Změna vzhledu

Ve Zprávách se mi vždy změní vzhled webu:

https://prnt.sc/-5hGT1w0tBGi

a v odeslaných nevidím ikonu o přečtení.

To je příprava na nový web?

Používám aktuální Chrome na PC.

22.5.2023 21:07:09

@kkaarr Máš pravdu, mám to někde nízko v todolistu k opravení, ale nějak se k tomu nedostávám. 

Teď už týden přepisuju soubory ke stažení, abych mohl hromadně předělat velikosti obrázků, aby ve výpisech nebyly tak rozmazané (a jak to spolu souvisí? no detailnější obrázky potřebují víc místa na serveru => přepisuji soubory, abych je mohl přesunout jinam a toto místo na serveru uvolnil pro obrázky :-).

16.8.2023 22:12:30

@peca007 Uvidíme, jestli s tím něco nakonec neudělám. Určitě neslibuji, on je ten formát určený k tomu, aby na něčem “seděl”, což se v tom pravém sloupci nahoře bude dělat blbě.

16.8.2023 22:13:35

@Martinus71 Jen poznámka: Na Windows Server 2019 by jsi měl snad mít i Edge ("nový" s Chromium jádrem) na kterém ti ZH pojednou v pohodě. Jen je třeba jej v nabídce najít :-). IE11 co je dole v liště hned na očích už dneska fakt není k použití. Už jej  oficiálně opustil i sám Microsoft (i když ne že by nebyl "zadrátovaný" i ve Windows Server 2022 ;-)).

Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

16.8.2023 23:13:11

Při prázdninové zaneprázdněnosti jsem chvíli nebyl na Zatrolenkách a dnes jsem po nějaké době vlezl na web z mobilu a nestačím se divit! Změny jsou super. Miniatury v bazaru, prohlížení obrázků, všecko. Velice chválím!

20.8.2023 10:52:00

Ahoj, asi už to tady bylo, nebudu kvůli tomu zakládat nové téma. Nevím jak vám ale mně je velmi nepříjemné když přijdu na hlavní stránku zatrolenek a vidím tam náhledy do galerie a ty obrázky jsou komprimované. Jakýkoliv komprimovaný obrázek na hlavní stránce je ohyzdný … kdyby tam byl jeden, dva, tři … tak ok, ale jich je tam 12? :-/ 12 hnusných komprimovaných obrázků. Vím že si je každý může rozkliknout, je to jen náhled do galerie, ale dle mého žádné komprimace na hlavní stránku nepatří. Jen námět na zlepšení ;-)

22.8.2023 09:07:28

@Longerin Souhlasím. Ty komprimované náhledy fakt vypadají hnusně. U některých fotek jsou tam natolik rozplizlé barevné fleky, že skoro není vidět, co na tom obrázku je.

22.8.2023 13:10:37

@kren @Longerin  Také se mi moc nelíbí obrázky v úvodu.

Jen bych chtěl upřesnit, že jsem se koukal do kódu stránky a ty náhledy nejsou komprimované, ale jsou to malé náhledy zvětšené a ořízlé přes css styly.

Pokud komprimací myslíte zmenšení obrázku, tak by nebyl tak flekatý a byl by koukatelný, zkusil jsem si zmenšit originální obrázek.

22.8.2023 13:36:12 | Upraveno autorem (porovnej)

@tokura  Přesně. Podle toho to tak vypadá, že jsou to roztáhlé miniatury. Buď by tam měly být naopak zmenšené originály, nebo když by to nešlo, tak jen ty miniatury v jejich nativní velikosti.

22.8.2023 14:07:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@kren, @tokura, @Longerin - @Zeus o tom tom ví a úprava je v pořadníku.

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

22.8.2023 14:20:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, nedohledal jsem, tak připíšu. Vyhledávač mi nereaguje na enter, vyhledám hru, pošlu šipku dolu do comboboxu a na enter nezobrazí detail hry ani nevyhledá v katalogu her. Nereaguje ani na enter bez výběru itemu v comboboxu. Je to schválně nebo vedlejší efekt při přechodu na flexibilní web?

22.8.2023 17:58:32

Kliknutí na lupu vyhledávače her je bez odezvy.

PC-Chrome

22.8.2023 19:23:49

@Ellenar 

Po kliknutí na notifikaci o zmínce mého jména se zobrazí jiná karty hry, a zárověň soubor u kterého jsem vložil komentář patřící pod jinou hru:

https://prnt.sc/X5u1hqlYCZ4q

https://prnt.sc/3af2frudavMR

adresa zobrazené stránky:

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/arkham-horror-1/k-stazeni/preklad-karet-yennenga-15072/?mark=c362987

 

27.8.2023 10:50:53 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bandy75 A zaskroloval jsi úplně dolů? On ti tam El Diablo totiž odepisuje ;) (teda aspoň já jeho příspěvek vidím a dokonce vyznačený modře, čili přesně tak, jak by to mělo fungovat).

Nebo možná jen nerozumím, v čem je problém.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB a REXher

27.8.2023 12:39:53 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kew  :-D

mrkni na hru a pak na soubor, který komentuji ;-)

Odpověď neřeším…

Hra: Arkham Horror

Soubor: Překlad karet – Yennenga (Unmatched)

27.8.2023 13:53:56 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bandy75 V první řadě díky za upozornění, ale zároveň poprosím (pro příště) o přesnější specifikaci chyby.

Z tvého prvního (a popravdě ani druhého) hlášení jsem opravdu nepochopil, že se soubor, který jste ty i El Diablo komentovali, normálně nachází u #Unmatched: Battle of Legends, Volume Two, kam taky patří, místo u #Arkham Horror, kde se zobrazuje po kliknutí na notifikaci.

To, že patří k nějakému Unmatched jsem poznal až podle Unmatched makeru zmíněného v popisu souboru. Opravdu není v našich silách znát těch několik tisíc her, které v katalogu máme natolik, abychom poznali, že karty Yennenga nepatří k Arkhamu.

Každopádně to tedy nahlásím @Zeus a mrkneme na to.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

27.8.2023 18:21:58

@Zeus Ahoj, nevím jestli to souvisí se změnou vzhledu, ale pokud vyhledávám v diskuzích, tak následný proklik pro přejití na daný příspěvek, mě vždy hodí jen na první stránku diskuze (což ve finále moc nápomocné není, zejména pokud diskuze obsahuje větší počet stran).

Namátkou: https://www.zatrolene-hry.cz/action/redir-discussion?target=c135796

27.8.2023 19:15:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bandy75 Aha, tak po Wolfsenově vysvětlení jsem pochopil, v čem je problém :)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB a REXher

27.8.2023 19:45:26

@Wolfsen  Omlouvám se za nejasnost.

Proto jsem přiložil odkazy, ze kterých mi přišlo zřejmé, co mám na mysli, jelikož  v popisu souboru je uvedeno že patří ke hře Unmatched. 

 

27.8.2023 20:19:13

@Lukado Věřím, že většina těch neduhů je vyřešená (hledání her pomocí toho políčka v hlavní/zeleném menu webu). Díky za upozornění.

Ještě tedy nefunguje vybrat hru z našeptávače šipkami a pak to potvrdit Enterem (to nedokáži říci, zda půjde zajistit - s ohledem na možnosti knihovny co pro to našeptávání používáme).

27.8.2023 22:39:59

@Bandy75 @Sady Na ty notifikace mrknu, to bude nějaká chybka. Již tedy ne dnes, ale snad zvládnu v týdnu (mám tam ještě pár dní dovču s klukama, tak snad se mi podaří nějak vyšetřit čas :-).

Možná ještě dodám, že poslední týden jsou brutálně šťoural do souborů ke stažení a tohle jsem mohl skutečně rozbít (předělával jsem, jak se soubory propojují s hrami, aby bylo možné 1 soubor přidat k více hrám a pak to možná “zmátlo” tyto notifikace).

Díky moc za upozornění a omlouvám se za komplikace.

27.8.2023 22:41:11 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bandy75 Tak ta notifikace na komentář u souboru je již opravená. Opravdu jsem napáchal, když jsem překopával řešení souborů. Pardon.

28.8.2023 18:43:30

@Zeus  V pohodě, mě to netrápilo, jen si všímám :-D

Víc mě zajímá, proč nefunguje lupa?

Dřív jsem do vyhledávače her napsal text, kliknul na lupu a naskočil katalog her s výsledky hledání.

Dnes jen problikne stránka a nic.

Ano, po zadání textu mi našeptávač nabídne výsledky, ale mohu otevřít jen jeden odkaz, pak musím znovu napsat co hledám.

Když kliknu na lupu s prázdným řádkem vyhledávání, tak se otevře katalog her , stejně, jako když kliknu na Katalog her.

28.8.2023 19:17:09

@Bandy75 Opravdu? Mrkni na Diův příspěvek 27.8.2023 22:39:59 ;-)

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

28.8.2023 22:20:30

@Wolfsen  To je fofr, chválím a děkuji ;-)

29.8.2023 08:04:39

@Zeus 

Hledám hru Hrady v Burgundsku ->

Vyhledám v combu nahoře: “Burgun” 
Paráda, najde to 11 záznamů, dám enter -> katalog her -> nalezeno 0 her

Pokud vyhledám: “Burgund” 
11 záznamů v combu -> 5 her v katalogu.

Chápu, vypadá to že hledá pouze celá slova v katalogu podle názvu/alt. názvu, ale když už Vám to tak skvěle a rychle vyhledá hry do comboboxu, proč to v katalogu vyhledává úplně jinak? :D

PS: Kdyby to takhle rovnou vyhledával v katalogu přes "burgun" někdo neznalý zatrolenek, možná by mě to mohlo nutkat kliknout na tlačítko “návrh na přidání hry”. Ale to je coby kdyby.

PSS: Díky, za veškerou programátorskou práci na webu. Je super, že se to posouvá, přestože backend nemusí být ani vidět :)

29.8.2023 17:18:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zombicide NPC 1 i 2, malovaný + bonus
Zombicide NPC 1 i 2, malovaný + bonus
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas