Zkušenosti s místním bazarem a aukcemi

Pojďte si postěžovat, pojďte pochválit fér a rychlé jednání ostatních uživatelů!
18.10.2011 12:16:14

ad PJ
Tak stát se může všechno, nemusím být 10 dní na netu, ale na takové lidi, jako v druhém případě jsem alergický a pokud by mě něco takového o kultivované komunikaci napsal, tak bych to prodal tomu dalšímu v pořadí s tím, že já kultivovaně komunikovat neumím a že se tedy omlouvám, ale k transakci nedojde.

11.12.2011 15:15:41

PJ

kren
Jasně, někdo není 10 dní na netu, to chápu. Ale když vidíš, že si ty zprávy a výzvy čte a přitom neodpovídá, to už je jiná káva (mě samozřejmě nezajímá, že si ty zprávy četl na mobilu, z mobilu se dá také stručně odpovědět). A pak první co napíše, je výhrada proti tykání :o) Asi máš pravdu, že jsem se s tím moc mazal, ale říkal jsem si pravidla jsou pravidla...

11.12.2011 15:22:11

to all:
Já jsem zatím problém neměl. Dokonce jsem se i "nezastižitelným" Marvinem nakonec po dvou měsících dohodl a švagr mu hru předal, takže k nikomu nic nemám.
Co se týká otazníkových nicků, k tomu také není co dodat. I já jsem kdysi (když sem tu začínal), ze zdvořilosti všem vykal, páč sem si myslel, že jsem tu nejstarší, co je postižen syndromem DH+, leč záhy jsem zjistil, že jsou tu i starší "kolíci", vid Krene? :-))
K.u.a doufám, že sem tě nenaštval. :-)) To bych nerad.

11.12.2011 19:44:11

...
Tak ja uz nevim, jestli sou lidi fakt tak hloupi, ale mel sem ted v aukci Civku, vyhral ji typek ze Slovenska a po skonceni aukce mi napsal, ze ju nechce, ze si az potom spocital, ze by ho s postovnym vysla draz nez nova. To si to lidi nemuzou spocitat predem? Tohle je fakt demence.

1.2.2012 20:08:38

naless one
Kontaktuj druhého nejvýše přihazujícího nebo ji tam dej znova. Narozdíl od Aukra tě to nic nestojí.

1.2.2012 20:21:10

Havelock
To se taky stalo, dneska sem ji prodal druhemu v poradi. Rozdil v cene byl 10 korun. Mne jde o princip...

1.2.2012 20:27:24

diškriminácia
Máš pravdu. Pro příště se pojistím a až budu dávat něco do aukce, předem napíšu, že nezasílám na Slovensko. Snad bratia prominou, ale řešit nějaké případné mezistátní problémy se mi fakt nechce. A odpadne i takováhle demence :)

1.2.2012 20:37:32

ad Havelock
Stačí, ak tam hodíš vetičku "Poštovné na Slovensko 10€" :).

1.2.2012 20:46:00

PJ

nameless_one
Zveřejnit nick, vybanovat z aukcí za porušování pravidel aukcí. Na cukálisty mám už docela alergii :-(

1.2.2012 20:58:00

rozmysleni se po koupi
To je neco, co fakt nesnasim takovyhle pristup. Nechci delat predem zavery, ale mam zrovna cerstvou zkusenost z Aukra. Prodal jsem tam PC hru, koupila ji nejaka pani, ktere uz tri tydny jemne naznacuji, ze jsem hru stale neodeslal, protoze mi neposlala jeste na ucet platbu. No a pani mlci. Tak nevim jestli si to rozmyslela nebo co a uz to nechce, nevyhoda na Aukru je v tom, ze platim procenta Auru z ceny prodeje. Zatim se mi nechce reklamovat, mohlo se zase neco stat a pani j treba nekde mimo bezny zivot, ale jsem z takovychto veci znacne nervozni.

Druha vec, co me vytaci u aukci je, kdy mi nekdo napise, ze nechape, jak muzu prodavat tak draho, ze mi za to je ochoten dat ctvrtinu a jeste i vcetne postovneho a nezapomene me poradne zpeskovat, jak si vlastne muzu dovolit davat takove ceny. To mam fakt potom takovym typkum chut slevnovat:-)

1.2.2012 21:35:19

z druhe strany barikady
ja jsem tady na zh bezvyhradny kupujici a musim rict, ze nemam jedinou spatnou zkusenost. vzdycky, kdyz jsem neco vydrazil nebo koupil, tak to vetsinou do tydne bylo doma a kdyz nahodou ne, tak to vetsinou stalo na me, ze jsem byl treba mimo cr. vsechny hry tady pres bazar byly ve vybornem stavu, skvele zabalene, aby nedosly urazu. takze za nas kupujici jeden velky palec nahoru

1.2.2012 21:52:44

bazar
Ja zrovna v normalnim bazaru se snazil koupit Mage knighta. Napsal jsem jeslti je postovne do stovky tak ho beru, napsal za je asi 78 korun, neozyval se a kdyz jsem se pripomnel tak uz ho mel prodany. Tohle mi prijde normalni. Jinak kdyz jsem kupoval od lidi co znam tak spokojenost :).

2.2.2012 00:22:19

to Falco
Jestli myslis toho MK, ktery tam ted byl nekde kolem deviti stovek, tak si myslim, ze se o nej pralo vic lidi a vyhral ten, kdo projevil prvni zajem. Spis ze ti uz neodpovedel, ze nekdo prisel driv, a tak ho uprednostnil.... ledaze by byl zavalen tisici zpravama, ale to pochybuju. :-)

2.2.2012 06:59:08

Bazar
jako ozzy79 jsem rovněž bezvýhradný kupující ve zdejším bazaru a doteď nemám žádnou špatnou zkušenost. Naopak. Vždy perfektní, vstřícné a rychlé jednání. Beholder, Heczkoun, Divisek9, Kuo a naposledy andrejaa a velmi nečekaný přírůstek Warriors of God. Všem ještě jednou díky....

2.2.2012 07:56:12

Vojtech Musil
Jde o to ze prubezne koukam na bazar a prvni co jsem napsal ze jestli je postovne do 100 tak mam zajem, chvili jsme se o tom bavili a porad jsem rikal ze mam zajem. A pak kdyz jsem se pripomenul tak to uz prodal nekomu jinemu. :-/ Prinejmensim mi to prijde neslusne.

2.2.2012 23:53:44

Falco
pravda, mohl aspon rici, ze jsi v poradi nebo tak neco.

3.2.2012 08:58:56

Dotaz
Zdarec, rovnou se omlouvam za off topic (takovy minimalni), ale nechce se mi kvuli jednomu dotzu zakladat hned cele nove vlakno. Zajimalo by mne jak vubec ty aukce probihaji? Respektive jak probiha prodluzovani aukcniho casu? Ted mam v bazaru nejakou hru a jeji cas ukonceni byl jiz dvakrat prodlouzen, jake jsou tedy na to pravidla?

28.2.2012 14:11:40

BMAJTZ
Aukce: Aukce jsou založeny na dobu 2 týdnů a poté dojde k jejich ukončení. Aukce probíhají vždy do půlnoci dne, kdy mají skončit. Pokud někdo přihodí v posledním dni aukce, je aukce automaticky prodloužena o 1 den.

28.2.2012 14:21:35

to BMATJZ
Podmínky a průběh aukce včetně popisu prodlužování času máš v textu na začátku stránky aukcí. Stačí si to přečíst.

28.2.2012 14:56:18

hm
Diky borci nejak jsem ty podminky preskocil :-D

28.2.2012 16:15:17

BMAJTZ
já se ptala nedávno stejně blbě (taky přeskakuju co jde)

28.2.2012 17:44:48

zlé skúsenosti
s užívateľom menom "jouda" mám zlé skúsenosti, nechcem tu písať celý príbeh, len poviem že sme mali dohodu, že mi odošle hru už pred mesiacom, a stále nič, na moje správy mi neodpisoval aj napriek tomu že si ich prečítal. Keďže sa jednalo o hru už ťažko dostupnú (descent) a zháňal som na to všetky rozšírenia kým ešte sú, tak som chcel čo najrýchlejšie si objednať aj tie.. Samozrejme chlapík mi neodpisoval a mne došla trpezlivosť a objavil som ešte hru v tomovkách a musel mi ju dotrepať kamarát z prahy. Jeho ignorácia skoro zapríčinila to, že som nemal základny descent a iba 3 rozšírenia od neho.

29.2.2012 23:10:13

chtělo by to
Black List :)

29.2.2012 23:18:14

Beholder
spis by to chtelo "karmu" kdyz uz jsou palce u prispevku tak by mohli bejt u vyresenych aukci protoze minimalne 60 her je stale v obehu tak by stalo za zamysleni (nejlepe u negativniho hodnoceni komentar). Celkem dobre chapu ze je to narocna zalezitost na implementaci, ale vzhledem k deskovkove sile bazaru na zatrolenkach stoji za zamysleni.

Dobre hodnoceni:
Divisek3: vyborne jsem s nim vyresil moji spatnou nedostupnost na posledni chvili. Dekuji za vstricnost ;)

29.2.2012 23:28:10

stOKi
ty jsi mu to i zaplatil a on to neposlal?

1.3.2012 07:21:17

Vybíráme z Bazaru

Kšá
Kšá
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas