seriály

myslím, že tohle vlákno tu chybí :).

Jaké sledujete seriály, jaké jsou vaše oblíbené. Máte nějaké tipy, které byste doporučili?
7.7.2010 00:31:26

Vlaada

Ugh, sakra...
... jak jsem mohl zapomenout Life on Mars? Díky, MadCat, také velmi doporučuju (tu anglickou verzi, pozor, je i americký remake).

A z klasik dětství - Sandokááán... :)

7.7.2010 13:20:05

kren
4 z tanku - dabing si nepamatuju, ale dodneška si pamatuju scénu, jak Gustíka postřelí sniper. Celý díl je napjatý a nakonec se ukáže, že ho netrefil, jenom mu prostřelil na zádech várnici s polívkou nebo s čím.

7.7.2010 13:23:06

už končím :)
Sandokan je super, asi budu muset rozbalit ty DVD z celofánu.

... a vzpomene si někdo na Skipiho?

Nebo co třeba Daktari? ... tohle je už skutečná vykopávka.

7.7.2010 13:25:25

Arabela
tak na tu se s radostí podívám i dnes

7.7.2010 13:26:20

Vlaada

Tangram
Skippi, Daktari, Goro bílý pes a spousta dalších - asi byly ok, ale ne tak silné, aby byly kultovní :)

7.7.2010 13:29:14

Vlaada

Vlaada
Na druhou stranu v porovnání s tím, co mají děti k dispozici dneska na všech těch Animaxech, Jetixech apod., byly takový čistý seriály Goro vlastně úplně super...

7.7.2010 13:33:25

Vídeň
Je zvláštní, jak člověk mohl žrát takový seriály jako Knight Rider v němčině na zrnící Vídní, když tomu nerozuměl ani slovo. Ale seděli jsme i toho, jak jen to bylo možný.

Oni tehdá stejnek dávali dobrý věci: Tygra z Monpracenu, Vinnetua s Tašunkou, Dva roky prázdnin (ehm byl to vůbec seriál, nebo jsem mimo?), Čáryfuka a spoostu dalších. Jenže když na to človk koukne teď, tak jen nechápavě kroutí hlavou. A to i nad takovýma legendama jako Star Trek, MacGyver, Mission: Immposible (upřímně pochybuju že tu kdokoli viděl tu úplně původní sérii ze šedesátých/sedmdesátých let, takže myslím tu osmdesátých a devadesátých), Jump Street 21...

7.7.2010 13:34:46

Vlaada
Kultovní určitě ne, myslím, že v dnešní době by propadly bez povšimnutí :).
Ale já jsem položil otázku, jestli si někdo vzpomene ... a vida Ty jsi se chytil :).

Jinak mě tehdy braly. Moc toho v televizi nebylo, takže se mi vybavují ty, které mě bavily. Teď už to tak moc nesleduju :). Seriálů je teď záplava a není toho času.

7.7.2010 13:35:40

Kamarádi
Ještě jsem si vzpomněl na tuhle hodně starou 6ti dílnou "ságu" s Ebenem :) Tenhle seriál se mi líbil jako dítěti a líbi se mi i dnes jako taťkovi :)

7.7.2010 13:42:29

Vlaada

Mecenáš trolíků

Kvalita seriálů
Imho se teď začalo do seriálů opravdu investovat. Dřív bylo hodně seriálů takových levných (i když samozřejmě byly výjimky), a nemyslím zdaleka jen efektově, ale i co do scénáře, šablonovitosti postav, hereckých výkonů apod. Asi to bylo tím, že trh pro ně byl prostě méně zajímavý, než pro filmy, nevím... Hezky je to vidět třeba na porovnání staré a nové BSG... Viz tenhle super song, doporučuju všem milovníkům BSG :)

http://www.youtube.com/watch?v=qsvpvqvApKo

7.7.2010 13:59:27

Seriály
Pěkné téma! Takže také přispěji se svou trochou do pranice :-)
Většina dobrých seriálů tady už zazněla, tak zkusím napsat ty, které podle mě chybí.

Nedávno jsem například objevil Millennium s Lancem Henriksenem. Je to dějem i výpravou dost podobné Aktům X, ale i tak to můžu jen doporučit.

Z anime pak Serei no moribito nebo Berserk.

Přiznám se, že mám také slabost pro britské krimi seriály prakticky všeho druhu: Dalziel a Pascoe, Profesionálové, Dempsey a Makepeacová.

No a na základce jsem sledoval i takové perly jako byla Helena a její chlapci, Škola zlomených srdcí... :-D

7.7.2010 14:08:22

Nejlepší seriál pro mě
jsou bezkonkurenční Sňatky z rozumu a F.L.Věk.

potom občas Simpsonovi a Krok za krokem.

7.7.2010 14:09:32

Morthe
Jestli se nepletu, tak Dva roky prázdnin seriál skutečně byl, ale už si to moc nepamatuji, protože verneovky to bylo moje a Dva roky prázdnin mně přišly z těch slabších, tak jsem seriál principielně odmítal sledovat. Jo takhle kdyby zfilmovali Matyáše Sandorfa, nebo Ocelové město, to by byla jiná ;)
"hrůza legendárních seriálů": Já se dneska právě i bojím těma verneovkama listovat, co kdyby byly stejně hrozný jako ty seriály?...to bych nepřežil.

7.7.2010 14:25:15

jeeeje
how i meet your mother, house, mentalista, akta x, it crowd, lost (2serie, zbytek opruz), heroes(1 serie), red dwarf, big bang theory (miluju), veškeré možné kriminálky )pokud je to česky dávám velký plus, protože u nich můžu vařit, plíst, vyrábět různé kraviny atd.) a určitě ještě spoustu dalších
z mládí kačery a soptíka

7.7.2010 18:30:28

Girlmorova děvčata
Girlmorova děvčata jsou snad jediným seriálem z mého top, který zde nezazněl. Jinak: Prison break, Lost, Stargate, Stargate Atlantis, Zoufalé manželky, Mentalista, HIMYM, BBT, BSG. To je asi vše, jinak jsem rád, že jsem toto fórum objevil ještě dnes, zíta bych se X stranami již asi prokousávat nechtěl. :-)

7.7.2010 19:07:22

cholerus
Jo Gilmoroky jsou dost fajn.

7.7.2010 19:27:46

a moje troška
seriály moc nesleduju, protože mě asi po 20 dílech přestávají bavit a ještě navíc nejsem schopen být ve stejnodobu u televize. ale mám pár favoritů, převážně z tzv. mini seriálů
to co zatím nikdo nezmínil:
Černá zmije - můj nejvíc nejlepší :-) seriál
Generation Kill
a ostatní:
Jistě pane ministře a Ano, pane premiére - což považuji za hraný dokument:-)
Scrubs - pro mě povinnost a opět spíš dokument:-)
Futurama, Simpsnovi
a pak už jen starý seriály níže zmíněné např. Čtyři v tanku a pes, Goro, Čáryfuk, Návštěvníci atd. a jako malýmu se mi hrozně líbil sovětský Elektronek nebo jak se to menovalo

7.7.2010 20:07:18

cholerus
jeee a to nám musel poradit chlap :-) a mash

7.7.2010 21:25:43

Trpaslík
Když už jsme u seriálů, co říkáte na 9 sérii trpaslíka? u mě teda nic moc. Spíš nic:(

7.7.2010 21:57:37

Trpaslík S9
pravda nic extra, ale já jsem od toho taky nic extra nečekal, takže u mě celkem dobrý :)

7.7.2010 22:21:56

Silverův návrat na Ostrov Pokladu
tohle je muj nejoblibenejsi piratsky serial. Tohle neprekonalo z piratskeho prostredi nikdy nic. Ta atmosfera byla proste perfektni. Na tu nemaji ani dnesni Pirati z Karibiku.

7.7.2010 23:26:34

Supernatural
A ještě jsem úplně zapomněl na seriál Supernatural, který jsem taky svého času sledoval (viděl jsem 2 série) a byl celkem podařený. Je o dvou bratrech, kteří loví démony a podobné bytosti, aby našli démona, který zabil jejich rodiče. Pro fanoušky nadpřirozena a mytologie celkem pěkná podívaná.

11.7.2010 11:45:51

Futurama S06E07
tenhle díl je naprosto špičkový. To se fakt povedlo.

3.8.2010 10:56:48

IT CROWD
tento nový díl nemá chybu, hlavně ta část s operačním systémem robota!!!

3.8.2010 11:02:55

„Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky.“
Eso Rimmer

3.8.2010 11:08:25

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny LCG - rozšíření Králové ostrovů (CZ)
Hra o trůny LCG - rozšíření Králové ostrovů (CZ)
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 19 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas