Rozbalování Androida v přímém přenosu

Paráda, fakt jsem se kluci drakovití pobavil :)))
Kterou hru nám takhle představíte příště?

PS: kdo neví o co jde, koukněte na Dráčka Toma :)
29.4.2010 06:42:53

rbx
JA ty flavour texty stihal .. ale jen ty svoje .. coz je skoda urcite .. ale predpokladam ze to je spis problem toho ze jsme se spis soustredili na to jak to vubec funguje a co delat, protoze jsme na to koukali vsichni jak vyvorany mysi :)

29.4.2010 12:25:59

Pěkné video
Povedené video, doufám, že budou zdárně přibývat. Androida bych si taky rád zkusil, ale kde pořád brát peníze a čas :-/ Už aby byl ten Zatrocon :-)

29.4.2010 13:29:10

rbx

Thales
ale jo, budou, ve dvou uz je to vetsi legrace, nez kdyz tam sedi jen jeden a celou dobu mluvi a mluvi.

29.4.2010 13:58:49

ad video...
ad rbx, sydo: Moc hezký video, kluci, jen tak dál :-)

ad i ostatní: Nevezme někdo z vás (video)kameru i na Zatrocon? Určitě tam budou k vidění zajímavé situace. které by stály za to natočit v akci (in natura). Sice by to šlo natočit i přes digitál (foťák), ale myslím, že kamera je kamera.

29.4.2010 14:55:27

Já jsem uvažoval ...
... že bych vzal kvalitní foťák, který mimo jiné umí točit video HD kvalitě, ale pak jsem si řekl, že tam nejedu fotit a točit, ale hrát a furt hlídat drahej foťák by se mi nechtělo.

29.4.2010 14:59:54

rozbalování karet
Rozbalování karet mi připomíná scénu z Pelíšků, kdy Donutil dostane vodku a Stašová na něho........"teď to neotvírej" :-)

29.4.2010 15:10:43


tradičně mi blbnul reproduktor, proto jsem si užila Syda i RBX v němém filmu, i tak to bylo velmi působivé, to nedočkavé mrkání na kameru....

29.4.2010 15:37:23

pohled z druhé strany
Omlouvám se, ale aby to nebylo úplně jednostranné, tak musím říct, že mně se video absolutně nelíbilo. Na to, že bylo prezentováno pod hlavičkou e-shopu, působilo strašně amatérsky a doteď mně vlastně není jasné, proč bylo natočeno. Jako prezentace hry neúplné (určitě bych si ji nekoupil), jako prezentace grafiky málo detailní, jako prezentace e-shopu nepoužitelné, vtipné to bohužel taky nebylo a jako prezentace zářících očiček nepotřebné (to si zažijeme každý sám).

Sorry.... a věřím v lepší zítřky :-)

29.4.2010 17:23:29

náhodou
takhle rozbalovat nějakou hru, kterou chci, tak asi bude sydo opět tupit nůž u krabic

29.4.2010 17:35:40

rbx

Prebio
Taky názor :-) proč ne. Až budu mít čas, tak budeme točit videa s prostrihama na detaily, dramatickou hudbou i komentářem a profi doprovodnou grafikou. Až mě bude shop s hrami živit, tak uteceme od tohoto garazoveho stylu a videa budou profi. Až... Obavám se, ze se toho ale nedockam. Do té doby si budeme se Sydem točit to, co budeme sami chtít :-)

29.4.2010 17:54:48

rbx, sydo
hezká pitva hry:-)

29.4.2010 18:26:47

bylo to fajn
klidně by to mohlo být i kratší (vlastně jste toho o hře moc neřekli), ale jinak mi to příjde jako dobrý nápad. jen víc takových "pořadů".

29.4.2010 18:42:59

to prebio ... a taky Sydovi a rbx
Tvůj názor respektuju :). Ale netuším, proč jsi to vlastně sledoval nebo co od toho videa čekal. Já jsem si to pustil v klidu, když jsem dnes přišel z práce domů a velmi dobře jsem pobavil. Nemyslím "pobavil" jako že jsem se smíchy nemohl udržet. Ale název tady toho postu zní "Rozbalování Androida v přímém přenosu". Osobně jsem nečekal nic a byl zvědav. Jednak jsem viděl rbx, takže už vím, jak ten pán s tím modrým nasupeným obličejíčkem a rudými vlasy vypadá, což mě potěšilo, a za druhé jsem to video vnímal jako takovou radost, kterou zažíváme při rozbalování hry a touhu se o tuto radost podělit. Sdílená radost je vždycky větší, tak nějak to mám já. A tím že se kluci se mnou podělili, udělali radost i mě. Byla to prostě radost, kterou jsem zažil s nimi, v klidu u toho srkal čaj a přemýšlel, jestli si tu hru taky koupit, když jsou tam ty tři heavy balíky karet, narvané anglickým textem, ktermu nikdo z mých spoluhráčů nebude rozumět. Prostě paráda, děkuju za to a rozhodně se těším na další bezprostřední videa z oblasti deskovek :)

29.4.2010 19:04:48

rbx
Klidně si točte, co chcete, ale nespojujte to se jménem svého webu. Podle mě si opravdu hóóódně zahráváte s důvěryhodností vašeho obchodu. Po tvé odpovědi nevím, proč bych si měl od vás něco koupit, když se svým vlastním obchodem do budoucna nepočítáš a nemíníš pro to ani nic dělat.

P.S. Ani jedna z těch věcí, o kterých jsi psal, mně nechyběla, problém je ve stylu: "Právě jsme přišli z hospy, tak co kdybychom si něco natočili" (bez dobrýho scénáře, dobrej film neuděláš, pokud nejsi geniální improvizátor...).
P.P.S.: Toto je pokus o pozitivní kritiku...
P.P.P.S.: Jak tak na to koukám, tak jsem s tímto názorem asi osamocen, tak jsem asi úplně mimo mísu, no nic.

29.4.2010 19:08:40

Tangram
No mě prostě vadil ten nadpis, sám za sebe ať si každej točí, co chce, ale když něco točím za obchod, tak do toho musím dát maximum!

29.4.2010 19:11:11

prebio
Tak já to video taky skouknul a nevím co ŘEŠÍŠ,nemyslím si,že tohle video nějak uškodí obchodu.Čekal jsem,že to bude ve stylu losování tuším Nexuse,před nějakou dobou a to se potvrdilo.

Takže verdikt na závěr.
Odvařenej jsem s toho nebyl,ale aňi nijak neprovokovalo.

29.4.2010 19:26:23

prebio
nechápu co řešíš, důvěryhodonost obchodu bych posuzoval podle úplně jiných věcí než je tohle video. Uvolněný styl mi nevadí, scénář by se samozřejmě hodil a kdybychom měli podobných videí o hrách (z různých zdrojů) v čr víc, byl bych na hodnocení taky přísnější. Ale bohužel je nemáme. Samo že by to šlo udělat líp, ale beru to jako takový internetový vtípek a malé promo. Mě to pobavilo a rád jsem se podíval dovnitř krabice zajímavé hry a víc jsem nečekal.

29.4.2010 19:26:25

video
No toto video dieru do sveta isto neurobí, ale myslím si, že chalani majú potenciál čo sa týka vtipných aj informatívnych videí v budúcnosti. Proste sú to dvaja v pohode ksichti. Dobre sa na nich pozerá. :)

29.4.2010 19:33:13

prebio
je to prostě neformální domácí video ... jako jasně že by tomu prospěl člověk za kamerou, který by používal zoom, a pár dalších věcí by se ještě vylepšit dalo, např. rozlišení, ale proč proboha musí být všechno formální ??
připomínáš mi jednu kamarádku, kterou sem nedavno vytáhl na premiéru jedné rockové opery a na závěr autor velmi neformálně představoval všechny aktéry, k většině z nich něco zajímavého pověděl, nezapomněl podrobně uvést svoje děti, které tam taky hrály ... jí to děsně vadilo, sakra proč ??

29.4.2010 19:38:01

ještě něco
trošku mi to připomínalo videa na portálu živě cz, takové IT-zprávy, kde taky sedí dva a rozebírají co je nového v IT, a ty už docela profi jsou - a rozbalování Androida k tomu zas tak daleko nemá

29.4.2010 19:41:48

IN

nazor
osobne si myslim, ze takovehle neformalni video udela mozna daleko lepsi reklamu jak profi reklama na hru. Je videt, ze za obchodem je proste par nadsenych lidi, kteri to delaji proto, ze je to bavi a ne aby nekoho oskubali a rozesilali zabalene cihly misto her. Nemaji potrebu chvalit neco co si to nezaslouzi a naopak. Navic to bylo chvilemi i celkem vtipne...:)

29.4.2010 19:43:00

rbx

Prebio
Já tvůj názor beru. Já se ti jen snažil odpovědět, ze tomu bohužel nemůžu věnovat tolik času, kolik bych chtěl. Nevím z čeho jsi ale vyvodil to, ze se shopem do budoucna nepočítám? To bych naopak netocil vůbec nic a na veškeré věci kolem shopu se vykašlal, což snad nedělám :-) Ja se proste na Androida těšil strašně dlouho a rikal jsem si, ze se o tu radost podělím s lidmi, kteří nas třeba sleduji. Kdybych chtěl lidi odradit, natocime otevírání Postovniho kurýra :-) Ale jak se říká nikdy neříkej nikdy... :-))

29.4.2010 19:48:00

rbx
rozbalování Poštovního kurýra néééééééééééééééé :D
(max jako promo pro nějakou akci "rodiče s dětmi")

29.4.2010 19:51:53

Prebiova kritika
Na jednu stranu Prebiovy připomínky chápu - pokud člověk čeká profesionální představení hry (styl trailery od FFG) nebo rozbor hry (např. The Dice Tower), bude nepochybně zklamán. Jde o to, že tohle video nemělo sloužit jako nějaká propagace e-shopu nebo bezmezné vychvalování hry s cílem zvýšit prodej.

Je to prostě video od fanoušků pro fanoušky a jako takové mi po zdolání desítek faktur v práci a hodinách studia do školy udělalo dobře. Přesně to popsal Tangram ve svém příspěvku - šlo čistě o sdílenou radost. Nebyla to ani komedie, ani propagační materiál, bylo to zkrátka "domácí" video, kterých je na internetu spousta, ale potěší. ;-)

29.4.2010 20:18:29

Poštovní kurýr
... a na to bych se zrovna rád juknul :DDD

29.4.2010 20:20:35

Vybíráme z Bazaru

Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to) CZ
Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to) CZ
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas