Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uz se tesim

Dost se tesim na Core set tohohle LCG, asi do nej pujdu to zyzkouset, karty vypadaji moc pekne a tym, kterej za tim stoji zarucuje, ze to bude dobre:) Na domaci pohrani bude core set snad stacit:)
3.8.2009 14:18:08

pravidla
Mimochodem plánuje někdo, že pravidla přeloží? Výhledově?

22.9.2009 23:09:03

pravidla
Na pravidla si moc netroufám, ale snažím se alespoň přeložit karty.

24.9.2009 10:50:06

pravidla
Už je študuju a ono to nebude tak hrozný. Těch karet se bojím podstatně méně.

24.9.2009 10:52:29

první dojem
Z toho, co jsem si o této doposud přečetl a podle toho jak vypadá (nauvěřitelné krásná grafika) se stává mým velkým favoritem na hru, která se zařadí do wishlistu.
Ač neangličtinář, tak karty, které jsem zatím viděl jsem si dokázal i bez slovníku přeložit, tak mi zřejmě nebude nic bránit v tom, si Warhammer Invasion pořídit.
Pak ještě sehnat protihráče :-) .

30.9.2009 12:51:04

Deth
V Praze nebude o protihrace nouze;) Co se tyce ostatnich mest, v Brne asi taky ne;)

30.9.2009 13:06:12

brno
Pokud vim tak tam je akorat beholder... a asi s tebou vid. Tady v praze to vypada, ze to bude opravdu zit...

30.9.2009 13:11:18

Elenistar
kdyby Brno...Já jsem z Havířova (kousek od Ostravy)

30.9.2009 13:23:54

beholder
A jo mas pravdu. Nam prazakum to splyva... :D vsechno je to tam nekde...

30.9.2009 13:53:37

Elenistar
Brnak sem treba ja;)

30.9.2009 13:57:13

aneken
A ty si spis brnak nebo prazak?

30.9.2009 19:53:22

Elenistar
No tak to rozhodne Brnak, v Praze jen docasne ziju a pracuju;)

30.9.2009 22:23:22

Těšíme se ještě víc
Na stránkách FFG se včera objevilo toto instruktážní video http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/warhammer_lcg/tutorial/player.html , tak kdo neviděl, doporučuji.

1.10.2009 10:42:48

Deth
Diky! To je proste nadhera! Nekdy si rikam, jestli jde vubec marketing v hernim byznysu dotahnout dal, nez se to dari FFG:)

1.10.2009 11:17:29

video
bomba, fakt skvělé instruktážní video, FFG prostě reklamu umí...

1.10.2009 19:40:33

FFG umí
Už video na MEQ bylo hodně zajímavé. Kdejaký film by mohl závidět.

1.10.2009 19:52:37

video
sakra ta poslední pasáž byla napínavá. fandil jsem trpošům a taky že vyhráli nad chaosáky. hezké a navíc mi to video objasnilo pár věcí. sice to je tady zbytečné, ale smekám FFG a jejich marketingu, tak se to má dělat :)

1.10.2009 20:05:05

W:I
Tak v pondeli jsem zkusil, a ac jsem dostal dvakrat desne na budku, tak se mi to moc libi;)

22.10.2009 00:15:21

jo jo
Jo, je to fajn hra. Za koho jsi hral a od koho jsi dostal na budku? !)

22.10.2009 15:39:44

Atterdag
Hral jsem s Michalem, co organizuje ligu, s jeho balikem trpu proti orkum. Decky poskladany ze dvou core setu;)

22.10.2009 16:03:34

První serie her
Tak mám za sebou první zatěžkávací zkoušku s kamarádem. Hrál jsem s orderem proti destructionu, balíky poskládané ze základního balení. Vyhrál jsem všechny 4 hry. Ukázalo se, že zásadní je práce s developmenty a nasazení zabijáků trollů. Osvědčil se i kouzelnický hrdina, který se každé kolo spaluje, ale trojka dopředu za 3 zdroje je paráda. Velmi dobrá je i redirektovačka bojové zóny

24.10.2009 22:20:00

První dojmy
jsou více než pozitivní, třeba AGOT neznám, ale oproti Call of Cthulhu je to herními principy úplně jiné kafe. Po prvních čtyřech hrách jsem opravdu nadšený.

25.12.2009 19:40:59

První dojmy
ze hry ještě nemám ,ale už brzo si to doufám užiji.Ještě upravím karty a počítám příští týden zahraji.Těším se jak malý kluk .

8.1.2010 17:14:11

První dojmy
Tak jsem dnes zahrál s budoucím zetěm.Já hrál za Chaos a zeťák za Impérium.Musím říct,že mne hra nadchla.První hra trvala cca 1,5 hodiny.Celkem boj.Začátek byl můj a poškození soupeřova města nedalo na sebe dlouho čekat.Ale špatná taktika na počet zdrojů a orientace jen na útok brzo způsobila,že jsem vyhořel jako papír.Soupeř rozjel podpory a přišlo smrtící kombo do bojiště City Gates a Shrine to taal.Takže jak přibývaly kola, já dostával jedno poškození za druhým a bez zdrojů jsem byl vyřízený.Druhá hra byla úplně jiná .Cca 2o minut .Poučen z první prohry jsem začal investice do zdrojů a také proto,že jsem měl v ruce 2x Chaos Knights.To je už síla.Okamžitě jak jsem mohl, dal jsem je na bojiště a než zeťák stačil reagovat podporami bylo vymalováno.Třetí hra byla opět taktika a po dlouhém přetahování přišlo na řadu opět jeh kombo City Gates a Shrine to taal na bojiště a v kombinaci s The Greatswords a jeho obranou bylo jen otázkou času ,kdy mi dojdou poškození v městě.Měl jsem opět ve hře Chaos Knights ,ale tentokrát jen jedno a bušení do jeho bojiště bylo každé kolo těžší a těžší.Bohužel opět špatná taktika a pět výprask.Opět jsem nechal soupeře dlouho hrát a jeho podpory byly smrtící.
Celkově super pocit ze hry , obrovská taktika a to jsme hráli zatím jen za dvě frakce a to ještě čisté.Co bude až budeme kombinovat frakce .Už se těším na další hry.

10.1.2010 20:36:08

dotaz
Zdravim zkusene harcovniky :)
Zaujala me tahle hra a chtel jsem se zeptat na nejake dodatecne info. Chtel bych hrat s pritelkyni, kdyz si zakoupime core set, obdrzime 4 frakce. Je vhodne si rozdelit frakce stylem, ze ja si vezmu empire a chaos a pritelkyne trpasliky a orky a nadale si budeme rozsirovat tyto svoje frakce? Nebo bysme se timto rozdelenim pripravili o spousty karet (ktere treba muzou byt obsazeny v balicku empire i trposu) a bylo by lepsi dat frakce k sobe, jak patri tzn. orky+chaos a trpose+empire? Je mozne vlastne zkombinovat herni balicek z vice frakci? A jeste dotaz ohledne rozsireni, kdyz koupime napr. Skavenblight battle pack, nevytezi z nej jen hrac, ktery hraje za "zle"? Predem diky za odpovedi, Asahi.

11.1.2010 15:16:53

balíčky
nikdy se ti nepodaří kupovat balíčky tak, aby jsi stavěl jen ty 4 frakce o kterých píšeš. Battle packy jsou namíchané a tudíž dostaneš i karty Temných a Vznešených elfů, které jsi mezi frakcemi opomenul.
Na BGG je ke stažení v .xls soubor, v němž jsou vypsané jednotky i s dosud vydanými prvními dvěma battle packy a zde můžeš zjistit, které nové karty by jsi při takovém nákupu získal. Zjistíš, že jsou obohaceny "všechny" frakce.
Rozdělení (čisté balíčky) podle jednotlivých frakcí nese jednu výhodu a tou je to, že za kartu města si můžeš odečíst cenu (1 žeton zdroje) u stejné frakce, u cizí nikoliv (viz. pravidla). No a taky samozřejmě ti nejdou potom přikládat karty rozvoje apod. k jiným frakcím, pokud nejsou neutrální, tedy pokud jde o náklady, tak jsou lepší čisté frakce. Já sám zatím hraji Chaos s kartami neutrálními, nic víc, ale protihráč hraje Impérium s Trpaslíky + neutrální karty a hraje se mu to dobře.

11.1.2010 15:31:06

Vybíráme z Bazaru

The 7th Continent :The Veins of the Earth
The 7th Continent :The Veins of the Earth
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas