Rozbalování Androida v přímém přenosu

Paráda, fakt jsem se kluci drakovití pobavil :)))
Kterou hru nám takhle představíte příště?

PS: kdo neví o co jde, koukněte na Dráčka Toma :)
29.4.2010 06:42:53

Výběr e-shopu
Zajímavá myšlenka s videem, ale ruku na srdce, kdo z nás vybírá e-shop podle jejich propagačních videích - nehledě k tomu, že dost e-shopů žádná videa nedělá. Ať už se vybírá lednice nebo hra, téměř všichni budou vybírat obchod s nejmenší cenou.

Fandové mívají své vybrané obchody, kde rádi nakupují. Dovoluji si ale tvrdit, že výběr obchodu je u 90% zákazníků závislý pouze na ceně, případně době dodání (to platí spíš pro nákup lednic než her :-).

30.4.2010 09:02:00

HIke
a já jsem si říkala že Fanánka neposlouchám a ta písnička je mi povědoma :-)

30.4.2010 09:16:03

no
mě to video naladilo, jenom ať je jich víc
podle mě, když se na to člověk koukne, tak ho to motivuje, pokud není ještě rozhodnutej, zda si hru koupit, ke koupi.
takže víc takových videorecenzí, protože ne každý než si hru koupí se může podívat do jejích střev...

30.4.2010 09:20:17

Tomvideo
Jako konkurence musim uznat, ze je to fajn:) Sami jsme uvazovali o videorecenzich, ale padlo to na tom, ze jsme se prave bali, ze to nebude vypadat buhvijak:) A presto, ze videjko rbx a syda je jednoduche, tak je prijemne a dobre se na to kouka. Tu bezprostrednost a absenci scenare beru jako plus;)

30.4.2010 11:52:28

Joe

Aneken
Videorecenzií by som sa nebál. Keď to môže s veľkým úspechom robiť Tom Vasel na crappy malom rozlíšení, tak to môže spraviť celkmo hocikto. Musí to byť ale zaujímavé obsahom, vtedy obetuješ aj trochu kvality obrazu...

30.4.2010 12:10:22

rbx

aneken
diky nacelniku :-)

30.4.2010 12:16:07

rbx

Joe
my mame jednu videorecenzi natocenou a je to o nicem. Stejne jako Vasselovy recenze me to proste nebavi. Suche vypraveni o principech hry. Takto to fakt delat nechci. Proto jsme ji take zahodili a zkusime to znovu a jinak.

30.4.2010 12:17:29

aneken
no a teď se musíte pochlapit Vy :-) už se těším - zahoďte ostych a do toho

30.4.2010 12:19:47

Recenze her
Hlavně do nich necpěte žádné děti předškolního věku jako Vassel, to jejich nesrozumitelné žvatlání je hrozné :-D Na druhou stranu pro testování výdrže dílků k HeroScape byly výborné ;-)

30.4.2010 14:25:53

PJ

Videorecenze - inspirace
Tom Vasel mě též příliš nebaví ("shut the door" a ujeté kravaty to nezachrání). Na druhou stranu se mi svého času hodně líbily videorecenze Scotta Nicholsona. Srozumitelný jazyk, informacemi nabité a přitom vtipné, dobře strukturované, opatřené vysvětlujícími douškami ve formě titulků, na závěr "bloopers"... Líbilo.

1.5.2010 08:43:08

video-recenze
Toma Vasela uz take nesleduji uplne vse co vyjde, ale zase jeho recenze jsou skvele v tom, ze se lze pomerne rychle seznamit s jakoukoliv hrou. A i kdyz to technicky neni na vysi, obsahove to zajimave je. Naopak recenze Scotta byly vzdycky masivni, take neni divu ze Scott kvuli tomu trochu kreativne vyhorel. Vydani jednoho videjka mu muselo zabrat hrozne moc casu. Myslim ze v tom je kratsi format (do 10min) lepsi.

2.5.2010 16:43:58

Joe

Scott a Tom
Scott a Tom sú dva protipóly spôsobu recenzovania.

Na Scottových recenziách obdivujem to, že ide do hĺbky a väčšinou až na pár detailov v podstate zistíte, ako hru hrať a môžete si k nej rovno sadnúť (o Die Macher by som pochyboval, ale aj tam by to mohlo platiť :)))) Takisto v nich má výborný humor (ála "They all say bad words!") a má určité čaro osobnosti.

U Toma zase obdivujem jeho celkový prehľad a to, že sa nebojí povedať svoj názor na hru, ktorá sa mu nepáči (viď nedávna recenzia na Vasco da Gama, ktorá zožala veľký úspech a zároveň kritiku od "horenosov", ktorým sa VdG páči a nezniesli Tomov spôsob recenzie :))). Najlepšia vec, ktorú som od Toma zatiaľ videl, je práve jeho "ospravedlňujúce video" po ohlasoch na jeho recenziu na VdG. To už je vážny úlet - a pekný nadhľad nad celou vecou :)))

A jeho deti mi v recenziách nevadia - práve naopak. Je to také milé spestrenie, ktoré ukazuje, že nielen Tom sám sa doma rád hrá.


RBX, veď ju postnite - niekde do Tempu - a pošlite mi link :)
Uvidíš, že vám tam niečo pozitívne nájdem!

3.5.2010 11:37:27

Vasel
Mno ja Vasela pouzivam k seznameni se s hrama, na jeho hodnoceni uz tak moc nedam, protoze vse je awesome;) Ale clovek si z tech par minut udela peknou predstavu o tom, jestli mu hra bude sedet nebo ne;)

3.5.2010 11:54:15

Scott a Tom
Mám to stejné. Vasel je fajn pro seznámení se s hrou (komponenty, rychlej úvod do mechanismů). Scotta obdivuju, protože musel těm svým videím věnovat extrémní spoustu času. Měl jsem rád jeho intra, speciálně to k 18xx sérii :) Často jsem chtěl hru koupit okamžitě po shlédnutí (třeba Friedricha).

3.5.2010 12:02:05

Vasel
Mně Vasel jako letmé seznámí s hrou a komponenty vyhovuje. Nemyslím si, že je nějak zbytečně nekritický (viz třeba recenze na Dungeon Lords). Je fakt, že dětí by někdy mohlo být méně, ale obecně mi tenhle formát sedí. Tak kdo se toho chopí u nás? :-)

3.5.2010 12:06:48

Vybíráme z Bazaru

Cesta za štěstím - nová ve fólii
Cesta za štěstím - nová ve fólii
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas