Warhammer Underworlds: Shadespire

xxxxxxxxxo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

Warhammer Underworlds: Shadespire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: David Sanders
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty


Neplánuje někdo naskenovat jednotlivé karty k této hře či k rozšířením?

Děkuji
5.1.2018 14:09:26

Havelock
Pardon, blbnu z hladu, někde jsem četl, že tam mají být a myslel jsem si,že už tam jsou

16.1.2018 21:17:27

Knihovna karet
https://warhammerunderworlds.com/card-library/

Za me velka spokojenost, i kdyz zatim kupuju vsechno.

19.1.2018 02:22:42

Havelock
Super typ, děkuji za informaci!

19.1.2018 10:47:14

Kromě toho

tam jsou také bezva TIPY na sestavené balíky

19.1.2018 10:54:54

Re:
Laredo - Rád bych všechno, ale naskočím do toho vlaku později a byl by to ranec.
Mathyas - Kdyby šlo koupit jen karty, neváhal bych a kupoval jen je.

19.1.2018 12:49:52

MG
Havelock sem dal odkaz na tu knihovnu karet. Já třeba neobjednal orky, jinak vše, čili si z ofiko stránek vytisknu karty zelenokožců a hotovson

19.1.2018 13:34:01

.
Mrknu o vikendu. :-)

19.1.2018 15:19:32

Karty
Postahoval jsem všechny karty, které šly. Napište mi prosím skutečnou velikost karet ( obaly jsem našel 63.5x88mm, ale potřebuji karty ) a připravím vám ve PS podklady. Což znamená odretušuji původní text, případně pokud mi někdo dodá překlad, tak ho tam i nasázím. Nemělo by to být složité, protože pod textem nejsou obrázky.

20.1.2018 10:37:05

Rozměry karet...
Měřil jsem kartu a vychází mi to 64 x 89 mm (možná o nějakou desetinu milimetru méně na šířku).

GW k tomu dodává vlastní obaly. Když jsem Shadespirovou kartu porovnal s kartou z Pána prstenů LCG tak je o malinko širší (cca 0.5 mm). Na výšku jsou téměř stejné.

Ale pokud je rozměrově navrhneš na obaly 63 x 88 (standard card game), tak to bude v pohodě :-).

20.1.2018 19:06:40

Karty
OK, když se budu držet výšky 8,9cm tak mi při zachování formátu vychází 6,39cm. Tak jdu na to. ;-)
Pokud to někdo bude překládat, tak by bylo fajn označovat karty pode toho co je na kartách, viz. 23/437

21.1.2018 07:27:36 | Upraveno autorem (porovnej)

karty
Obaly se udávají podle konkrétní velikosti karet, ne podle jejich skutečného rozměru.

Karty jsem měřil šuplérou a vyšlo mi to jako na obalech. Podle mě je lepší zvolit radši menší rozměr, než aby pak šla do obalu ztuha. Ale půl milimetru sem, půl milimetru tam nehraje zas až tak roli. Navíc u DIY verze na tom rozhodně nezáleží.

21.1.2018 08:19:50 | Upraveno autorem (porovnej)

fakt
chcete překládat karty, které už Radek má? Spíš mu pomožte s flafem. Efekty má hotový, jde o ten text ze světa WH

HRASoprodejce, tím se snažím vyjít vstříc :)

21.1.2018 14:15:01

Jarmuk
Viděl jsem jen jednu stránku, ale je fakt, že poslední dobou jsem víc na mobilu a ten soubor jsem jen prolítnul, možná jich tam bylo víc. S flufem bohužel nepomůžu, na mojí angličtinu je to zatím vyšší level. Já spíš tu grafiku a přišlo mi, že tu jsou lidi nastartovaný, ale je fakt, že nemá smysl, aby dva lidi dělali totéž. Já se jen nabídnul, ta retuš je na těchto kartách je v pohodě a pro sebe a pro náš klub je Čeština klíčová.

21.1.2018 19:42:22

Tak jsem...
... dostal informace ohledně překladu. Chtělo by to oslovit komunitu. RBX už je s překladem základu u konce ( ještě zbývá pár věcí ), ale na expanze se moc nechystá, protože je na to sám a toho času moc není a za sebe musím dodat, že asi ani moc chuť. Zažil jsem nedávno s překladem něco podobného a zastavit rozjetej vlak a nedotáhnout tenhle projekt ( s expanzemi ) do konce by byla škoda. Fakt nevíte o někom, kdo by ty karty přelouskal? Já jsem spíš na tu grafiku a rád v tomto pomohu.

28.1.2018 23:54:42

překlad karet...
Nedávno jsem se do překladu karet pustil, neboť se mi tahle hra opravdu líbí.

Už mám více méně hotové ony 4 (dosud vyšlé) frakce, ještě ale zbývají všechny neutrální karty :-(.

29.1.2018 07:57:47

Hmmm
Tak teď už jen doufat, že RBX vydrží a nějak to dáte spolu dohromady i s expanzemi. Už kvůli kvalitě a stejnosti karet. Teď to bude nářez, protože v únoru mají vyjít další dvě frakce, tak těch karet přibude najednou hodně.

29.1.2018 16:01:45

Jen ne grafiku...

Já případně rád pomůžu/udělám nějaký překlad.

29.1.2018 23:55:40

Re:
Spoj se prosím s uzivatelem rbx a zjisti karty, které mu chybí dopřeložit. Předem díky, to by v tom byl čert, aby jsme to nedotáhli. Díky

30.1.2018 13:42:23

Takže
Karty jsou přeložené, RBX asi dělat, z časových důvodů, rozšíření nebude, tak jsem postahoval všechny karty, včetně posledních expanzí a kvůli dodržení grafické podoby začnu během března dělat vše v grafice. Už mám vše vysekané, takže pomalu začnu retušovat a sázet hned text. Jen musím dodělat ještě jeden velký projekt, ale plán je takový, že už během března bych sem rád už něco naházel.
Tímto bych chtěl poprosit lidi, které mají expanze ORKY a SKAVENS jestli by mi nenaskenovali ( pěkně ) karty hrdinů. Teoreticky během března ty Skaveny pořídím, ale pořád mi schází Orkové, které ani v budoucnu neplánuji. Stejně tak plánované expanze Chaosu a Stormcastů, které přijdou asi na řadu příště.

2.3.2018 19:02:57

Dlouho...
... jsem přemýšlel jak tento překlad uchopit, protože pro tuto hru je zásadní znát nejen čísla karet, ale také Anglické názvy, kvůli stavění herních balíčků. Pro mou představu uvádím nástřel mé vize.
Přibude sice jeden řádek, ale uvidím až narazím na kartu, kde je více textu a zda nebudu nucen font zmenšit, případně to jinak upravovat.
http://ooprucha.sweb.cz/pokusSS.jpg
Nápady, návrhy klidně pište sem, házím to ještě na Hofy, protože nevím kde je to víc mrtvé. ;-)

7.3.2018 15:05:41

ManlyGuy
Ona se docela nabízí otázka jestli je po tom překladu poptávka. Jedna liga v Praze už probíhá i bez něj a nějak velká komunita kolem této hry nejspíš stejně nevznikne. Proto asi to mrtvo.

7.3.2018 15:11:26

Paráda
Za mě rozhodně palec nahoru, pokud ty karty budou přeložené, budu jenom rád. Díky.

7.3.2018 15:50:18

Ju
Já to chápu, že se to dá hrát i bez Češtiny, ale vedu klub deskovek v menším městě a potřebuji tam tu Češtinu prostě dostat, aby to hrálo více lidí a bylo to pohodlné hraní. Navíc to pak půjde hrát i s dětmi a pomůže to lidem oprostit se od fenoménu Člověče nezlob se! a pod. a posunout se dál.

7.3.2018 18:26:50

souhlas
Ligu hraju, ale s dětmato anglicky nedám.
Věřil jsem, že to bude od Radka. Snad se nakonec dotáhnou karty do konce. :)

HRASoprodejce, tím se snažím vyjít vstříc :)

7.3.2018 21:55:41

Re Jarmuk
On to určitě dotáhne, ale jen základ bez expanzí, alespoň podle psaní si s ním. Já teď musím chci dotáhnout Warhamer Quest Silver Tower a pak se plně oddám tomuhle. Zatím o tom přemýšlím jak co dělat, ještě mrknu na kartu s hodně textem, abych si doladil velikost fobru a tak, jak to řadit do souborů, jestli po frakcích ( více práce navíc ) nebo dělat bloky po 50 - 100 kartách a takové malichernosti. Naštěstí Laredo udělal překlad, já budu jen sázet, tak by to pak mělo jít relativně rychle.

7.3.2018 23:20:50

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Lockdown + Chytridi a doplňky CZ ve fólii
Nemesis Lockdown + Chytridi a doplňky CZ ve fólii
Akt. cena: 4999 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas