Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dlouhá hra ?

Tak nevím, hrál jsem teďka Dominion poprvé a se svým synem a abych pravdu řekl, tak jsem z toho trošku rozpačitý. Byť jsme začali hru se správným počtem karet pro 2 hráče, tak jsme to hráli 2 hodiny a zdálo se nám to už ke konci dost jednotvárné a synka to už očividně nudilo. Nevím, lze se dostat ve dvou na avizovanou půlhodinku hry ? Hráli jsme hru s doporučovanou sestavou pro první hru.
6.8.2009 18:09:47

PJ

aneken
:-)))) Já bych asi slyšel "...a proč si nemůžeme zahrát Měděný kotlík nebo Ztracená města???" :-)

3.9.2009 17:43:33

PJ, Aneken
:-)No uvidime vecir, jak to pujde...tusim, ze uz jsem to jednou zkousel, ale zrno tehdy nepadlo na urodnou pudu:) Koukam, ze jsme na tom dost podobne."To je zas nejaka slozitost":), to je snad přímo z ust te moji:) a taky casto koncime u Jamba a Ztracenejch mest :))

3.9.2009 18:01:22

Provincie
Mozna to uz tady bylo, nebo to patri do jineho tematu, ale snad nebude vadit, kdyz se zeptam tady. Dominion hrajeme prevazne ve dvou a prakticky vzdy koncime, kdyz se proda posledni provincie (at uz 8ma, nebo 12ta, kdyz neomezujeme pocet bodovacich karet). Vypotrebovanou akcni kartu jednoho druhu jsem zazil snad jednou (a to to jeste tusim byla z hecu carodejnice) o mincich se snad ani nezminuji.
Je to normalni, nebo neco hrajeme spatne?

4.7.2011 15:59:01

Radim
Je to normální, ve 2 hráčích končí většinou hra na vykoupení provincíí. Naopak ve více hráčích dochází často k ukončení hry dobráním tří druhů karet.

4.7.2011 16:05:37

Radim
Hodně záleží na vybraných akčních kartách. U nás je losujeme, takže se často stane, že převažují karty ''svinící'', v tu chvíli je pak šance na ukončení hry jinak než dobráním provincí vyšší...

16.12.2012 13:03:04

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Normandie Big Red One + Bloody Omaha
Heroes of Normandie Big Red One + Bloody Omaha
Akt. cena: 1525 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas