Warhammer Underworlds: Shadespire

xxxxxxxxxo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

Warhammer Underworlds: Shadespire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: David Sanders
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty


Neplánuje někdo naskenovat jednotlivé karty k této hře či k rozšířením?

Děkuji
5.1.2018 14:09:26

Karty v grafice
Vecer pri serialu jsem si dovolil ten preklad hodit do grafiky. Jelikoz to byla takova rychlovka, podklady z ruskeho fora nejsou nic moc a chysta se urcite lepsi preklad, tak to nebudu davat sem, ale hodil jsem to na ulozto. (do vyhledavani napiste cely nazev hry a vyskoci vam to jako prvni odkaz) Snad to nekomu zkrati cekani na lepsi kvalitu.
Jinak by se hodil jeste preklad hrdinu. Nektere anglicke obraty jsem treba vubec nepobral.

11.3.2018 20:26:09

Chaos
Už mám vysázených prvních 29 karet, komplet pro Chaos ( jedu podle překladu Lareda ). Pokud bude zítra dopoledne čas, připravím to k tisku na A4 a nahrnu to sem. Pak se v mezičase vrhnu na Sotrmcasty.
Trošku jsme si mohl dovolit zvětšit text oproti původní verzi. Viz. aktuální verze, tak se těšte. :-)
http://abduul.sweb.cz/skull.jpg

12.3.2018 12:54:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Chaos už...
... visí u adminů.

13.3.2018 17:26:14

Stormcasti...
...visí jakbysmet. Tak nevím, jde to překvapivě rychle a asi už to dotáhnu a Silver Tower jen v mezičase.
Jinak pokud objevíte chybu, nebojte se ozvat, karty jsou číslované. Co jsem při vlastním tisku objevil, tak u Chaosu je restik, ale už to řeším s adminy. Tak snad to stáhnou a nahraju již opravenou kartu.

14.3.2018 21:06:38

Kostry...
... už taky visí.

16.3.2018 07:05:50

Heslo na vyžádání
My už s nimi doma hrajeme, pár chybek co se během hraní našlo jsem opravil. Těch karet je více a na ZH je týden klid po pěšině, tak nabízím stažení přes Uložto, heslo na vyžádání a poprosím o podporu a případné hlášení chyb.
https://uloz.to/!v1AoGHHU7kHc/pakl1-zip
Už jsem začal dělat Orky a mám tu ještě ten Silver Ques a jaro se blíží a už nebude moc času, tak trošku tlačím na pilu a chybovat je lidské.

19.3.2018 17:55:08

Zpetna vazba
Tak jsem dostal prvni reakci na grafickou upravu, odstranit CZ nazev karty, ziskat prostor pro zvetseni ostatniho textu. Vase nazory?
Pro mne je to predelat 120 karet, bude to zdrzeni, ale...

20.3.2018 13:03:12

první kuk
klidně bych tam nechal český názvy. Pokud se Ti tam zbytek klíďo vejde.

HRASoprodejce

20.3.2018 15:54:29

Nu...
Inu vešel, ale na úkor zmenšení zbytku.

20.3.2018 16:02:37

Obdiv
Kluci, nezbývá mi, než vyjádřit svůj obdiv nad množstvím práce, které jste ochotni investovat do počeštění karet u hry, která mne osobně vůbec netankuje. Včera jsem byl svědkem jedné hry hráčů, kteří to mají trochu nahrané a vůbec jsem nechápal, co je na tom bavilo. Ale to je můj problém, že mám raději Dobu kamennou než tohle. Druhá věc je, že nechápu smysl tohoto Vašeho počínání. Ona nevyjde česká verze? Nezkoumám obchodní politiku GW, tak nevím, jak to bude s českou verzí. Osobně si myslím, že i když z práce čtyř pěti jedinců tady poté může těžit celá komunita, těm zainteresovaným pašákům se to nemůže vyplatit. Ale čest jejich práci.
Hodně tady řešíte obálky na karty. Já osobně přidám tip, jak dělám karty já. Předně tisknu na fotopapír kolem gramáže 230g/M2, ten rozdíl kvality tisku oproti normálnímu papíru je propastný. Pak k sobě položím dva listy papíru tou nepotištěnou stranou, vložím do 80mikronu laminovací fólie a proženu laminovačkou. Po odříznutí okrajů mám dvě jednostranně zalaminované stránky s kartami.

24.3.2018 09:43:16

Acer
Tak v češtině to s nejvyšší pravděpodobností nevyjde, protože zrovna od GW se hry nějak moc nelokalizují (de facto nevím o žádné, která by kdy vyšla česky). A co se týká vynaloženého úsilí a domněnkám o tom, zda se vyplatí nebo ne? Určitě ne. Kdyby se to vyplatilo, sáhne po tom některá z deskoherních firem. Ale přesně o tom to je. Zatrolenky jsou plný překladů do her, který třeba velký firmy nezajímají (nebo je problém s licencí etc.) vyrobených právě takovými šílenci, jako je ManlyGuy a určených pro jemu podobný šílence, kteří i bez znalosti AJ chtějí užívat her. Takže za mě palec hore...

24.3.2018 20:31:20

Oprava
Než updauji surové adresáře na ZH, odchytal jsem pár karet z prvního bloku, zde ke stažení: http://abduul.sweb.cz/oprava1.jpg
Orky sem natáhnu během dneška.

25.3.2018 10:03:29

Stefan234
Díky za vysvětlení. I za mně tam je palec nahoru, to jednoznačně. Člověk musí žasnout, kolik dovedností tady mají všichni dohromady. Věřím tomu, že kdyby se dohromady spojilo třicet šikovných lidí odsud, může klidně vzniknout úspěšné komerční vydavatelství s přesahem hranic ČR. Vždycky je to o dovednostech lidí a jejich zápalu pro danou věc.

25.3.2018 12:54:13

Takže...
Orkové už visí, zbytek souborů je aktualizovaný.
Re Acer 1968: Jak jsem psal níže, vedu klub deskovek na malém městě, takže tu lokalizaci, ať už je oficiální nebo ne potřebuji, abych mohl lidem prezentovat nějaké pro mne zajímavé hry a nemohli se vymlouvat na to, že neumí anglicky. No a když už si tu ty lokalizace stahuji, přišlo mi fajn, komunitu podpořit i svou prací a časem, byť je ho čím dál méně.

25.3.2018 13:28:58

Skaveni a Trpaslíci
... už taky visí.

1.4.2018 17:18:25

Úkoly
Trošku jsem se sekl, ale už jsou nahozené neutrální úkoly. Teď ještě dotáhnout finty a počkat na překlad karet z poslední expanze. No a hodit pravidla do grafiky.

14.4.2018 15:42:02

Karty ukolu...
... aktualozovány, soubor obsahuje karty z posledních dvou rozšíření.
Teď dělám finty a pak se vrátím ke klanovým kartám.

20.4.2018 19:19:41

Neutrální finty...
... už visí u adminů. Ještě zbývá docela dost karet, něco kolem 120. Je to šílenství, doufám, že si GW dá s Shadespire trošku oraz a nechají mě dodělat core set. :-D

25.4.2018 09:42:53

Palec nahoru
Aby to nevypadalo, že to tu nikdo nesleduje, tak píšu, že je to perfektní práce. Dík

26.4.2018 20:03:16

Díky...
... ale bez překladu by to nešlo, takže kus díku patří i Laredovi.

2.5.2018 10:50:00

Neutrální vylepšení
Už čekají na schválení.
Zbývají poslední dva balíky klanových karet z posledních dvou expanzí. Snad to během týdne dám.

8.5.2018 17:21:05

Magore...
už taky visí. ;-)

17.5.2018 11:51:05

Dlouhokrocí
Poslední část překladu. Mělo by teď být vše hotové.

19.5.2018 19:20:22

Chyby
Poprosim o hladeni chyb. Sam behem hrani take neco odhalim, ale clovek vsechny karty neni schopen hrat. Takze kdyz budete chtit, poslete mi do zprav cislo karty a mrknu na to. Predem diky.
Jdu se vrhnout na dalsi rest. Snad se to bude libit a snad to bude slouzit.
Casem jeste doskenuji karty bojovniku a pridam jim alespon ceske nazvy, jak jsou na kartach. Kvalitativne uz to bude pokulhavat, preci jen pujde o pouhy sken.

20.5.2018 08:02:40

Paráda!
A prázdniny jsou v trapu. GW vydalo dalších 60 karet! Tak snad Laredo přeloží a já opět udělám grafiku.

13.7.2018 03:19:08

Vybíráme z Bazaru

Iss Vanguard
Iss Vanguard
Akt. cena: 2650 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas