Změna vzhledu

Ve Zprávách se mi vždy změní vzhled webu:

https://prnt.sc/-5hGT1w0tBGi

a v odeslaných nevidím ikonu o přečtení.

To je příprava na nový web?

Používám aktuální Chrome na PC.

22.5.2023 21:07:09

Dúfam, že tá reklama na robina hooda v bočnom menu na mobiloch je len nešťastný bug, lebo to zakrýva ⅓ odkazov.

7.8.2023 21:38:06

@Curuj O tom víme, se změnou vzhledu to myslím nesouvisí. Díky.

@xixi Reklama bug není. Její umístění ano. Zeus jistě brzy vyřeší. Díky.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

7.8.2023 21:45:15

Okej, lebo tučné texty sa tam objavili asi nedávno (cca 2 týždne som zápisy nerobil).

Inak, k zápisníku - Obec ak nie je v ČR ani na SR, tak tam nie je to písať (dovolenkové zahraničné hranie). Alebo mi niečo uniká? :) Niečo ako “svet” alebo “zahraničie” by nebolo odveci

dik

7.8.2023 21:50:07

Je prosím někde v novém vzhledu vidět, kolik mám aktuálně CELKEM bodů za svojí činnost na ZH? Dřív to bylo viditelné na každé stránce, ale teď to nejsem schopná najít :) Nebo je to úmysl? Díky.

8.8.2023 18:30:08

@xixi Zeus hlásí, že by to mělo být spraveno.

@Curuj Tak možná souvisí a pletu si to, ale každopádně o tom víme a výhledově spravíme.

Ad Herní deník – to je určitě dobrá připomínka, ale držme se prosím tématu vlákna. Toto s ním rozhodně nesouvisí.

@anupinka Na každé stránce? To se mi nějak nezdá. Možná mě ale mate paměť, zkus to upřesnit.

Každopádně v uživatelském profilu (nově dostupný přes avatara nebo přes … v uživatelském boxu v pravém horním rohu, tedy aspoň na PC) vidíš progress bar s počtem bodů od poslední úrovně a potřebným na další úroveň (to bylo IMHO stejně) a celkový počet bodů každého uživatel najdeš v sekci Nej…

Tak jsme tedy zaznamenali nějaké potíže progress bary (nejsem si jistý, jestli to týkalo i toho bodového), ale to už by měl být spraveno.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

8.8.2023 19:36:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@Wolfsen V záhlaví stránky (pokud se nepletu) vždy byl vidět můj avatar a vlevo od něj můj nick a vedle něj závorce celkový počet získaných bodů. Tím, že jsem to číslo měla pořád na očích, jsem podle něj byla zvyklá poznávat, jestli už mi bylo schváleno další video :D. Takže jsem byla zvědavá, jestli se to dá ještě někde najít. V tom Nej… to není moc pohodlné, ale i tak díky za info.

8.8.2023 20:23:27

Jaj, máš pravdu, tak to se asi nevrátí. Není lepší způsob sledovat titulku?

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

8.8.2023 20:32:54

Není. Ale už jsem se přesně tohle naučila dělat ;) Díky.

8.8.2023 21:13:55

@Wolfsen ja to tam mam stale.

9.8.2023 09:36:00

Nejde mi teď nastavit, co chci vidět na hlavní stránce, doteď to šlo. Mám tam k tomu hlášku: “Tato funkce není dostupná, protože vyžaduje souhlas se zpracováním funkčních cookies. Ten jsi bohužel neposkytl.”, kterou vidím prvně.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

9.8.2023 10:05:52

@Jonash To je zvláštní. Je to příprava na spuštění souhlasu s používáním cookies, ale mělo by to být zatím skryté a testujeme to na adminech (resp. to byl záměr). Mrknu jak to, že to vidíš i ty jako “běžný uživatel”.

9.8.2023 10:40:15

@Jonash Tak už je to fixnuté. Jen to vůbec nesouvisí s modernizací webu, ale právě s přípravou na ty souhlasy s používáním cookies.

9.8.2023 14:46:21

@Wolfsen Souhlasím s Anupinkou, že to lepší není. Například pokud přidávám soubory, na titulce své přidané materiály neuvidím. V sekci Překlady zase může nastat nepříjemná situace, že budu muset hledat přes několik stránek, když se soubory na web hází hromadně k jednomu datu. A přitom by například stačilo přidat do rámečku, který se zobrazí po najetí na pole “…” jednu řádku s počtem bodů. Kolik jsem jich získal konkrétně za co, bych už si našel v příslušné sekci. Z mého hlediska se tedy v tomto případě jedná o krok zpět.

9.8.2023 15:02:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Ono mi vše přijde jako takový narovnávák na ohýbák. Systémové řešení je spíš asi notifikace o schválení příspěvku. Aktuálně chodí jen informace o zamítnutí.

Tohle by chtělo udělat nějak koncepčně. Ač by třeba u souborů a článků bylo OK posílat notifikaci na každý dokument zvlášť (což je nejjednodušší na vytvoření), tak u obrázků by to vytvářelo příliš mnoho notifikací. Takže asi správné řešení je posílat jednu souhrnnou notifikaci o schválených a zamítnutých příspěvcích 1x za den.

9.8.2023 15:27:17

Po delší době jsme se chtěl podívat na nějaké obrázky u her a malém jsem vyhodil obrazovku z okna a zapálil mobil. Bude nějaká změna nebo to takto už je finální podoba galerie? Uživatelsky je to totiž absolutně nepřívětivé (mobil i desktop). Pomalu by se to dalo srovnat s torturou…

__________________
HRANÍ U NÁDRAŽÍ
https://www.facebook.com/hraniunadrazi/

10.8.2023 12:47:48

Také jsem původně chtěl napsat. Ale jelikož toto nemůže vyhovovat nikomu, tak předpokládám, že to není finální stav a zároveň, že už to sem někdo psalo alespoň 10 lidí.

Ale je to stejně asi jedno → Včera jsem vybíral nějaké nové deskovky ke koupi a tak jsem toho tady prošel hodně. Polovina galerií co má 10+ fotek, nemá ani jednu jedinou fotku hry samotné. Opravdu je zde někdo, koho zajímá každá vyfocená karta zvlášť? Každý materiál? 5 fotek vedle sebe a na každé jedné jeden kus žetonu (dřevo, hlína…). Mne zajímá, jak vypadá rozehraná hra na stole. Jak hra vypadá, jak je velká, jaké má mechanismy, jak je přehledná. Materiál lze komplet vyfotit na jediné fotce. Ale to by asi nebylo tisíce bodíků do místního rankingu. 

Šlo by třeba neodměňovat tyto zcela zbytečné fotky? Bohužel se týká i letošních galerií. Doufal jsem, že s novým adminem se to změní. Po komunikaci s ním mi přišlo, že je to pracovitý a inteligentní člověk. :( Jinak asi nemá cenu galerii upravovat a spíš tam hodit rovnou odkaz na geek.

EDIT: omlouvám se za lehký OT, ale včera jsem musel u desítek her otevírat geek galerii a byla to pruda

10.8.2023 13:12:35 | Upraveno autorem (porovnej)

@jankie U obsahu fotek zas mě více vadí takové ty fotky z dálky, kde jsou spíše vidět hráči a ne komponenty. Nafocené žetony a karty naopak vítám, jelikož si mohu předem ověřit, co hra obsahuje. Ale 100 lidi 100 chutí.

“Obsah” fotek bych řešil spíše až potom, co bude použitelná “forma” galerie. 

__________________
HRANÍ U NÁDRAŽÍ
https://www.facebook.com/hraniunadrazi/

10.8.2023 13:54:13

@Const.ex Přiznám se, že jsem to vůbec nepochopil. Co si dopředu ověřuješ, že musíš vidět samostatně na fotce každou kartu/komponent hry? Koupil jsem už několik stovek her a nikdy mne to ani nenapadlo. Ani teď, když nad přemýšlím, jsem na nic nepřišel. (kromě honění bodíků) EDIT: k čemu je potřeba mít 5 fotek po jednom kusu materiálu, když můžu mít jednu fotku s pěti kusy?

Jedna fotka veškerého materiálu rozloženého na stole chápu a naopak očekávám, společně s fotkou rozehrané hry (používání toho materiálu). Ale to jsem zmiňoval v minulém příspěvku. 

Za mne je obsah důležitější než forma, ale chápu, jak to myslíš.  Zase kdyby tam nebylo desítky fotek spamu, tak tě to tak netrápí. ;-)

10.8.2023 14:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@jankie @Const.ex Prosím ten OT přesunout jinam. Díky.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

10.8.2023 14:10:41

@wolfsen @Zeus 

Si robite srandu s tou reklamou, co zavadzia v tom sidebare? Vase riesenie je to, ze mozem scrollovat nizsie, aby to nakoniec neprekrylo vsetky riadky, ale ked som vyssie v texte, tak to, ze ta reklama zabera polovicu obrazovky na mobile, je ok? Ja nemam nic proti reklame na stranke, ale drbnut ju takto cez text je fakt zverstvo, to ste na tom financne tak zle, ze to musi byt takto otrasne reklama cez text? Keby ste tam aspon dali X, aby sa to dalo vypnut, tak to pochopim, ale toto je fakt hroza.

10.8.2023 17:05:10

@xixi Reagujeme pouze na slušně formulované připomínky. Tvou poslední za takovou nepovažujeme.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

10.8.2023 17:28:22

@Wolfsen  ty si vtipalek

10.8.2023 18:31:01

@Wolfsen  @Zeus s bude vase blahorodie, take laskave a ukroji zo svojho vela vazeneho casu, aby mne obycajnemu cervovi, nehodnemu, co i len vzhliadnut k vasej svatosti, ozrejmilo nejasnosti panujuce okolo reklamy v sidebare, ktora stale zakryva polovicu textu? Moja nehodna dusa totiz bazi po vysvetleni, ci toto riesenie ctihodnosti najsvatejsia povazuje za zelany stav, kedze vase blahorodie vydalo informaciu, ze bug je opraveny, ale moje slabe oci stale vidia reklamu, cez polovicu sidebaru a ani nejde vypnut, comu by male x v rohu reklamy pomohlo a dusu nehodneho navstevnika tohto svateho miesta upokojilo.

Moze byt? Je to uz teraz hodne vasej reakcie?

Edit: neviem ako vy, ale ja mobil drzim v jednej ruke pri dolnom kraji obrazovky a palcom skrolujem a cez tu reklamu to nejde.

10.8.2023 18:40:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus před chvíli zprovoznil šipky v galerii.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

10.8.2023 19:17:22 | Upraveno autorem (porovnej)

@Wolfsen  tak buď urazený ako malé decko… dík a čau

10.8.2023 19:44:54

Vybíráme z Bazaru

Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas