Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. crowdfundingová kampaň na platformě Kickstarter

Kampaň už běží zde: https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection

12.1.2020 16:28:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, bude ještě k dispozici insert, ať už na tlamě nebo store.euthia ? Momentálně nedostupné

6.12.2021 09:23:09

Tak dnes po dlouhé době čekání dorazil také T2 a  já  nevím, jestli je to tím čekáním jak na vánoce, ale mám opravdu radost. A chci určitě poděkovat a taky tak trochu jak se říká klobouček, protože tohle dokázat, na to jen tak někdo nemá. A snad s tím rozšířením, které se plánuje, se usměje také více korunek autorům :-).

6.12.2021 12:42:49

Už se někdo odvážil namalovat ty figurky? I přes mé všeobecné (ne)nadání bych z takových krásných figurek nerad stvořil nějaké zrůdy :D Budete je malovat?

6.12.2021 16:58:56

Mě ještě hra nedorazila ale hrdiny bych rád namaloval. 

6.12.2021 17:22:53

Přodejte se do fb skupiny Euthia - tam se těch malovaných figurek už několik objevilo. Plus tam teď někdo přidal už i překližkový, laserem řezaný organizér - pěkná alternativa pro ty, co nemají origoš

7.12.2021 01:03:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Bol som to ja s tým preglejkovým insertom. Už som ho pridal aj sem na ZH k fotkám ;). V prípade záujmu ma kľudne kontaktujte aj tu na zatrolených hrách.

7.12.2021 15:24:55 | Upraveno autorem (porovnej)

f0x

Mecenáš trolíků

@Johnny808 Takový malý detail, na insertu Ti chybí písmenko “n” ve slově Torment.

 

EDIT: sorry, koukám, že to máš už uvedeno v popisu fotky :)

7.12.2021 15:57:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Můžu se zeptat jak vypadá Kickstarter Core box pledge, co obsahuje a je zafoliovaná? Protože mi z Tlamy dorazila podle mě veliká krabice ( z legendary ) bez folie a jen z ní někdo vyndal bonusy, měl to být dárek a myslím si, že to mělo vypadat jinak… děkuji za odpovědi

7.12.2021 17:19:12

@Club162 bila prepravni krabice, uvnitr zafoliovana velka krabice se hrou (je pouze jedna velikost krabic). Uvnitr krabice jsou ale vyplne pro vsechny bonusy, i kdyz je to pouze core verze a ty bonusy neobsahuje - tak je to uz dane z vyroby.
takze “druhe” patro obsahuje jen vypln a dve prazda mista, kde je prostor pro figurky a gryfa, ktere v core verzi nejsou.

edit: tady je unbox core verze (s gryfem) v case 13:50 je videt to prazdne to misto pro miniatury
https://youtu.be/UWk9p8XLFzA?t=829

 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

7.12.2021 17:56:33 | Upraveno autorem (porovnej)

@Oskar999 děkuju za info, bohužel v bíle kabici to nepřišlo a je to bez folie… takže to v Tlamě vytáhli a přibalili do krabice k další hře a asi to přitom roztrhli… :/ nebo tak něco….. což asi trochu zkazí zážitek z dárku … 

7.12.2021 19:07:40

Velké díky autorům nejen za krásnou a obří hru (ta ještě musí počkat na Ježíška), ale také i za možnost si hru osobně vyzvednout, popovídat s autory a nechat si je na krabici zvěčnit :) 

Skutečně klobouk dolů, naštěstí děti nenapadlo kouknout se do kufru na to co jsem jel vyzvednout a vypadá to, že největší dárek bude pod stromem ten pro rodiče #Euthia: Torment of Resurrection :) 

Pokud v budoucnu plánujete další kampaně, tak se mnou určitě počítejte. JN - Bajn

16.12.2021 22:08:19

Tak jestli jsem spravne koukal, tak za 18 dni zacina nova kampan obsahujici veskery puvodni obsah plus novy. Zrovna jsem na tu hru nedavno narazil a hrozne me zaujala. Jsem zvedavy na ceny apod. :o)

14.4.2022 15:29:26

@Troll_Ronie dle rozhovoru v Boardgame clubu, all in by melo byt okolo 300 USD

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

14.4.2022 23:58:34

Ak by to ostalo na tých 300$ to by nebolo až také hrozné. Tadeáš vravel, že oproti prvej kampani bude aj základ(Tier 2) o 20% drahší. Pri minulej cene 188$by teraz stál 226$, a to by všetok nový obsah vyšiel na 74$. 
To sa mi zdá prijateľné. Podľa ilustrácie na GF tam bude 33 miniatúr okrem iných vecí… Neviem či Tadeáš nebol s tou 300vkou ešte skromný :-)   Na kampaň sa veľmi teším, tá minulá to bol fakt zážitok. 
U nás je hranie Euthie malý sviatok :-) Hrajeme v trojici (doteraz iba 5x) a vždy je to príjemných 4-5 hod :-)). 

15.4.2022 06:43:36

Tadeáš v komentářích na Gamefoundu psal, že to bude stát dohromady kolem 300 €, ale předpokládám, že s největší pravděpodobností k tomu bude potřeba připočíst DPH a dopravu.

I přesto si ale myslím, že cena vzhledem k množství obsahu je adekvátní a určitě se mezi konkurencí obstojí..;)

15.4.2022 08:02:22

Myslím si, že okolo 300 usd, znamená, že to bude viac :-) Ak som to pochopil správne tak všetko spočítal (hru+20% nárast ceny+dopravu+VAT/DPH) a potom povedal, že okolo 300usd.  

Už toto spolu je skoro presne 300 usd a nie je v tom žiadny nový obsah. Myslím tým tie nové rozšírenia.

Tu je ten rozhovor. O cene cca v 1:44:00

https://www.youtube.com/watch?v=q6oP7DqyVjw   

15.4.2022 11:29:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Šachy DETOA - vhodné pro rodiny i šachisty
Šachy DETOA - vhodné pro rodiny i šachisty
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas