Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. crowdfundingová kampaň na platformě Kickstarter

Kampaň už běží zde: https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection

12.1.2020 16:28:06 | Upraveno autorem (porovnej)

kkkk01
Funguje to tak u kazdom druhom, Kickstarter uz davno nie je o tom podporit projekt.

13.5.2020 16:16:09

..

Taky se tu nebavime o CS komunite, tech 500 z nas , co Euthii podporuje za kazdou cenu zas tak moc E. Nevytrhnou...jde o zahranicni backery, a tem se holt musi podbizet kvalitou hry, ale i bonusy ve forme SG...soucasna konkurence her je velmi vysoka

13.5.2020 16:30:57

kkkk01
KS je jenom o exkluzivnim obsahu. Jinak je lepsi si pockat a koupit hru az v retailu za casto nizsi cenu diky absenci postovneho.

13.5.2020 17:36:22

kkkk01
Ale pokud o hře nic nevíš, nemůžeš si ji vyzkoušet a na KS je 10 dalších dobrých projektů, které se ti líbí, podle čeho si budeš vybírat?
Jinak KS není jen o exluzivitě, když dostáváš něco navíc - s těmito rozšířeními tě hra pak vyjde levněji než retail, kde bys k základu rozšíření dokupoval. Nebo to prostě vyjde levněji obecně, viz KS na Gloomhaven (1.ed), Brass,...

14.5.2020 09:55:25

čekání na retail

Počkat na retail může mít výhody, ale s rostoucím počtem takto "pasivně čekajících" se riskuje, že dojde k jednomu z následujících efektů:
a) Hra nevybere prostředky = nevyjde vůbec ani retail
b) Neotevřou se stretch goaly = nižší produkční kvality a/nebo méně obsahu

Možná se najdou další rizika, ale tyhle mě děsí jako spotřebitele asi nejvíc...
Ve výsledku to podle mě za to čekání a případné ušetření max. pár stovek nestojí.

14.5.2020 10:51:29

Kickstarter
Tak hlavna myšlienka KS je že chcem podporiť niekoho šikovného, koho nápad ma oslovil. Rozhodne to nie je nakup akciového tovaru z Lidlu. Takze ja osobne sa nepozeram na to a neprepocitavam ze ked pockam na retail usetrim. Ono by sa to dalo brat do uvahy pri velkych firmach a CMON, MythicGames a podobne. Ale Euthia je hra vytvorena dadsencami ktori na tomto rozhodne nezarobia velke peniaze, ak teda vobec nieco zarobia. Ja teda Euthiu podporim na KS aj keby sa neskor dala zohnat lacnejsie lebo ta hra je perfektna, co je najdolezitejsie a v neposlednom rade si vazim ten cas co tomu venovali a takto im chcem dat najavo ze odviedli skvelu robotu. Ta hra nepotrebuje ziadne SG a milion dalsich doplnkov aj ked toho trpaslika fakt musim mat :D

14.5.2020 12:20:57

Re: Kickstarter
Souhlasím s DeskoFanatikem, líp bych to nenapsal :-)
Já jsem je v kampani podpořil z následujících důvodů:

1. Chtěl bych mít hru česky a to by bez podporovatelů, zřejmě, nebylo.

2. Líbilo se mi s jakým nasazením do toho všichni zúčastnění šli a chtěl jsem jim to dát mojí podporou najevo.

3. Zaujala mě hra jako taková. Sledoval jsem i předchozí Euthii, ale až tato mě přesvědčila, přijde mi více "dospělejší".

Pokud bude mít hra úspěch i za našimi hranicemi, tak mě to bude těšit dvojnásob a budu rád, že jsem byl svojí podporou u toho.

A samozřejmě budu rád, když si hru koupí lidi i v retailu, protože je mi jasné, že ne každý to může mít nastavené jako já.
Oba přístupy mají jistě své klady a zápory. Ono kdyby si hru v češtině koupilo přes KS jen 400/500 lidí a v retailu nikdo, tak by to také nebylo dobré.

A kdyby jsme otevřeli trpaslíka, tak by to bylo fajn. První figurka trpaslíka, která se mi kdy ve stolní hře líbila, snad bude taková i ve skutečnosti.

14.5.2020 16:27:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Brno-Prostějov-Olomouc-Ostrava
Vypadl nám jeden z figurkového multipledge, tak hledáme náhradu. Stihli jsme to backnout i s gryfem zdarma. Kdo by měl zájem, ať napíše :)

20.5.2020 21:35:35

KS
Tak si myslím ,že 60k$ není žádná hrůza. A Němci budou mít svou verzi.

22.5.2020 00:40:29

tak to bylo rychlé...
po oznámení addonů se nahrnulo dalších 55K$ :-O To je MEGAúspěch jak Brno... 8 dní to go...

24.5.2020 19:05:14

další SG
před chvíli padl další (a asi už poslední SG)! Vivat ToR!

28.5.2020 08:18:41

@Pelly
ale, kdeze, cesta pokracuje dal...

https://ksr-ugc.imgix.net/assets/029/247/702/139a4a9ed820f938c648138a7f99d8fd_original.png?ixlib=rb-2.1.0&w=700&fit=max&v=1590615219&auto=format&frame=1&lossless=true&s=8551972212674a6897b1f85582713b02

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

28.5.2020 08:43:25

to sice ano,
ale očekávám, že už nějaké extra výbuchy se konat nebudou. Nicméně velice rád se budu mýlit a další úspěchy budu vývojářům ze srdce přát.

28.5.2020 09:46:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Posledních 48 hodin
bývá dosti rušno.
Možná jsem optimista, ale podle mne je reálné dosažení SG na 430k pro lepší karty a pokud je na 500k schovaná nějaká větší specialita...

28.5.2020 09:57:08

Legendary multi
Ahoj,

uvolnilo se nam jedno misto. Kdybyste mel nekdo zajem se jeste pridat, piste prodim do zpravy. Praha.

28.5.2020 22:04:43

Elemental Miniature pack
Mám backnuto Miniature pledge. Doteď sem neuvažoval o změně, ale když tam teď vidím ten 25 Elemental Miniature pack a 3 nové scénáře. Oh bože, proč mi to děláte? Co vy na to?

1.6.2020 09:06:45

flipper
po velkém váhání a přepočítávání penízků v pokladničce jsem usoudil, že se uskromním s ostatními výdaji, a přihodil jsem...

1.6.2020 09:45:51

Rozpaky
Na me to zaclo pusobit nejak uz moc prerostle. Full verze za skoro 5 tacu.

Nevim no. Z pocatku mel tenhle projekt me sympatie. Predstavoval jsem si fantasy “rpg” typu proroctvi/talisman/runebound/descent ale ve skromne podobe s cenovkou okolo 1500 Kc. Me se treba vice libi ty barevne kartonove figurky, protoze jsem nemalir. Takze jestli do toho pujdu, tak jedine takto.

Ale chapu to. Je to KS kampan a lidi hru bez 3kg plastu neberou a pokud tohle megalomanstvi ma pomoc k tomu aby hra vysla, tak ok :)

1.6.2020 10:09:47

flipper
Jsem na kikstarteru nový a navíc neumím anglicky. Jak jsi to provedl technicky, že jsi přihodil. Mám zaplaceno 95 dolarů za Miniature pledge a volbu např. na připlacení Elemental miniature pack+3 scenarios za 39 dolarů nevidím.

1.6.2020 10:25:48

Nomad
Nahoře na stránce s KS máš tlačítko Manage your pledge. Na to klikni - a tam jednoduše zvyš peníze, které tam dosud máš o těch 39$ (nebo o tolik, kolik potřebuješ).
Co za to budeš chtít, to budeš zadávat teprve v pledge manageru po skončení kampaně (někdy i pár měsíců po skončení kampaně).

1.6.2020 10:29:33

ad Beholder
Tiež to na mňa pôsobí podobne. Uvedomil som si však,že to čo je už pre nás prerostlé tak pre mnohých z iných krajín je to v pohode. Dokonca si žiadajú ďalší obsah a ponúkajú viac peňazí. A pre nás je to len dobre. Viac sa vyberie, bude viac SGs.
Ešte k tým Elementálom. V prvej Euthii mám kartónové standies. Ako sú Elementály riešený v druhej Euthii keď až teraz ich dali ako add on, ktorý si nie je potrebné dokúpiť?
Zatiaľ som v LP1, uvidím ako ďalej :-)
Prajem Euthii obrovský úspech. Nech sa vám darí.

1.6.2020 10:50:04

plast
Ty bláho tak ty poslední addony mě vyrazily dech...tolik plastu jsem zde nečekal....nechápu, jak se to dá narvat do krabice.

Každopádně za 10$ kartonové standees a ty scénáře vypadají moc pěkně :-)

1.6.2020 10:53:47

Korenar
Souhlas. Taky mě to překvapilo. Já jsem sice zastáncem figurek, ale zde váhám zda elementály přece vzít jen standees.

1.6.2020 12:03:25

Duirin

A po skončení kampaně už tu částku nelze navýšit? To znamená, to co bude člověk chtít nakoupit musí vše započítat do zvýšení příspěvku již nyní?

1.6.2020 12:32:35

Elementalove
Rozdil figurek proti stqndee jsou s ohledem na slevu LPT2 cca 17 € po zapocteni ceny na dopravu addonu, takze ne tak velky rozdil....a jo Euthia nabobtnala, zrejme vice nez autori na zacatku zamysleli, nicmene vyzadali si to backeri.....na Ks beru vzdy zaklad her kolem 100$ vice tomu obvykle nesypu( pac 5000 za 1 hru je kurva dost)..no, ale Euthii davam vyjimku, pro podporu tvorby cechu...takze tier 2 go go.

1.6.2020 12:43:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited jedi set
Star wars: unlimited jedi set
Akt. cena: 126 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas