Schvalování obrázků, aneb odpovědi admina

Zde (mi) můžete nadávat, spílat, lamentovat, vyhrožovat (byť bych preferoval uplácet : ). Každopádně piště sem případné připomínky OHLEDNĚ SEKCE OBRÁZKY, ať můžeme vaše nápady a podměty vyřešit.
Alternativně piště SZ.
30.1.2015 17:08:08 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ
Díky za upozornění, opraveno ...

26.3.2021 12:33:21

PJ

Nevinné hrátky

Vzhledem k tomu, kolikrát jsem zde četl, že ZH nejsou facebook (a jsou tudíž nežádoucí fotky hráčů hrající hru a podobné zážitkové fotografie) a že je kladený vysoký nárok na kvalitu fotek (např. na expozici), rád bych znal vyjádření adminů k tomuto:

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/nevinne-hratky-deluxe-8674/obrazky/

1.4.2021 15:20:47

To víš, noví vlastníci...
https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/o-budoucnosti-zatrolenych-her-8631/

-----------------
bývalý šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

1.4.2021 16:08:12

PJ

Hoši, nějak mně uniklo, kolikátého je, tak jsem holt za blba... Čili jste mě dostali ^_^

1.4.2021 16:54:11

PJ tvými slovy : zbytečná debata :+).

1.4.2021 18:26:28

Už je druhého a fotky Nevinných hrátek zde stále visí. Budou smazány? Dtto "vtipná" fotka Modré laguny.

2.4.2021 10:24:55

Já bych chtěl napsat to samé co PJ, ale dneska.
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

2.4.2021 10:32:07

Už na "likvidaci aprílových šotků" pracujeme. Dnes byla porada, takt to chvilku zabralo. ;)

5.4.2021 22:07:33

Díky!
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

6.4.2021 06:42:30

Rád bych vás informoval o podstatné změně ve schvalování fotek, na kterém jsme se jako admini včera shodli.

STARÝ KONCEPT:
Jelikož se fotky zobrazují prakticky až na konci, držel jsem se staré dohody, že je lepší schvalovat více fotek, aby se nedaly snadno přehlédnout. Tím pádem jsem čekal, až se fronta dostatečně zaplní a na svět přišlo 3x10 obrázků ke hrám.

NOVÝ KONCEPT:
Nebudeme lpět na tom, aby byly fotky výrazně vidět. Z toho titulu se Wolfsen zeptal uživatelů s výsledkem zcela jednoznačným.

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/plynulejsi-schvalovani-fotek-28270/

Beru jako cennou zpětnou vazbu a rychlost bude od teď nadřazena viditelnosti.

2 POZNÁMKY:
- Z hlediska estetičnosti a funkčnosti titulky je i nadále nutno schvalovat obrázky v sadách po třech.
- Nemohu slíbit, že úplně každý den něco uvidíte. Jednak mám i nějaký osobní život a taky nemusí být 3 hry. Nicméně nebojte. Jsem si jist, že změny k lepšímu nepřehlédnete. ;)

6.4.2021 15:03:18


Jsem rad, ze zminujes osobni zivot. Ja dodam pracovni vytizeni.
To jako fakt udelate zmenu na zaklade ankety, ktera je otevrena 5,5 hodiny v dobe nejvetsiho pracovniho vytizeni a odpovi na ni 15 uzivatelu z 30 000, nebo kolika :) tak aspon vim, u koho si nezadavat pruzkum.
Aniz bych nekomu zavidel, tak ne kazdy zvlada behem prace zkouknout zatrolenky.

Ja dodatecne hlasuji pro fotky v baliku.
Tonda

6.4.2021 23:23:13 | Upraveno autorem (porovnej)

@Toneckrmelec
Myslím, že prudíš úplně zbytečně. Vzhledem k tomu, jak se tady už roky neustále tady v diskuzích volá po rychlejším schvalování fotek, tak ani po měsíční anketě by výsledek byl stejný a tvůj názor by byl určitě v menšině.

6.4.2021 23:50:54

Osobně se mi líbí to minimum 3 obrázků.
Je to takový příjemný kompromis.

Jinak jsem včera koukal na zatrolenky z mobilu a projet 18 nebo kolika novými obrázky v mobilní verzi, je fakt zlo.
Netuším jak to mají konkrétně zatrolky, ale web se blíží k poměru PC:mobil na hodnotu 1:1, takže by bylo obecně fajn myslet i na tuhle platformu.
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

7.4.2021 05:54:02

PJ

kotrmelec > jak napsal křen, nepruď. Fascinují mě uřvaní diskutující, kteří sem nenahráli prakticky žádný obsah, ergo jejich vklad pro komunitu se blíží nule, ale zato jsou ve všech diskuzích ohromně slyšet....

7.4.2021 08:27:21 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

prosím o trochu respektu k jiným názorům

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

7.4.2021 08:32:07

PJ

>Wolfsen

To je někdy dost těžké. Nemyslím si, že každý názor má nebo by měl mít stejnou váhu, jakkoliv to může působit nedemokraticky. Ale jednak prokazatelně existuje DK efekt (čím méně o něčem reálně vím, tím více se k tématu vyjadřuji) a pak také existují názory populistické, extremistické a stupidní. Máme všechny přijímat se stejným respektem?

7.4.2021 08:38:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano. :)

Váha názoru a respekt nejsou to samé. Já s tebou souhlasím v tom, že větší váhu pro mě obecně mají návrhy uživalů, kteří vytvářejí obsah pro komunitu a věnují ZH a ostatním svůj čas.

Ale respektovat budu i názory těch co třeba nedělají vůbec nic, ale nešetří kritikou. Já to respektuji, je to jejich právo a moje právo je brát to s patřičnou vahou.

7.4.2021 08:47:54


Dekuji za zastani i za kritiku
Mozna jsem pouzil pro nekoho ostrejsi ton (za to se omlouvam), ale chtel jsem poukazat na, podle me spatnou metodiku. I bleskovy pruzkum se dal protahnout treba na 24 h. Myslim, ze by dotycna zmena tech 18 h pockala. Drzim vsechny, kteri zde nejak prispivaji ve velke ucte, a ztotoznuji se s tim, ze jejich nazor by mel mit vetsi vahu (opak jsem netvrdil).
Musim se ohradit vuci oznaceni populista. A vracim return.
Misto, aby jsme se pobavili nad problematikou daneho problemu, tak na me bylo zautoceno. Takto se chovaji populiste.

7.4.2021 09:24:36

PJ

> kotrmelec

V tvém případě jsem spíš poukazoval na tu váhu názoru. Za populistu ses označil sám. Já toliko napsal, že existují názory i populistické, extremistické a stupidní a položil dotaz, zda-li máme ke všem takovým přistupovat s respektem.

7.4.2021 09:33:01 | Upraveno autorem (porovnej)

@PJ - Co kdybys začal u sebe a třeba přestal Tondovi komolit jméno? To by byl dobrý start.

7.4.2021 09:45:04

A teď se, prosím, vraťme k obrázkům.
Další příspěvky této osobní rozmíšky budu mazat jako offtopic.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

7.4.2021 09:49:32

Jak řekl Wolfsen. Nemá cenu se tady handrkovat nad něčím, co s obrázky nesouvisí.

Každopádně kdyby se teď, či kdykoliv v budoucnosti ukázalo, že rychlé schvalování byla cesta špatným směrem, můžete právě zde vyjádřit svůj námět ke změně. Od toho to vlákno je. ;)

7.4.2021 22:05:50

Zeus pro nás naprogramoval drobnou, nicméně velmi vítanou změnu. Nově mám možnost upravovat popisek u obrázků, což dříve možné nebylo. Pokud se tedy překlepnete, není třeba nahrávat obrázek znovu, mohu zkorigovat.

A další drobnosti jsou na cestě. ;)

16.4.2021 22:48:26

Si tu jen odložím
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/nevinne-hratky-deluxe-8674/obrazky/
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

21.4.2021 09:28:33

To byl nějaký apríl, řešilo se to tu o pár příspěvků níž. Admini to asi zapomněli spravit.

21.4.2021 14:05:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nottingham
Nottingham
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas