Warhammer Underworlds: Shadespire

xxxxxxxxxo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

Warhammer Underworlds: Shadespire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: David Sanders
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty


Neplánuje někdo naskenovat jednotlivé karty k této hře či k rozšířením?

Děkuji
5.1.2018 14:09:26

rozš. Vůdci...
Textová podoba překladu karet z rozšíření Vůdci (Leaders) je hotova. Zbývá ještě chvíli počkat na její transformaci do grafiky od ManlyGuy-e :-).

8.8.2018 19:33:02

Poděkování

Tak Pánové (hlavně ManlyGuy a Laredo ..a RBX který to odstartoval) já zírám :D Už ani nesleduji hry co GW chrlí protože většinou doufat v překlad nějaké wargame je marné. A s mou angličtinou číst desítky stránek pravidel a flufu je nemožné :( A přitom svět Warhammeru zbožňuji. Aspoň že vznikl Forbidden Star a Blood Bowl Manager :) ..jo a PC hry..tam si to kompenzuji :). No a teď jsem náhodou zavítal na vlákno Shadespire a jsem příjemě překvapen až neurvale nadšen!:D Hoši mockrát díky konečně si koupím nějakou figurkovku a nabarvím figurky. A koupím je hezky všechny :D ...jste skvělí díky..

13.8.2018 19:48:18

Leaders
Snad tento nebo příští týden lehnu na karty Leaders, teď toho bylo moc a mám čas do konce listopadu, kdy se ocitnu v jiné časoprostorové dimenzi.

25.9.2018 03:49:22

Karty Leaders
Visí u adminů, teď už jen dotáhnout profilové karty bojovníků. :-D

29.9.2018 22:22:00

Karty bojovníků
Karty bojovníků jsem tu ještě nenašel, tak pokud by měl někdo zájem:
http://wh.gerlant.cz/STEELHEARTS%20CHAMPIONS.pdf
http://wh.gerlant.cz/GARREKS%20REAVERS.pdf
Ale než to považovat za relevantní překlad, chtělo by to od někoho korekturu. Nejsem moc zdatný angličtinář, ani znalec WH.

2.12.2018 07:09:59

Profilové karty bojovníků...
... všech frakcí už visí u adminů ZH, už to visí jen na nich.
Byl to dlouhý běh a pracovně asi největší projekt. U Silver Tower to stálo na překladatelce a korektorovi, tohle byl nekonečný boj.
Slíbil jsem do Vánoc a rest splnil.
Re: Gerlant - taky dobrá práce, leč trošku zbytečná. Nightvault nemá překladatele, zkus se upíchnout tam. Šablony do Photoshopu ti klidně naposílám i s fontem aby byl dodržen formát, ale se dvěma mimči už toho času není moc a dávám od toho ruce pryč, stejně není překladatel a nevím, kterej blázen by do toho šel. Obávám se, že Nightvault není poslední expanze.

14.12.2018 23:35:32

Profilové karty bojovníků...
Vypadalo to, že to tu umřelo, tak jsem se do toho pustil, spíš tak pro sebe.
Dvě děti? Pff. Co teprv tři :)
Nevíš v jakém stavu je překlad pravidel?

15.12.2018 07:46:26

Vím
Je hotový a slíbil, že to sem dá alespoň v textové podobě. Do grafiky ho plánuji dát, ale bude to vlastní grafika. Retušovat originál se mi nechce a nemám na to teď už ani tolik času. Proto se zdálo, že to tu umřelo. Neumřelo. ;-) To možná až teď.

15.12.2018 22:26:15

Pravidla
Přes Vánoce je zkusím nahodit. Alespoň je takový plán.

20.12.2018 22:37:20

Pravidla
jsou v CZ ke stažení, zatím ne grafika, snad to někomu pomůže

7.1.2019 08:40:01

Karty Nightvault Core Set
Mám přeloženo cca 60% karet z Nightvault Core Setu. Hrubým odhadem bych to sem mohl dát v grafice někdy v únoru.
S tím souvisí prosba o pomoc. V Nightvaultu je nový termín Gambit Cards (Ploys+Spell) a Gambit Spell. Jak přeložit Gambit? I když je to termín známý i v češtině, tak s ohledem na předchozí překlady bych radši zvolil něco víc česky. Risk? Karty risku? Riskantní kouzlo?

23.1.2019 18:46:59

Karty Nightvault Core Set
Gambit Cards / Gambit Spell. Karty Taktiky / Taktické kouzlo. Hotovo cca 80%.

30.1.2019 06:46:59

Gambit
Pokud je slovo známé i v Češtině (já se s ním dříve nesetkal), tak bych to nepřekládal. Ono by se to asi fakt těžko překládalo jednoslovně.

31.1.2019 19:21:27

Gambit

Ahoj, já jsem pro svou potřebu překládal teda jen Stormsire karty a to jen technický popis. No a slovo Gambit jsem vynechal. Zatím jsem nenašel, že by to někde navazovalo.

1.2.2019 10:23:48

Gambit
Pokud vím, tak to slovo se v češtině používá. Běžně se s ním setkáte v šachové terminologii a případně v literatuře (hned několik knih ho má názvu). Ale neřekl bych, že je nějak zásadní pro hru zda a jak to bude přeloženo.

1.2.2019 10:44:03

Re: Coewolf

Určitě bych to na karty psal, protože to v názvu dává jasně najevo, kdy se jaká karta má hrát. Tedy Finty a Kouzla a než to rozepisovat, je snazší napsat prostě Gambit a lidi si to případně najdou v pravidlech. Každopádně super výhoda je, že se slovo používá normálně ve stejném tvaru.
Za mě určitě do textu psát (pokud je to na kartách, třeba Mollog Mighty to má přímo na profilové kartě) a nechat Gambit

1.2.2019 21:55:00

Překlad karet Nightvault Core Set
Překlad je hotový. Vložil jsem sem pdf s texty. Pokud se na to po schválení bude chtít někdo podívat a udělat revizi, budu jen rád.
Na vložení do grafiky se pracuje.

A "Gambit cards" jsou Karty Taktiky. Dává mi to větší smysl, než v jakém se u nás běžně používá slovíčko gambit.
---
Než se to objeví zde v "Ke stažení", dávám k dispozici sem:
http://wh.gerlant.cz/WHUW_NV_CoreSet.pdf

7.2.2019 00:20:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Příšerky z podzemí česky včetně rozšíření prodej
Příšerky z podzemí česky včetně rozšíření prodej
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas