Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

První kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/time-of-legends-joan-of-arc

Kampaň na verzi 1.5:
https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/time-of-legends-joan-of-arc-15
11.10.2017 12:42:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Update #6

Important:The unlocked stretch goals don't include bases for the miniatures. You will have enough bases in the box to play all the scenarios but if you want to base all your minis at the same time, check out the $15 base pack or the $30 Plunder add-on.

2.10.2019 21:01:38

Base
Jj ten update jsem taky četl a to mě právě přivedlo na tuto otázku. Jak to chápu já, tak musím nakoupit extra base pro coreset 1 a teď další extra base pro Teutony.

No dát 30 dolarů za pár plastových koleček, tak se dělá byznys.

2.10.2019 22:00:19

Base
Leo teď říkal i během live na FB, že pro kompletní hru budou potřeba dvě sady těch basek.

2.10.2019 22:03:06

Podstavce
V Legendary 1.5 pledge je psaný Plunder a ještě samostatně sada podstavců, tak nevim, jestli to je už nastavené na vše včetně nových SG...vznesou dotaz

3.10.2019 23:59:55

FAQ

Ve faq se nove pise, ze sada podstavcu pro Teutony bude v nabidce pozdeji v pledge manageru

4.10.2019 18:53:06

Obsah
Jsem tak trochu z zklamaný, že v Teutonech neodemkli více těch mytologickych postav. Něco více ze slovanské mytologie. Ideálně nějaká větší potvora. Co vy?

15.10.2019 18:35:59

mno
Je to spise pobaltska nez slovanska mytologie (i kdyz, pri dobyvani Rujany by mohli pridat Svaroga :-) ), ale ano, taky mi tam chybi vice mytologickeho obsahu. Na milion chystaji ale nejake male draky...ze by madarsky trnoocasy?...ee, spatna hra

15.10.2019 23:53:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Ale jo...
Jsou tam 2 bohove, posvatny strom, horici stromovy muz, sukuba, krysi hejna a tri uplne novi andele. Plus snad ta obri litaci vec, jestli pledge dosahnou 1M. Je fakt, ze trochu chybi nejaka vyraznejsi posila pro heaven, idealne ne-lidska pechota, ale od toho je Apocalypse.
A mmch, vcera behem updatu konecne zverejnili Ottoman army list.
https://www.dropbox.com/s/aloqxzv1pvh0jig/Ottoman%20Army%20List.pdf?dl=0

16.10.2019 11:01:48 | Upraveno autorem (porovnej)

update:
Tak to docela vypadá, že se ten 1M podaří. Finální stretch goal je obří wyvern! :)

16.10.2019 14:46:43

SG
A jedeme dál ????

16.10.2019 21:33:57

SG
Po wyverně přidali ještě 2 SG. Druhý se už nestihl odemknout, ale Leo během live řekl, že dostaneme oba.

16.10.2019 21:55:07

Oba
I vlamsky badd-ass knecht. Pledge manager bude otevrek par mesicu po spusteni,takze bude cas nahazet jim dost kacek

16.10.2019 22:49:17 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Jal to zpočátku vypadalo, že Teuronci jsou za ty prachy nic moc, tak po posledních pár dnech odemykání nových stretchgoalů je to value jako prase :)
Původně jsem chtěl v Pledge manageru objednávat i Village, ale s těma třema novýma barákama z kampaně to snad ani nemá smysl jen pro těch pár hexů s řekou. Stejně tak Dragon - s krásnou Wyvernou bude stačit vytisknout dračí hrací desku :)

17.10.2019 09:22:35

...
Ja si ta rozsireni prohlozel v Mystice a jak jsem chtel vesnici peihodit taky, tak v te krabici toho neni zas az tolik. Mlyn je krasnej, hexy s rekou taky pekne,ale ta hodnota tam neni. Ja su taky spokojenej se zakladem, popremyslim o tom boxu na komponenty, urcite kostky a zakladnicky. Uvidime, co pridaji v pledge manageru. Bojim se, aby to nebylo rozsireni Mesto...

17.10.2019 10:43:32

Pepsson
Až konečně updatujou battle mod, tak tam snad najdou použití pro díly s řekou, ale za těch 60 dolarů to nestojí...

Určitě bych k základu přihodil Apokalypsu a Siege, obojí je podle mýho must have. Jestli přidají rozšíření město, tak se určitě neudržim, stejně jako jestli bude army box k Teuroncům s dalšíma vozama :D

Teď to ještě všechno nabarvit... Naštěstí jdou ty 15mm figurky docela rychle.

17.10.2019 11:32:24

Apokalypsa
je naprosto bozi

17.10.2019 17:06:13

Poštovné
Tak jsem přišel s Johankou po funuse.
Jak je to s tím poštovným? Dá se při více kusech ušetřit?
Případně kdyby někdo bral jen rozšíření, mohl by vzít core box navíc?
A kolik by to asi koštovalo...?

20.10.2019 12:19:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Akulacz
Postovne je na vahu krabic adekvatni, pri vice krabicich roste umerne tomu. Ted je hra i se stretchgoaly na bazaru za relativne rozumnou castku (kdyz pocitam cenu na KS plus postovne vzhledem k aktualnimu kurzu dolaru ;))

20.10.2019 12:28:01 | Upraveno autorem (porovnej)

akulacz
Vydrž 3 až 4 týdny, než otevřou pledge manager. Pak se uvidí, na kolik vyjde poštovné a jestli má smysl se nějak spojovat. Zatím by to byly jen spekulace, protože třeba v první kampani bylo poštovné o dost vyšší, než jaké původně deklarovali.

20.10.2019 14:20:33

.
Díky za info
Bazar: raději bych rovnou v1.5 i ti Teutonic knights mě trochu lákají... A úplně se mi nechce čekat na upgrade pack.
Tak budu ještě pár týdnů přemýšlet zda je hra opravdu pro mě...
Přeci jen některé reakce nejsou úplně pozitivní, hlavně ty neotestované scénaře nic moc.
Rád bych něco na čistý středověk optimálně bez fantasy prvků. Figurky nejsou podmínkou ale spíše nenáročná pravidla, aby byl větší okruh spoluhráčů.
Začínám ještě pokukovat po C&C medieval.
Na Napoleona už mám Fields of glory, ve strategickém rozměru Richarda III.
Pokud by měl někdo nějaký nápad, po čem se podívat, tak klidně pm ať tu neplevelíme. Cenově bude lepší do 100€ a čím menší tím lepší... Kdo má ženu stále přesvědčovat, že už jsme to měli, když to člověk nemá kam schovat ????

20.10.2019 21:11:07

Aillas
Je teda fakt, že Mythic Games jsou sviňárnama s poštovným vyhlášené (naposled Super Fantasy Brawl, kde z 10 USD udělali 40 a poštovné tak přesáhlo cenu hry).
Utěšuju se tím, že tři měsíce po rozeslání první kampaně by snad mohli vědět, kolik to bude stát další měsíc :D

Akulacz: jestli chceš čistě středověk bez fantasy prvků, pak budeš u téhle hry platit půlku přesně za to, co tam nechceš.
S touhle hrou to není zak tragický, jak se po přečtení některých fór může zdát. Oni se vždycky nespokojení vyjadřují hlasitěji než spokojený zbytek. Svoje mouchy to má, ale klady (alespoň pro mě) převažují.

21.10.2019 09:28:55

akulacz
No u této hry platíš hodně peněz za to, co nechceš...figurky, fantasy...to je zde možná více, než polovina ceny hry.

Hra je dobrá, ta kritika je v podstatě u každé hry....naopak bych řekl, že když si hra získala takový úspěch v dnešní době extrémně náročných hráčů, tak je dobrá.

21.10.2019 12:10:35

PM 1.5
Tak dneska už druhý PM otevřen.
Máte už představu co berete ?

4.12.2019 22:03:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Velkem jo
Teutony, 2x kostky a podstavce. Jeste cekam, co napisou, protoze v pm neni zadna moznost podstavcu pro Teutony, i kdyz v kampani to slibovali...

4.12.2019 23:30:53

...
Já vezmu asi Teutony s deluxe boxem a možná nějaké podstavce. Zatím čekám, jestli nějak vyřeší poštovné za upgrade packy. Zatím se započítávají do celkové váhy a když budu mít dva + Teutony a deluxe box, tak už tam není moc prostoru, než poskočí cena poštovného o dalších 9 dolarů. A poštovné už je i tak vysoké. Třeba v první kampani bylo 103 dolarů za all-in + Ottomany + Battle of Cravant + další Maiden pledge. Tady je to 195 dolarů za all-in. Tímto tempem bude v příští kampani na rozšíření k Johance poštovné stejně vysoké jako cena samotného rozšíření a v dalších kampaních už bude snad i vyšší :/

4.12.2019 23:52:35

Vybíráme z Bazaru

FireFly komplet + Playmat
FireFly komplet + Playmat
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas