Twilight Imperium 3rd Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium 3rd Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

názory?

nějaké názory a zkušenosti s touto hrou? Lze ji doporučit?
Podle mého názoru určitě, jen hráč musí mít rád náročnější (pravidlově) hry na několik hodin. Také je dobré si ji pořídit pouze v případě že takových bláznů jako jste vy sami je v okolí víc. Nejlépe dalších pět. Nicméně hra je dobře hratelná i ve čtyřech či pěti. Ve třech už to nedoporučuju (ale nezkoušel jsem)
31.1.2009 15:47:20

siaron
asi si je do příště pořídím... to je fakt geniální vychytávka, která mi asi v Impériu nemůže chybět :)

9.8.2011 21:29:25

permonic
kdybys to nekde objednaval, pamatuj na me :)

9.8.2011 21:55:28

Permonick
fuha..to su uz ine dimenzie:))
..len ci to nebude moc fiddly.. kazdopadne palec hore, imho to stoji za ten feeling, fakt vychyt;)

9.8.2011 22:32:01

TI3wiki hacknutá a smazaná :(
http://www.ti3wiki.org/

The forums have been hacked and all user accounts were deleted.

I have no idea why anyone would do this, but someone has.

I have off-lined the entire site so that I can fix issues without interference from 3rd parties that prefer the nuclear option to patience.

I know for many of you this means games will be permanently on hold and this is frustrating, but these circumstances have been unavoidable. I would suggest using boardgamegeek.com or FFG forums in the mean time. If you would like a plain-text copy of your game's stats, I will be accepting requests for copies by email.

I have a full time job these days and do not have the free time to dedicate to this site that I once did. Progress towards bringing things back up will be incremental, and I am no longering offering a restore date estimate.

- Lance

11.8.2011 20:17:48

to Permonick
Jak ty stojánky, tak "matinely" není problém udělat. Ani to není moc náročné na materiál, horší to bude s časem. Až bude laser, tak ti to klidně za cenu materiálu+drobný bakšiš udělám...

8.9.2011 18:27:44

první hra
tak jsem prošel křtem TI3. sestava já, polda, ellisa, oblud, sydo, .opčík. sice jsem skončil předposlední, ale vůbec to nevadilo (a ráno sydo zjistil, že jsme to vlastně hráli blbě). je to epický nářez, moc mě to chytlo, jdu si koupit rozšíření, která ještě nemám. z her od ffg je to asi to nejlepší, co jsem kdy měl možnost hrát, defakto jde o hru od gmt s designem od ffg, co mi opravdu sedne, bo hry od gmt jsou na vrcholu mého pomyslného deskoherního žebříčku a mám rád okázalost komponent od ffg :-) překvapilo mě, že tahle hra vůbec není bojová (já si třeba nevystřelil ani jednou a sydo, který vyhrál, tak taky ne). Moc se mi líbí politika, která tu funguje lépe než jinde, kdy je podpořená i samotnou hrou a ne jen obligátním "tak teď máte deset minut na to, abyste se dohodli". příští partii chci rozhodně hrát absolutně střízlivej, protože přiznávám, že během celého průběhu jsem nebyl úplně v té nejlepší kondici :-)

29.4.2012 13:26:20

ozzy79
ty mi teda dáváš člověče. a já myslel, že kapitola TI3ed. je pro mě uzavřenou věcí. Teď jsem zase malinko na pochybách, ale mě to zase přejde, až zjistím, že nemám pořádně čas hrát ani to, co už mm:-)

29.4.2012 18:35:23

Ozzy
Priste zadnej sud, fiky ve vodce ani vodka. Ke konci jsem byl rad, ze jsem byl schopen hodit kostkou :) ale souhlas, hra je to paradni, porad na to myslim. Btw pristi vikend mi nevyjde, jedu na cundr.

29.4.2012 18:57:02

ozzy79 + Ringo
Tak to jsi znovu navnadil i mě :). Ale já to skutečně nemám moc s kým hrát, jenom se mi to strašně líbí a říkám si, že musí být epické :)

Ringo ... vím naprosto přesně, co cítíš :).

29.4.2012 18:58:14

ozzy79
tak doufám, že na Warconu se tentokrát přidáš k nějakému pořádnému imperiálnímu šílenství :)

29.4.2012 19:45:50

Tangram
jj, pořád jako bych měl v životě neco nedořešené. Něco, co jsem myslel, že už jsem vyřešil. Ale pořád se to vrací jako bumerang:-)

29.4.2012 20:38:51

Sydo
boj ožralých ve vesmíru, to musel být opravdu zážitek:-) Tiše závidím:-D

29.4.2012 20:39:30

miluju vybalovani a trideni
Tak se konecne po dvou trech mesicich, co mam hru doma, chystame o vikendu na prvni partii. Jeste jsem to ani nehral a koupil jsem si prvni rozsireni jen z cire radosti z rozbalovani a stravil tri hodiny tridenim, vylupovanim a procitanim novych komponentu. Jen by me zajimalo, jestli jste na tom nekdo stejne :-) Ta hra me zaujala od prvniho procteni pravidel, verim ze nezklame

25.6.2012 23:13:37

:-)
Nezklame, já budu akorát hrát o víkendu osmičku na velké mapě, případně scénář v sedmi, pokud někdo nedorazí :-)

28.6.2012 15:52:00

epic...i ve 3
Tqk prvni hra za nama. Nazor? Vyborna hra, ne pro kazdeho (kamoska to vzdala po 2 hodinach ze pry je to na ni moc karticek). Zustali jsme 3, z toho jeden kamos neumel moc anglicky a bavili jsme se do konce. Nehrali jsme nejaka pravidla (prvni hra, nechtel jsem je zahlcovat, takze treba transfer akce, schopnosti ras, miny, shock troops...) a jeli na osekanou verzi, a i tak nam to zabralo 6 hodin. Kdz clovek odhledne od toho, ze by mel aspon castecne vedet, jake ma moznosti technologii a co dela ktera strategicka karta (technologie asi neco ajko v civilizaci, po nauceni) a aspon trochu vedet, co chce asi delat, tak ta hra neni ani moc slozita. Nelituju koupe a druhe rozsireni bude 100% nasledovat. Doporucuju

30.6.2012 15:27:07

Rozsireni
hru si chci poridit, ale zajimalo by me, na kolik jsou podstatne ty rozsireni. Neplanuji totiz hrat ve vice nez 6 hracich (spise to bude vetsinou asi ve 4) a nerad bych natahoval herni dobu nad neco vice, nez je potreba v zakladu. Je tedy to rozsireni pro me nejak podstatne a nebo mi staci zaklad a absenci rozsireni se o nic zasadniho neosidim (teda krome sziraveho pocitu, ze nebudu mit komplet vse, co kolem te hry vyslo:-).

BTW ten preklad karet fakt nikdo neplanuje?:-)

2.8.2012 12:05:45

rozsirenie
ja mam komplet vsetko na TI3 a rozsirenia pridavaju nove vylepsene karty Jednotky na pozemny boj a letecky nove misie a hru niejako nepredlzuju samostatna hra je dooost dlha potom su tam nove rasi technologie dieliky mapy

proste zaklad zostava nezmeneni a rozsiruje sa iba toto

2.8.2012 12:25:41

Ringo:
překládal jsem pro naše neaglicky rozumící hráče všechny akční a politické karty (včetně obou rozšíření), takže to můžu uploadnout, ale je to jen takový aby tomu rozuměli

2.8.2012 17:02:27

Oskar999
to by bylo super!

2.8.2012 19:03:07

Vybíráme z Bazaru

Suburbia + rozšíření (Second edition)
Suburbia + rozšíření (Second edition)
Akt. cena: 2190 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas