Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uz se tesim

Dost se tesim na Core set tohohle LCG, asi do nej pujdu to zyzkouset, karty vypadaji moc pekne a tym, kterej za tim stoji zarucuje, ze to bude dobre:) Na domaci pohrani bude core set snad stacit:)
3.8.2009 14:18:08

Aneken
neblbni :-)) Hlavně to přede mnou nikdy nevytahuj, další LCG bych už nedal.

4.8.2009 06:49:49

Lumir
Ja chci zatim jen ten core set, ty karty vypadaj bozsky a zverejneny mechanismy zajimave, otestovat to musim. Na dve LCG nemam asi stejne dost casu, ale ten svet se mi hafo libi. Skoda jen, ze mezi planovanyma narodama nejsou Krysaci:)

4.8.2009 14:44:14

...
jsem na to ze zvědavosti koukl a ty obrázky na kartách jsou parádní, prostě bomba...tohle by se mi líbilo. Ale měl bych s tím pár problémů.

1) hrával jsem Magic a musel jsem přestat, protože jsem na to neměl prachy a nestíhal jsem kupovat nové edice, které vycházely co 3 měsíce

2) CCG v případě Game of Thrones znamená že každý měsíc bych potřeboval 3 kila na nové rozšíření, což je mission impossible :), předpokládám že v Případě Warhammer by to bylo stejné že

3) neměl bych to s kým hrát :(

Ale vypadá to fakt hezky...nádherné obrázky a celkový desing karet...wow

4.8.2009 21:50:59

chyba
ne CCG ale LCG

4.8.2009 21:51:43

Beholder
No ja budu hrat jen ten Core asi s brachou. Stejne nemam cas na dve poradny hrani LCG. A ty tri kila mesicne bys asi potreboval, i kdyz porad oproti Magicu uspora:)

4.8.2009 22:56:44

Aneken
Moc rád s tebou vyzkouším :-) Na oplátku můžem dát Call of Cthulhu LCG, který má sice skvělý ilustrace, ale nějak extra mě to nechytlo :-(

4.8.2009 23:26:14

ale láká mě to
pokud by zábava byla podobná Magicu a našel bych nějaké spoluhráče (třeba v korunce :) ) tak bych do toho možná šel :). Game of thrones mě nějak neláká jelikož jsem nečetl knihy a Call of cthulhu taky moc ne, protože už toho vyšlo hafo. Tohle by byla šance začít od začátku :). No počkám si až se to bude u nás prodávat, kouknu na pravidla a uvidím, třeba mě to přejde :).

4.8.2009 23:39:36

Eyron
Jasny, rad zahraju;) Ale Cthulhu ani zkouset nemusim, koukal jsem na to u tebe a nejak extra me to netahne...

5.8.2009 00:08:29

Beholdere
ja bych se Game of Thrones nebál. Pozadí knihy ti jen dodává atmosféru hry a občas se těšíš z toho, že máš proti sobě charaktery stejně jako v knize, hra mě po prvním zahrání nepřesvědčila, ale po třech hrách už jsem se neztrácel v trochu nezvyklé angličtině a názvosloví. Pokud bys měl zájem můžem vyzkoušet a zahrát.

5.8.2009 06:20:22

Lumír
mě spíše láká tohle :)

5.8.2009 11:17:48

mě taky
ale dvě LCG bych nedal časově ani finančně. A AGoT má po světě takovou základnu, že asi hned tak rychle neupadne. U nových věcí člověk nikdy neví.

5.8.2009 13:53:29

Lumir
No neverim, ze by neco z Warhammeru mohlo upadnout, pokud to nebude zmrsene, cemuz zas neverim kvuli jmenum, ktera za tim stoji...

5.8.2009 16:02:51

LCG
ještě by mě zajímalo jak se ty LCG hrají? Respektive jak je to s koupí těch měsíčních rozšíření a skládání balíčků. Ten core set stačí jeden do dvojice a ta rozšíření si každý kupuje svoje a skládá si balíček podle sebe? Jak to probíhá když se setkají dvě frakce proti sobě (budou mít přibližně stejné balíčky ne?). Vysvětlete mi to někdo :).

5.8.2009 16:38:13

Beholder
Kazdej to sklada trosku jinak a kazdej s tim umi jinak hrat:) Ale balicky sou obecne vyrovnanejsi nez v CCG, rekl bych. Mas Core set, pak kupujes rozsireni a s tim si budes moc skladat vse, co potrebujes, respektive vsechny narody, takze muzes zkouset vice...

5.8.2009 16:45:11

LCG
můžu jen postřehy z Game of Thrones, ale princip bude stejný. V Core setu budou asi nějaké rasy a dalších balíčcích budeš mít 40 karet v různých poměrech mezi rasama, ale každý balíček bude mít stejný obsah. Technicky pokud by jste oba chtěli hrát stejné rasy tak budete muset mít asi každý svůj Coreset a pak modifikované balíky podle toho co si tam přidáte z doplňkových balíků. Takže pokud bys investoval jen ty a zasoboval spoluhráče asi každý budete hrát za jinou rasu jinak to neposkládáš.

5.8.2009 16:47:35

aneken
takže defakto každý hráč si pořídí svůj core set a kupuje si vlastní rozšíření, skládají si vlastní balíky nezávisle na sobě a pak se prostě někdy sejdou a změří si síly a i když se sejdou dvě stejné frakce proti sobě tak se to dá zahrát.

5.8.2009 16:48:17

Lumír
a ty do toho asi nepůjdeš co když hráješ agot :). Já na tohle totiž hráče určitě neseženu (i když by stačil jeden jediný :) ), tak mě napadla jen Korunka, kdybych tam měl čas chodit pravidelně, že bych do toho šel a hrával to tam :). Já se totiž asi nikdy nezbavím touhy hrát něco podobného jako Magic, tak proto o tom uvažuji :)

5.8.2009 16:53:45

Warhammer
Já osobně si chystám minimálně pořídit ten coreset. Poté se uvidí.

5.8.2009 18:58:21

Beholder
dvě LCG bych fakt nedal, ale můžeš to pojmout jako kámoš ten kupuje zase Agoty a dělá si herní balíky a vždycky dojde do hospody za kamošema rozdá balíky a hrajou :-))
a neříkej mi že by to Míša nehrála, ta angličtina na warhammeru nevypadá tak těžce.
Chápu že tě láká více Warhammer ale Agot taky není zlý a ma v ostravě dobrou základnu :-)))))

5.8.2009 22:03:55

Lumír
Přesně tyhle věci jsem dneska řešil, že bych sestavil dva balíky a třeba by si to se mnou někdo zahrál. A taky si říkám, že tam ta angličtina vypadá v pohodě (další důvod proč raději tohle než agot), přeložil bych celý sestavený balík Míše na papír a po nějaké době by to už třeba znala zpaměti. Ten agot nevypadá špatně, ale přece jen ho už je hodně a nechtělo by se mi to dohánět na druhou stranu bych si to zas s tebou určitě zahrál, kdybych přišel do Korunky :). Ale ten Warhammer mi je přece jen bližší, pár knížek jsem četl a celkově se mi líbí ten svět (jsou tam pořádně tvrdí trpaslíci co se s ničím nepárají :) ) a co se týče té grafiky, tak to byla láska na první pohled :)

5.8.2009 22:35:18

Rasy
Dneska vyšel první článek o strategii jednotlivých ras z core setu. http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=709

5.8.2009 23:29:04

pravidla
na stránkách FFG už jsou dostupná pravidla
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/warhammer_lcg/warhammer-invasion-lcg-rulebook-web/WHLCG_Rulebook_eng_small_file.pdf

11.8.2009 07:27:06

Lumír
právě je studuju :)

11.8.2009 07:53:22

...
no jsem zvědav jestli tomu odolám, v hodně věcech mi to připomíná magic..

11.8.2009 11:06:51

:)
Už se taky těším, ale až vydají reedici Warhammer 40k LCG:)

21.9.2009 13:20:01

Vybíráme z Bazaru

Kdo to byl?
Kdo to byl?
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas