nárast ceny + DPH a už si skoro na 300 usd.

Tá cena nie je malá, ale dalo sa to čakať.

2.5.2022 18:43:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Paráda kluci a holky!:)

2.5.2022 18:44:10

Teda i přes snahu vytvořit přehledné úrovně pledge, tak v tom mám docela dost chaos a budu si muset v klidu sednout až děti usnou a podumat s fajfkou, co že to vlastně chci koupit a jaké kombo je nejvýhodnější, protože neexistuje ALL-IN.

Jako první mě napadlo vzít Gameplay Bundle, jenže bych rád dual-layer desky, dice set….jenže jen ty dva addony stojí sami 37€ a to zase vypadá, že by se možná vyplatilo více vzít Ultimate + Crawling expanzi a vše nepotřebné hodit na bazar, což je přesně to, co nechcete :-/

Ve výsledku je to přesně ten chaos nabídek, který člověka nutí koupit to, co nepotřebuje jen proto, že to je výhodnější :-/

2.5.2022 18:47:20

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2.edice CZ (nová)
Zombicide 2.edice CZ (nová)
Akt. cena: 1750 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas