Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. crowdfundingová kampaň na platformě Kickstarter

Kampaň už běží zde: https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection

12.1.2020 16:28:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Otazka
Obvykle kartu zas v klidu bloknu, a pridam si do kalendare na telefonu pripominku, kdy ji mam zase nachvili odblokovat. ;)

31.7.2020 22:08:46

Whiskas
Hele, ja nevim jaka je tvoje znalost AJ, ale me se v mobilu v kalendari tento den nevyskytuje:

"Your credit card will be charged when the project decides to collect funds."

Proto jsem tak nejak doufal, ze se nekdo z autoru zde objevil a objasnil, kdy si tu kartu mam odblokovat.

31.7.2020 23:58:47

p_lichnivsky
Hele, co si treba jen precist posledni update na KS:
https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection/posts/2908305

...kde uz mi i jen jeho nadpis dava vcelku jasny voditko, na kdy mam kartu odblokovat. Tzn. momentalne mam pripominku na 29. zari, a cekal bych, ze se platba strhne kolem 1. rijna.

Samozrejme neni od veci sledovat i dalsi updaty pro pripad, ze by se uzavreni PM melo z nejakyho duvodu posunout.

1.8.2020 00:39:06

p_lichnovsky
Pak máš ještě možnost nechat kartu blokovanou a nedávat si žádné upozornění. Až někdy proběhne pokus o stržení platby tak bude neúspěšný. Pak ti přijde mejl a i na KS uvidíš hlášku o akci vyžadující tvoji součinnost. Pak odblokuješ kartu a provedeš platbu ručně pomocí tlačítka z mejlu nebo KS. Už se mi to dříve stalo.

Po upozornění na to máš několik dní. Asi 7, přesně už nevím.

1.8.2020 07:01:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Local Pickup
nikde nemúžu najít tuhle možnost (local pickup). ta by byla bez poštovného?

1.8.2020 22:04:53

Pledge Manager a Local Pickup
Ahoj,

ano přesně tak, jak píše whiskas, na konci září 2020, respektive na začátku října budeme PM zavírat a budeme blokovat objednávky a tím i necháme všem strhnout peníze. Můžeme individuálně dané lidi strhnout kdykoliv, i dříve, ale pak už nelze objednávku upravovat. Pokud by někdo měl o něco takového zájem, prosím o napsání na email dieagames@gmail.com.

Local Pickup berte prosím trochu z rezervou (je možné, že se osobní vyzvednutí může trochu opozdit kvůli logistice), děláme to z dobré vůle a na iniciativu nadšenců, kteří s tím chtějí pomoci, ale ještě nemáme mnoho míst potvrzených, pouze velká města Praha, Plzeň, Brno a Ostrava. Pokud si chcete tu možnost vybrat je třeba změnit zemi z Czech Republic na Local Pickup v sekci Shipping.

Díky za podporu :-)
Tadeáš
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

1.8.2020 23:24:34

Dodání
Je nějaký předpoklad kdy bude hra v CR?

2.8.2020 09:32:31

Dodání
Podle timeline na strance KS kampane to je duben 2021. Samozrejme, pokud nedojde k nepredvidatelnejm zdrzenim.

2.8.2020 10:03:10

Předobjednávka
Ahoj,
Předně velká gratulace a obdiv Tadeášovi, Markétě, Alladjexovi a zbytku týmu za to, co dokázali. Jsem jedna z těch zbloudilých duší, co nepodpořila a teď (po cca tuctu přečtených nebo zhlédnutých rozhovorech a jednom pětihodinovém gameplay videu) si říkám: „Kdybych tak před třemi měsíci věděl to, co vím teď…“ Nicméně naštěstí je tu ještě předprodej a já mám několik otázek na kohokoliv, kdo je dostatečně zasvěcen:

1. Je počet kusů v předprodeji neomezený, tj. čím více objednávek, tím lépe pro autory?

2. Jaký je deadline pro předobjednávky? Bude to cca do konce září, dokud se neuzavře pledge manager?

3. Je zdražení oproti Kickstater kampani dané hlavně poplatky Backerkitu? (i tak budu vděčný za možnost předobjednávky, ale více by mě potěšila odpověď typu: Tadeáš si zaplave jako strýček Skrblík:-) ).

4. Vím, že po všem co bylo v kampani otevřeno, je neskromné chtít více, ale přece jen se musím zeptat: Je možné, že by se v případě velkého zájmu o předobjednávky otevřely další stretch goals?

Díky moc za odpovědi, klidně i jen na část otázek.
Ratwin

4.8.2020 03:28:02

Hra
Ahoj,
přibral by mě někdo pod své křídla? (ideál okres Ostrava)

Kvůli lepší ceny a Griffa :)

Pokud to samozřejmě jde ....

5.8.2020 11:11:12

Ratwin
Pokud je otevřený PM nemas lepsi se s nekym domluvit aby ti vzal pledge navic?
___
redaktor Deskofobie

5.8.2020 12:01:31

Ratwin odpovědi
Ahoj,
děkujeme moc za gratulaci. Vážíme si toho.

1. Neomezený, dle počtu předobjednávek a objednaných her z Kickstarteru budeme odesílat objednávku do Číny na výrobu.

2. Zatím je to do konce září 2020, ale uvažujeme, že to možná budeme prodlužovat, dle možností a zájmu.

3. Ne, poplatky BackerKitu jsou nižší než na KS. Jak píšeš, budeme se koupat ve zlatě! :-D Né, doopravdy je to o tom, že se k tomu stavíme tak, jak celý trh. Tedy na KS to bylo levnější tak, jak jsme deklarovali, teď je to o něco dražší, ale stále zlevněné a pak až bude hra vyrobená, tak to bude za plnou cenu. Naopak na KS se těžko vydělává protože ten vstupní náklad na marketing, poplatky a nízká cena produktu to víceméně neumožňuje. Takže tady z toho už jde kus nám. :-)

4. Nevím, zda jsi tohle četl, ale psali jsme tu o tom, že všem přidáme zdarma Elite monsters, které se na KS neodemkli. :-) https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection/posts/2866930

Jak píše Yedle, případně se s někým můžeš domluvit z kampaně, aby Ti přiobjednal kopii hry v Pledge Manageru, kde to mají podporovatelé na KS za KS ceny. :-)

Díky za podporu.
Tadeáš

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

5.8.2020 18:16:29

SwamRazer a Yedle odpovědi
Díky moc za odpovědi.

Tadeáši: S těmi elitními monstry jsi mi udělal radost. Úplně je z toho cítit ta snaha dotáhnout hru na maximum, i když už vás do toho nikdo nenutí a jde to z marže. Ještě jednou dík i za upřímné a detailní odpovědi.

Přidat se k někomu v pledge manageru mě vůbec nenapadlo, protože teprve na Euthii detailněji zjišťuji, jak kickstarter funguje (i proto mi kampaň takhle proklouzla mezi prsty). Uznávám, že přidat se k někomu je lákavá možnost. Syn si zamiloval Mage Wars a kompletace sbírky značně zatíží náš deskoherní rozpočet.

6.8.2020 03:06:31

omylem posláno dvakrát
offtopic: Nevíte někdo, jak smazat zdvojený příspěvek:-)

6.8.2020 03:06:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Jak na to?

Ahoj všem
Kampaň na KS jsem propásl hlavně z důvodu, že už se mi nechtělo prokousávat dlouhou dobu jak vůbec KS funguje. Už založení ebaye s PayPal mě stálo 10 let života :)
Ale pořád mě hryže svědomí, že jsem do toho nešel.
Je ještě nějaká možnost se k té hře dostat dříve než čekat na oficiální prodej?

14.9.2020 20:29:10

rigoni
Vše máš popsáno níže v této diskusi od SwamRazer.

14.9.2020 20:36:58

Pre-Orders...
Ahoj rigoni,

případně můžeš přímo zde: https://euthia.backerkit.com/hosted_preorders
Díky
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

14.9.2020 20:47:31

Pre-orders

Děkuji, zkusím se tím prokousat. Nemám zkušenosti s takovýmy nákupy, ale nechce se mi čekat až do oficiálního vydání.

15.9.2020 07:28:23

Lama dotaz
Zdravím, jelikož s KS nemám vůbec žádnou zkušenost, obracím se tady na komunitu.
Zasponzoroval jsem Euthii a dnes mi přišel následující email. Jelikož moje angličtina je velmi slabá, a google translator asi nebude nejlepší volba, prosím o radu zdatnější :-)


Looks like Euthia: Torment of Resurrection is about to lock down your order!

This is the last chance to change your order and add any add-ons.

To change your order, click here.

Thanks!

Diea Games


Asi mi chtějí zablokovat objednávku, ale fakt jsem to nepochopil. Škoda, že to neposlali v češtině. Takhle tady akorát dělám lamu.
Díky.

29.9.2020 16:08:54

lama odpověď
Nevěř translátorům...

Není to nic jiného, než že bude uzavřen Pledge manažer. Takže pokud nepotřebuješ nic měnit na své objednávce, tak si toho nevšímej. Samozřejmě pokud sis, tak před měsícem vybral dopravu atd.

Ale protože můj anglištin být stejně dobrý jako tvůj, tak to ber jako lama odpověď a vyčkej odpovědi od někoho Aj a KS pozitivního.

29.9.2020 16:13:10

To necik
V posledním update píšou, že se bude PM uzavírat 20.10. Takže tento mail ber jako takové poslední upozornění pro ty, kteří ještě PM neřešili ( těch je podle update cca 20%)
Ještě to můžeš brát jako poslední možnost, kdy upravit objednávku, jako přidat nějaký addon apod.

29.9.2020 16:22:57 | Upraveno autorem (porovnej)

necik
Ano, dnes šel mail, že budou zavírat pledge manager.
Tedy pokud jsi tam (na backerkitu) potvrdil svou objednávku a zadal kreditku, tak se o nic starat nemusíš.

29.9.2020 16:26:38

jak objednat

Zdravim,

Nikdy jsem nepracoval s kick starter. Chtel bych si udelat predobjednavku ale ani za boha nemuzu prijit na to jak to udelat. Je to vubec jeste mozne v teto fazi? Diky za jakykoli tip a pomoc

5.10.2020 11:33:46

MindThiefRat
Pledge Manager už je uzavřený, tak asi už přiobjednat nejde (nevím, nezkoušel jsem).

Zkus tady napsat uživateli SwamRazer (psal sem níže ve vláknu), třeba ti poradí.

5.10.2020 12:59:33 | Upraveno autorem (porovnej)

MindThiefRat
KS je už uzavřený, přez něj to nepůjde a do 30 září bylo možné hru předobjednat jinde, ale to už také je uzavřené. Jediná možnost, jak učinit předobjednávky je zkusit ještě asi napsat Tadeášovi. Jinak budeš muset počkat až hra vyjde.

5.10.2020 14:04:55

Vybíráme z Bazaru

Hrdina v kostce + Bestiar
Hrdina v kostce + Bestiar
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas