Nový design ZH

Diskuse k novému designu ZH
16.3.2013 08:59:05

Nový design
Tak ze začátku jsem ho nesnášel, ale už si začínám zvykat. A zjišťuji, že možná je lepší :)

12.4.2013 14:47:21

Novinka v novém designu
V Katalogu her nově můžete hledat kromě her i vydavatele (dle názvu). Předpokládám, že ještě dnes se tam objeví i hledání autorů.

4.5.2013 13:46:55

Tak hledání autorů také hotovo :-)
Jak jsem slíbil, tak jsem i udělal... V Katalogu her už můžete hledat i autory dle jejich jména.

4.5.2013 14:51:01

hledání podle autorů
je super a díky

4.5.2013 22:53:48

Co kde hledat?!
Může mi někdo sdělit jak se dostanu na zápisky z hraní? Nebo zde už vymizely nadobro?
A proč nelze dohledat některé články?
Navíc mne velmi irituje to bílé pozadí. Ne každá změna designu vede k lepšímu.

5.5.2013 19:37:57

Kent
No u konkrétní hry mám poslední záložku "Hraní" a tam vidím zápisky z hraní. Stejně tak ve svém profilu najdu ty zápisky, které jsem psal já ....

5.5.2013 20:13:38

Chosen
Ano, ale to jsem nemyslel. Kdysi tu byl odkaz na oslední zápisky, jak je sloupeček (nyní napravo) dříve nalevo a ten zmizel. :-(

5.5.2013 20:25:22

kent
Aha, sry tak to jsem nepochopil ten dotaz. :)

5.5.2013 20:34:24

Kent...
1) Nejnovější zápisy z hraní (cizí) - doplním je do feedu novinek na titulní stránce - zkusím teď ve středu, jak je volno.
2) Bílé pozadí je zvláštní, protože je na něm ve skutečnosti světle šedá textura, která je výrazně tlumenější než ostrá bílá. Jestli se ti nezobrazuje, pojďme hledat důvody. Nejprve zkus prosím dát CTRL + F5. Pokud nepomůže, napiš prosím, jaký máš prohlížeč a operační systém. Díky...

6.5.2013 06:36:20

Zeus
Také v sekci "Nej..." stále chybí dvě statistiky, které byly u starého designu. Jedná se o "hry které chce nejvíce hráčů" a ještě jeden sloupeček, na který si teď nevzpomenu.
Děkuji za doplnění :-).

6.5.2013 07:34:23

Kent
A nebo si jako já zkus trochu snížit jas a nebo kontrast. Doma jsem měl stejný problém a když jsem si snížil tuším kontrast, tak to bylo hned poznat.

6.5.2013 08:02:49

pozadí
O.K. už je to v pohodě, je to jen nezvyk. :-O
Zapisky - jasan, počkám. Člověk tu půl roku není a jaké změny, nestačím se divit. :-O

6.5.2013 09:43:43

help
Zeptám se blbě...jak si snížím ten kontrast na notebooku? Od zavedení té změny jsem na to ještě nepřišla a pozadí mám taky sněhobílé :( Jas se dělá pomocí Fn + F5/F6, kontrast jsem nenalezla.

6.5.2013 09:57:51

Sekce Nej... doplněna
Do sekce Nej... jsem právě doplnil žebříčky her, které vlastní nejvíce hráčů a také her, které chce nejvíce hráčů.

8.5.2013 07:11:56

Nové zápisy z hraní
Právě jsem přidal na úvodní stránku i nově přidané zápisy z hraní. Zobrazují se tam dle data vložení na ZH, nikoli dle data, kdy hraní proběhlo. Samozřejmě se tam zobrazují pouze zápisy, které jsou označené jako plně veřejné.

Současně ještě budu muset konsolidovat výpisy článků tak, aby to sedělo s výpisem zápisů z hraní (u článků je počet komentářů uveden ještě postaru jako "XY komentářů", u zápisů je to již nově pomocí ikonky). Stejně to platí pro hru, které se článek či zápis týká. Předpokládám, že půjdu cestou jakou je to u zápisu z hraní s tím, že to bude prokliknutelné na detail dané hry.

8.5.2013 09:11:56

Další poladění úvodní stránky
Nově když kliknete na nějaký obsah, tak po přechodu na stránku s obsahem (např. fotogalerie hry, recenze hry), rovnou vám to sjede na požadovaný obsah. Původně jste skončili nahoře a v profilech hry jste museli k tomu obsahu skrolovat ručně.

Doplňuji, že opět úprava pouze v novém designu.

8.5.2013 15:45:09 | Upraveno autorem (porovnej)

A ještě jedna drobnost...
Možná vás přivádělo občas k šílenství, že jste chtěli v pravém sloupci přejít na konkrétní inzerát a nešlo kliknout na obrázek a museli jste tedy pracně klikat na okaz pod obrázkem k inzerátu.

Tak teď už funguje jako odkaz i samotný obrázek hry :-)

8.5.2013 16:01:52

titulka
Proč je pořád nahoře na titulce 3 roky stará recenze na osadníky od PJ?

14.5.2013 09:13:22 | Upraveno autorem (porovnej)

recenze
Takle jsem si ji alespoň přečetl, jinak bych na ní ani nekouk.
Mě to neva a možná by se tkle mohli, občas, vypíchnout hezké a povedené články. Kór když je asi mrtvo a o novinky je nouze.

14.5.2013 09:33:16

nenašel jsem, kde se píšou komentáře ke článku v bublině na titulce
takže to napíšu sem, ale mám pocit, že se mi nový vzhled ZH přepnul nějak sám, takže jsem nepočítal s tím, že ten starý ještě nějak jede a spíš jsem to přijmul jako fakt. To jen bez jakéhokoli emočního podtónu pro doplnění statistik.

4.6.2013 11:31:12

Hlavne verim ...
... ze vetsine navstevniku se nova verze bude lepe pouzivat (samozrejme po zvyknuti si na zmenu a urcite neznamo).

4.6.2013 12:44:41

Zeus
Taky se mi to "tak nějak samo" přepnulo a netuším, jak se dostat do staré verze. Takže to je důvod, proč starou nepoužívám. Asi nebudu sama - můžeš poradit, jak se tam ještě před vypnutím přepnout? Díky.

4.6.2013 17:22:27

přepínání verzí
Odkazy zde: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/zatrolene-hry-v-novem-kabatku-a-vyhled-do-budoucna-1907/

4.6.2013 17:44:30

to Zeus
Kdysi bylo "prepinatko" mezi starou a novou verzi uvodni stranky "po ruce". Neslo by za soucasne situace nekam "po ruce" dat "prepinatko" stary a novy design. Vetsinu prohlizim a delam ve starem, jen pro nektere udelatka musim do noveho. Sice to mam ve Favorities, ale tohle by mi prislo elegantnejsi

5.6.2013 01:25:04

Block...
Ač mě to trochu mrzí, tak ten původní stejně budu o nejpozději o víkendu vypínat. Mám naplánovány nějaké úpravy, které by měli zrychlit generování některých stránek, ale původní design mě v tom brání. A už nechci víc rozjíždět původní a nový design, protože náročnost každé další úpravy pak roste exponenciálně a už teď je to z mého pohledu na hranici únosnosti...

5.6.2013 09:13:26

Vybíráme z Bazaru

Jedním Slovem
Jedním Slovem
Akt. cena: 225 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas