Deskofobie

Bojíte se deskových her? Máte strach, že vás nenávidí kostky? Nemějte! Právě pro vás je tady videocast Deskofobie ;-)

http://www.deskofobie.cz
18.9.2012 11:52:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

10.2.2019 17:44:56

Abe

Beholder
Po pravdě jsem byl překvapený zdejší diskusí a komentáři Petra na adresu BF a mě. Měl jsem za to, že to všechno hodil za hlavu, udělal tlustou čáru a jedeme na novo. Z mého pohledu je to jediné možné řešení. Sám jsem mu v létě říkal, že si uvědomuji, že jsem některé věci sám zbytečně hrotil. Že je to dáno tím, že je BF pro mě druhou rodinou, "bandou" skvělých lidí a stejně bych reagoval, kdy se někdo navážel do mé manželky nebo mých dětí. Od té doby jsem ušel nějaký kus cesty, naučil jsem se některé věci si nebrat a získat jistý nadhled. Samozřejmě pořád je co se učit. Podobné diskuse považuji za naprosto zbytečné.


Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

10.2.2019 18:05:12

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

10.2.2019 18:39:14

:)
Když si přečtu ten příspěvek ze 17:21, zvlášť poslední odstavec, tak to je tlustá čára a prezentace bandy skvělých lidí jak víno. Každý si po tomhle udělá názor sám a zákazníci se jen pohrnou.

10.2.2019 18:40:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Abe
Chlapče chlapče, kdybych já byl tvůj šéf, tak tě z fleku vyrazím. Chce se mi z tebe zvracet.

10.2.2019 18:41:10

tarnow

..no pochvala za PR to asi určitě nebude :-D

10.2.2019 18:47:18

To Abe
Schůzka - ať je to jak chce , je to mezi Vámi, komunitu to v podstatě nemusí zajímat.

Recenze v cz - profesionál nepředopkládá - dohoda je dohoda. Až se na něčem Petr s Michalem dohodnout, tak by se také měli dohodnout , pokud to budou chtít zveřejnit a případně jak.
Abe, to co píšeš je jen plácnutí do vody.

Katka
Abe, tomu co píšeš,se snad ani nedá říkat neprofesionalita, to je fakt hnůj.

10.2.2019 20:32:55 | Upraveno autorem (porovnej)

To Abe
Celou dobu si říkám že jsi frajer, že jsi v tom vyrostl a ty to pak takhle zabiješ... smutné to je

10.2.2019 20:59:25

to Abe
...

10.2.2019 21:19:59 | Upraveno autorem (porovnej)

BF
Dlouhou dobu jsme nevěděl, kde se vzala ta všeobecná nenávist vůči Blackfire...teď už tomu začínám rozumět.

ABE: Vůbec nevím, co jsi za člověka a nezná tě...ale to, co jsi napsal je humus! Ve vlastním zájmu to smaž.

10.2.2019 21:34:12

to Abe
No řekl bych, že si kálíš do vlastního hnízda a do hnízda těch lidí, co jsou, jak píšeš pro tebe rodina. Poradil bych ti se vůbec nevyjadřovat, aby pak Michal nemusel na netu napravovat renomé. A jak píše tarnow - já tě zaměstnávat, tak pokud tě nevyhodím, tak ti aspoň zakážu veřejnou prezentaci jakkoliv spojenou s firmou co tě zaměstnává.

Protože pokud máš pod těmi příspěvky uvedeno:
Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
tak by se měla nad tebou tvá firma vážně zamyslet.

10.2.2019 21:37:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Uz dosť!
Potichu dva citam, a vyjadrovat som sa nechcel, prečo? Lebo ma do toho nic, ako vas vsetkych. Ano, to co napisal abe sem naozaj nepatri a je to uplne mimo !!! Ale vy co na neho teraz reagujete tiez prilievate do ohna. Co takto to ukončit, naco je komu toto dobre, takto to hrotit, celkovo sa to zle čita. To ako to je medzi DF a BF mna ako hraca mrzi, ale je to tak a treba to respektovat. Pokial sa.to zmeni k lepsiemu, budem ako hrac len rad a dufam v to. PROSIM ADMINA o razne zmazanie kludne za cele dva dni co sa tu popisalo. Ved ked si to precita niekto novy, tak len bude krutit hlavou co sa v tom deskohernom cz/sk svete deje. Je to hamba!

10.2.2019 21:40:13 | Upraveno autorem (porovnej)

....
Dokud bude tenhle blbej svět, budem křičet punk's not dead!

Super stránka :D

10.2.2019 21:49:19

JAHMANsvk
Nač to mazat? Jen ať si každý udělá obrázek.

10.2.2019 21:53:12

Smazat?
Na jednu stranu jo. Na tu druhou, tady je jasně vidět to, co jsem psal už dřív (a to tenhle výlev řadím k tomu slušnějšímu, co pan "sales representative" umí vyplodit a co jsem měl tu čest číst). A pokud se to smaže, tak za týden se zase bude někdo ptát, proč DF bojkotuje BF, jak je to neprofesionální a jak je komunita ochuzena.... řekl bych, že o podobný sra**e se komunita klidně ochudit může.

10.2.2019 22:02:35

Jana.maruska
Lebo to sem vôbec nepatri, tak preto, lebo normalneho hraca stoloviek to nezaujma, preto tiez. Lebo to tu ma byt o hrach a nie o sukromnych zalezitostiach, preto. Naco si mam robit nazor na clena tymu BF? Nebudem si od nich teraz dobre hry kupovat kvoli tomu aky je a ake ma postoje? Mna nezaujma aky su clenovia toho ci toho vybavatelstva, mna zaujma vysledny produkt a tym je hra.

10.2.2019 22:04:27 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Nemazat,

Jediná svoboda je právě anarchie!!! Svět je zlej se do němoty.

10.2.2019 22:09:38

Jahmansvk
Ak ťa z toho nič nezaujíma, tak načo sleduješ toto vlákno?
Mňa osobne teda zaujímajú aj takéto veci, aby som si vedel urobiť názor a výsledný produkt mi je ukradnutý (neplatí to len pri stolných hrách, ale aj pri spisovateľoch, režiséroch, spevákoch, športovcoch) Amorálne sra*ky podporovať odmietam...

10.2.2019 22:15:40

Barry
Mudry si velice :) sledoval som to tu doteraz, kym sa nestalo to, co sa stalo (co napisal abe), ale dalej to nemam potrebu citat, ako som pisal nizsie, ty sa kludne v tom vyzivaj a uzivaj si to. Ani ja by som si nekupil po dopingovej kauze lanca amstronga jeho dres, ale nebudem bojkotovat dobru hru, ak je naozaj dobra, len pre to, ze jeden z x ludi z daneho vydavatelstva sa nevia vyjadrovat k veci, a taha sem to co sem nepatri. Dost to hyperbolizujes a samozrejme ty si mozes robit co chces, reps. nekupovat co chces. Amoralne sra.ky odmietas, ale sam pises ze ta zaujmaju :) Majte sa tu pekne..

Ps: vsetci ste tu odbornici a staviate sa do pozicie v ktorej nieste, ale ani z daleka, same keby, keby, keby som bol ja jeho nadriadenym...koho to zaujma to vase keby :D

10.2.2019 22:46:09 | Upraveno autorem (porovnej)

...
O zákulisí české deskoherní scény - jak vydavatelské, tak recenzentské - nic nevím, tak jsem si říkal, že se v tématu, které se v posledních dnech neustále objevuje mezi aktivními, něco dozvím.

Na jedné straně v řadě diskuzí čtu, že BF je velká firma, jež kope na zcela jiném hřišti než zbylí čeští vydavatelé, kteří jsou spíš fanoušky, co si tisknou hry na koleně. (Což v očích jedněch BF démonizuje, zatímco druzí ty první nechápou.)

Na druhé straně jsou tu ale věci, které nechápu. Jak je možné, že ve skutečné firmě si může někdo na pozici kontaktu se zákazníky (která je tak nóbl, že se musí jmenovat anglicky) dovolovat chování tohohle kalibru, aniž by s ním okamžitě vyrazili dveře?

Když si to po sobě čtu, musím vypadat jako troll, co přišel přilévat olej do ohně. Opravdu to není můj záměr. Ale jako někdo, kdo se na poli českých vydavatelů neorientuje a netuší, kdo jsou všichni ti lidé, kteří se tu nazývají křestními jmény a přezdívkami, jak je to tedy s BF?

Je to velká firma s jistou strukturou, v níž inkriminovaný člověk skutečně zastává nějakou funkci? Nebo je to prostě několik přátel, kteří měli ve svém podniku s deskovkami štěstí na zahraniční licence, a ta funkce je spíš "čestný titul" jednoho z těch přátel/zaměstnanců?

EDIT: Reakce na příspěvek výše: Možná. Můj názor a upřímné přání vědět, jak to je, se nemění, ale nemusím se zapojovat do všeho. Nicméně protože lze po editaci vidět původní text, nemá cenu, abych to mazal...

10.2.2019 23:18:14 | Upraveno autorem (porovnej)

@Wee Free Gamer
Vím, že to myslíš dobře, ale já být tebou už bych to znovu nerozviřoval.

10.2.2019 23:23:59

...
ABE je zabiják jako Sid Vicious... jen tak dál ty starej pardále.

10.2.2019 23:25:05

Co by ne

Podle mě věci jako poškozování značky DF v obraně proti recenzi jsou něco o čem by se člověk bát mluvit neměl. Co by udělal Tom Vasel? Vypustil by celkem fofrem video: “tohle o nás BF oficiálně říká, tady je pravda, takhle to vidím já, udělejte si názor sami.” A fertig. It is true, it is kind, it is necessary. Mlceti stříbro v tomhle případě...

Tím myslím tu narážku na nezávislost DF. To co tu předvádí pan Sales Representative se asi rozmazávat nemusí, samo o sobě je to dost na to aby k BF hrám zakaznik cejtil v krame fyzickej odpor...

11.2.2019 12:51:13

...
Tak to má BF obrovský problém, protože teď si od nich nekoupí hru 5 lidí ze ZH :D
Zabijácká stránka :D

11.2.2019 13:14:11

Gotti
aby ses nedivil...

11.2.2019 15:35:20

Vybíráme z Bazaru

Descent: Výpravy do temnot (2. edice)
Descent: Výpravy do temnot (2. edice)
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas