Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uz se tesim

Dost se tesim na Core set tohohle LCG, asi do nej pujdu to zyzkouset, karty vypadaji moc pekne a tym, kterej za tim stoji zarucuje, ze to bude dobre:) Na domaci pohrani bude core set snad stacit:)
3.8.2009 14:18:08

Asahi
Ja hraju imperium s par trpaslickyma kartama + par high elfima a neutralnima. Zaklad porad tvori imperium, ale od kazde jine rasy tam trochu mam...

11.1.2010 16:25:29

Překlad
Chtěl bych se zeptat, zda by někdo nepřeložil další nové battle packy ?

11.1.2010 16:33:58

překlad
překlad karet z Corruption battlepacků, tedy karty 1-20 Skavenbligt jsem dal ke schválení už 24. 12., tak nevím kdy se objeví. Zealot - druhý pack, karty 21-40 mám přeložen a až jej překontroluji, tak ho dám ke schválení, bude to tento týden.

11.1.2010 17:07:38

Deth
Dík moc,hned oba nové battle packy objednávám.

11.1.2010 17:23:35

má to cenu?
Pořád o této hře tak trochu uvažuji, ale odrazují mě ty každoměsíční boostery. Hádám, že jak se hra bude vyvíjet, budu potřebovat pořád kupovat nové a nové, abych udržel krok. Navíc se asi hodně potenciálu ztratí, když to budu mít sám a sám budu skládat balíky pro oba hráče a doufat, že si to někdo zahraje. Přijde mi, že ačkoli je to koncipované jako LCG, nedá se s tím pořádně začít, aniž by nejdřív existovala hráčská komunita. Nebo se pletu?

12.1.2010 21:35:39

Dansemacabre
Doslova se s tím co píše shoduju. Já byl na to natěšený, ale není to s kým hrát a pokud chce člověk balík o něco lepší než na domácí hraní, tak už i core set je třeba koupit min. 2x. Pokud není komunita v místě kde žiješ, není s kým pravidelně hrávat (testovat, zkoušet apod.) a s kým měnit karty, tak to podle mě nemá cenu. Nechci tě nějak odrazovat, protože někomu stačí jeden core set a hraje s někým doma, ale já na to domácí hraní co se týče karetek typu LCG nebo CCG moc nejsem. Když už tak chci hrát pořádně, často a stavět dobrý balík (což chce nemálo financí) a pokud jen jedno z toho nemám, tak mi to vadí :)

12.1.2010 21:42:53

komunita
Můžete zkusit nalákat nový hráče, přeci jenom je to funglovka. :)

12.1.2010 21:59:45

Beholder
Díky za info, už teď vidím, že mezi LCG a CCG není vlastně jiný, než drobný marketingový rozdíl... Koupím si jednou za tři měsíce hromadu boosterů nové edice Tragicu (rozumněj M:tG), nebo radši každý měsíc dva packy Warhammeru? Cenově to vlastně vyjde skoro stejně, jenom Tragic je vždy s kým hrát a dá se na tom i vydělat. Ne, že bych s tím hodlal začít. :)

12.1.2010 23:15:36

Dansemacabre
No oni FFG teď vymysleli takovou věc co měli udělat už dávno. Budou vydávat packy v balení kde budou všechny karty 3x, takže budeš mít prostě všechno co vyšlo a v max. počtu kopií a stačí ti tedy jeden pack měsíčně, což je super, ale zase se zvedne cena na nějakých 350 Kč co jsem četl. Takže za tři měsíce do toho navalíš jako za jednu deskovku. Ani by mi to tak nevadilo, ale musel bych fakt vědět, že to mám s kým pravidelně hrát. Takže tímto krokem již udělali opravdu viditelný rozdíl mezi CCG a LCG

12.1.2010 23:24:29

jedno balení i pro ostatní
Dansemacaber - Tak pokud bych na tom byl tak jako ty, že bych musel stavět balíky i pro ostatní, protože by si to nikdo další nekoupil, tak bych do této hry nešel. Naštěstí mám jednoho kamaráda, který do hry šel taky, nadchla ho a stavíme tedy balíky oba. Mě takové hraní stačí a koupě jednoho boosteru za měsíc není problém.

13.1.2010 09:31:24

Deth
jj, pokud máš alespoň jednoho stálého spoluhráče, který má zároveň zájem hrát něco jiného než ty a dochází i k výměnám, tak je to v pohodě ;)

13.1.2010 10:39:17

Co říct
asi tak k téhle kartě? :D

http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/warhammer_lcg/warhammer-invasion-lcg-battle-pack-6-announcement/warhammer-invasion-dwarf-epic-spell.png

13.1.2010 23:51:35

hmm
tak to je celkem nářez :). Btw ty obrázky jsou bezkonkurenční...

14.1.2010 00:26:43

Jsem zvědavej
na další epická kouzla. :)
Celkově je to povedený, design i ty obrázky. :) U AGoTu je to taky hezký ale tady mi to příjde tak o třídu lepší.

14.1.2010 00:39:12

silná karta
Pěkná a dost silná karta, jen jsme vždy zatím hráli tak, že byl druhý poražen dřív, než se dostal k tomu, aby na začátku bral tolik žetonů zdrojů.

14.1.2010 07:07:13

karty k prohlédnutí
Pokud by měl zejména někdo ze zájemců o tuto hru chuť se podívat na to, jak vypadají dosud vydané karty, pak můžete mrknout sem http://sites.google.com/site/dethinvasion/ .Během předchozích tří dnů jsem na tuto adresu umístil všechny dosud vydané karty.

14.1.2010 07:44:38

Vasek
No je dost draha a taky mam pocit, ze healuje jen damage, ne? Burn zona by ti tim padem zustala....

14.1.2010 09:34:52

.... draha
Určitě je drahá, tedy pokud ji dostanu do ruky velice brzy, buď ji budu "sušit" v ruce a nebo ji radši obětuju jako kartu rozvoje. Zase, když by přišla ve správnou dobu a já měl zóny před zapálením, tak by byla super.
Fakt je ten, že jsme s kamarádem nebyli na tom tak, abychom měli alespoň 10 žetonů zdroje na začátku kola. Do balíčku bych ji třeba i dal, třeba i ve více kopiích, ale když bych ji měl v ruce příliš brzy, dal bych ji jako rozvoj do zóny.

14.1.2010 09:44:05

Deth
Perfektní práce.Nějak jsi urychli ostrý provoz.Včera to bylo 33 dní dnes už jen 3.Jo a překlady už jsou zkontrolované?Můžu přepisovat karty?Teda až mi přijdou.
Bude na tvém webu fungovat i forum?

14.1.2010 16:06:22

Draha
je, ale trpaslíci to díky rotvojům a innovation můžou relativně snadno zaplatit.
Přesně vyléčí jenom damage. Ale spoustá hráčů, zejména orků, to hraje tak že ti načnou jednu zónu pak jdou na druhou. Takže tohle je slušná obrana proti tomu.

14.1.2010 16:39:07

Alex
Jo urychlil, v podstatě už dnes považuji základní práci za dokončenou.
Žádné fórum neplánuji, to najdeš zde: http://warhammerinvasion.webs.com/apps/forums/ ,
nechci být žádnou konkurencí, jen chci nabídnout něco jiného a užitečného.
Ty překlady jsem si dnes pročítal a domnívám se, že tam zásadní chyby nejsou. Ovšem ještě to radši projdu s kamarádem, s nímž to hraju, to je angličtinář. Samozřejmě, že to potom dám také v .pdf na zatrolené hry.

14.1.2010 17:06:39

Deth
Ok.
Dík za překlady.

14.1.2010 17:09:48

Death
Ahoj sice jsem to neprocházel vše ale chybu jsem našel u karty "Stand your ground" ze Skavenblight Threat-máš tam: Dej do hry jednu vybranou Dwarf (trapasličí) jednotku, kterou odhoď v tomto kole na hromádku odhozených karet.
(Vyber zónu, ve které tato jednotka vstupuje do hry.)Podle mě by mělo být:....kterou jsi odhodil v tomto kole... A další u karty Steels bane- tam máš Temní Elfové, ale mělo by být High Elfove. U karty We need your blood je popisek k předcházející kartě... Neber to prosím jako pruzení, vím že na tom ještě makáš a není to finálně verze. Jinak moc dobrá práce, web se mi hodně líbí a děkuju za něj!

14.1.2010 21:27:33

zluda
Dík za upozornění. Příště ovšem prosím písni buď přímo mě nebo na ten web, abychom zde nepsali offtopic, dík.

14.1.2010 21:39:33

Vybíráme z Bazaru

Familiar Tales - nová
Familiar Tales - nová
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas