Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

První kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/time-of-legends-joan-of-arc

Kampaň na verzi 1.5:
https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/time-of-legends-joan-of-arc-15
11.10.2017 12:42:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Aillas
195 dolarů za all-in? No, jsem rád, že jsem stihl první kampaň.. :)

5.12.2019 08:13:20

ach jo...
Bohužel je zas klasický Mythic Games. Poštovný na horní hranici toho co slibovali a k tomu žádný nový obsah, jak ujišťovali skoro v každým updatu :/

5.12.2019 09:55:37

Deluxe box
Popravde, je to pekna myslenka, ale ve vysledku ti to prida jednu obri krabici navic...poucil jsem se po Mythic battles a tomuhle se vyhl obloukem

5.12.2019 11:18:03

Pepsson
No ale mělo by to právě uskladnit komplet všechny nefigurkový komponenty do jedné bedny, není to lepší, než mít to v každé bedně samostatně?

5.12.2019 11:44:41

Tak
zalezi, jestli chces tu hru nekam transportovat. U MB to pridalo jednu krabici, ktera je stejne velika, jako ty dve zakladni, takze na prevoz 3 krabic uz nestaci akoro ani Ikea taska. A Johanka ma tech krabic nekolik

5.12.2019 11:46:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Pepsson
Krabici navíc to přidá pouze v případě, že budeš trvat na zachování všech předchozích krabic. Idea je taková, že ne-figurkové komponenty půjdou všechny do storage boxu a figurkové komponenty se pak vejdou všechny do jedné krabice (tedy pokud máš vyřešené skladování jinak než v původních "šuplíkových" boxech a netrváš na tom, že v krabici musí zůstat nesmyslně velká monstra).

Už teď se mi povedlo zredukovat počet krabic s pěti na dvě a půl a do těch se to vejde všechno - v jedné je siege+všechny budovy a stromy, ve druhé políčka mapy, žetony, karty etc a ta půlkrabice je na figurky (nalepené na podstavcích)

5.12.2019 12:04:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak
pokud si clovek poridi nejaky feldherr na babarvene figurky, tak to zabere porad dost mista...No, tky to zkusim nejak poresit, zatim nebyl cas

5.12.2019 14:49:28

Pepsson
Jak jsem to provedl já:
1) dva úplně obyčejné hluboké kuchyňské plechy do trouby
2) 5x2mm neodymové magnetky
3) všechny figurky z core+reliquary+ z apokalypsy nalepené na podstavce (mimo těch, co mají zůstat single) a zespoda magnet
4) nacvakat na plech, oba plechy přiklopit na sebe
5) profit (resp. ušetření dvou tisíc za feldherr)

5.12.2019 15:31:00

ad kickstarter
Každopádně mě nepřestává fascinovat, jak dokázali takhle posrat X-tý kickstarter po sobě. V komentářích hejt od vrchu až dolů, damage control na nule, slibovaný free upgrade pack vychází ve výsledku na 50 dolarů a pro půlku světa zvedli cenu poštvnýho tak, že se to víc vyplatí koupit na ebay.
Nepochopím...

A taky mě na Gamefound dost sere, že to co jsem jim poslal dopředu na ty slíbený rozšiřující boxy, který se nakonec nekonaj, nemůžu utratit jinde než na týhle konkrétní kampani za věci, který už vlastně ani nechci. Takže to nejsou žádný "gamefound credits", ale "JoA 1.5 credits".

5.12.2019 16:17:50

Plechy, hm...
Zajimave. Uz vim, co me hlavne nesedelo na tom boxu. Co jsem vysledoval,tak ten box nepocita s aktivačního ma bannerama, ale s kostickama

5.12.2019 17:02:55

upgrade na 1,5

Nevíte někdo jak je to stěmi upgrade na 1,5 ? Bral jsem původně 2 hra a ted mi to nabízí jen jednu možnost upgrade zdarma a druhou bych musel přikoupit

5.12.2019 18:40:57

PM
Já se do PM nikdy moc nehrnu....první týdny většinou ladí problémy, chyby, špatně ukazované možnosti či free packy atd.

5.12.2019 20:19:09

KS
No mám chuť z toho vycouvat, jen shipping Storage boxu a upgrade packu vyjde na 25 dolarů. Kdyby měli 100% refund, tak už jsem dávno venku.

⚜⚜⚜
L'Inquisiteur des Jeux de plateau
Montjoie! Saint-Denis!

5.12.2019 22:30:18

Speedy
To je tvuj prvni Mythic Kickstarter? ;)

6.12.2019 08:13:30

KS
Phull: další upgrade packy prý přidávají manuálně oni

Speedy: s Teutonama je to už 50 :(

Pořád je naděje, že to opraví. Nebo že alespoň zacpou nespokojencům (a řadím se mezi ně) ve středu nějakým velkým updatem, kde konečně bude nová verze Battle modu s Apokalypsou a Siegem.
Každopádně Mythic jsou svýma posranýma kickstarterama docela pověstný, ale stejně vždycky vyrukujou s něčím novým a vypadá to tak skvěle, že jsou lidi do toho. S tím šíleným poštovným jsem počítal, ale ne s tím, že "free shipping" za 1.5 update pack bude skoro pětikilo.

6.12.2019 09:56:50

speedy
Tak zrovna shipping storage boxu a upgrade packu za 25 dolarů je úplně v pohodě, ten box je velkej jak kráva, kolik jsi čekal poštovný z Číny? :)

6.12.2019 12:31:05

poštovné upgrade packu
tady nejde kolik je poštovné, jde o to že za za upgrade pack mělo být "free" čili zadarmo, a nebo to neměli slibovat. Ale jak říká klasik:
"Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat…"

6.12.2019 12:47:22

upgrade pack
Oni to vyzmrdili tím, že aby byl update pack "free", tak bylo třeba nakoupit něco alespoň za 20 USD. A poštovné pro nejlehčí a nejmenší item (balení podstavců nebo kostky) je cca 25 USD, takže z pohledu Mythic skutečně pošlou update pack zadarmo. Tu šílenou poštu platíte za ty kostky :P

Ale už mě to nepřekvapuje. To, že firma dělá dobré a pěkně vypadající hry ještě neznamená, že to nejsou zároveň vychcaný prevíti a vykukové. Blizzardem počínaje, Mythic Games konče. Na Kickstarteru se zvedání cen ve formě "poštovného" bohužel děje běžně.

6.12.2019 12:53:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Azalin
Já nevím, ale pro začátek bych začal tím, co bylo řečeno v kampani (12-15 dolarů). ;-)
⚜⚜⚜
L'Inquisiteur des Jeux de plateau
Montjoie! Saint-Denis!

6.12.2019 16:28:52

Shipping
Takže shipping za ALL-IN, který avizovali v kampani, že bude 105-135$ neplatí?

6.12.2019 17:06:04

Korenar
Imho platí. Přeci jen je to skoro dvacetikilový balík velikosti 0,5x1m, který putuje přes moře :D

Ten problém je u menších zásilek, které si lidi objednávají proto, aby dostali update pack "zdarma". Tam je ta cena v hodně velkém nepoměru.

6.12.2019 17:10:32

Shipping
V komentářích níže jsme četl, že za ALL-IN je 195$...tak Azalin asi objednával ještě něco k tomu

6.12.2019 17:48:11

all-in
Těch 195 jsem psal já. Ne že bych teď bral all-in (bral jsem ho už v první kampani), ale ze zvědavosti jsem si to tam nakliknul, abych se podíval, co si naúčtují za poštu. Btw. v první kampani psali, že to poštovné je pouze za cestu z hubu (Francie) k backerovi. Teď to snad počítají už z fabriky, jinak těm cenám nerozumím.

6.12.2019 19:34:33

ALL-IN
No tak neplatí...nakoukl jsme do PM a za čistý Legendary 1.5 ALL-IN účtujou poštovné 180$ namísto avizovaného rozsahu 105-135$...to je docela brutální rozdíl.

To už mi přijde jako podvod

6.12.2019 23:14:57

...
Já tam mám automaticky zatím jeden upgrade pack, který asi způsobil překročení hmotnostní hranice a proto mi to ukazovalo 195. I těch 180 je ale mazec.
Jejich přístup mi dost vadí. V každé jejich kampani mají proti následné realitě v pledge manageru podstřelené poštovné. Spoléhají na to, že když už tam člověk naházel peníze, tak to poštovné zaplatí, aby nepřišel o část peněz při případné refundaci. V podstatě je to ale podvod. Poštovné avizované během kampaně by mělo být závazné, jinak si tam pak v PM můžou napsat co chtějí.

6.12.2019 23:49:41

Vybíráme z Bazaru

Planeta
Planeta
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas