Zkušenosti s místním bazarem a aukcemi

Pojďte si postěžovat, pojďte pochválit fér a rychlé jednání ostatních uživatelů!
18.10.2011 12:16:14

KO23L
Vydraží se za vyšší cenu, než je v obchodě?? Nemůže to být osobním odběrem a ušetřením skrz poštovné? Jinak to nechápu.

27.8.2013 11:27:07 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
Co vim, tak aukce konci pulnoci.

27.8.2013 11:30:23

ikri
Je to tak. Mnohdy jsem tu videl hry, ktere se prodavaly za kup ted 1200 a nikdo po tom nesahnul. Pak to prodavajici hodil na drazbu za 1000 a hra se vysplhala temer na cenu v obchode minus 150 korun. Bud jsou lidi hloupi a nebo si na to nekdo prihazuje, jinak to nechapu.

Osobne tu moc nedrazim, ale za me zrusit ruseni prihozu. Pokud na to nekdo nema, tak at nekupuje! Jestli nema zasobu penez na pracku apod. tak by si mel rozmyslet utracet penize za deskovky. :-)

27.8.2013 20:11:01

Vojtěch
No, ale pokud ta deskovka byla levnější o 150 korun, tak člověk pořád 150 ušetří, ne?
Pokud jde o ty výjimečné výdaje, tak taky moc nechápu, jakou roli v tom hraje položka jako hra. Pokud někdo utratí poslední peníze za hru a pak nemá na řešení havárií v bytě apod., tak to je opravdový nadšenec do her :)
Prostě přihazovat má ten, kdo ty peníze má, nemůžu si pomoct. Je to jako kdyby pak říkal opraváři, že bohužel nemůže zaplatit, páč utratil peníze za hru. Mně to snadné rušení přijde jako příliš velká svoboda. Ale pokud je to výjimka, tak nevím, jestli to stojí za to řešit.

27.8.2013 20:29:37

čas do skončení
Ahoj, pardon, že vstupuji do diskuze o rušení příhozů, ale jinou diskuzi k bazaru jsem nenašel.

Pokud jde o mě, tak jestli se na zrušení příhozu domluví prodávající i kupující tak není v ničem problém nebo se mýlím? Samozřejmě, že příhoz by měl být závazný.


Mě teď ale trápí jiná věc. Přihazuji na jedné aukci, která měla skončit dnes (už tedy včera, je půl hodina po půlnoci).

Nikdo v poslední den nepřihazoval, v seznamu se neukazuje, ale u aukce stále není, že skončila, ale že je -28 minut do konce...

To je normální chování?

8.2.2014 00:28:40

Vybíráme z Bazaru

Prodám Mini Express
Prodám Mini Express
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas