T.I.M.E Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Manuel Rozoy
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nabídka pro překladatele/ky rozšíření do CZ

Vedlejší vlákno a situace s nevydáváním dalších rozšíření mne inspirovaly k vytvoření (orientační) online tabulky s nabídkou pro ochotné překladatele/překladatelky.
Na odkazu níže můžete vyplnit vaši případnou nabídku a uvidíme, jestli se někdo ochotný nenajde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/17TmnRgB7wUB58CKnPTqfrgUcJ4O9YZE7rWiaSHajThs/edit?usp=sharing

Pořád (naivně) doufám v oficiální překlad, ale vděčný budu i za soubor ke stažení.

Přispět překladatelům, grafikům můžete na transparentní účet zde:
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2001574697
4.12.2018 10:47:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Tisk +1
Shodou náhod jsem se zrovna včera vyptával na tip na tisk, protože jsme o víkendu dohráli poslední oficiálně vydaný v češtině. Bohužel bez nějaké zajímavé odpovědi.
Jestli bude hromadný, tak se rád přidám. Samozřejmě i příspěvkem překladatelům (když jejich práci využiji).

Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

12.6.2020 13:26:57 | Upraveno autorem (porovnej)

+1
Jakékoliv další věci pro T.I.M.E mě zajímají :)

12.6.2020 20:06:18

+1

Také jsem pro tisk všeho co nevyšlo oficiálně česky.

14.6.2020 08:53:10

+1
Taky jsem pro. :)

14.6.2020 13:23:49

Hromadny tisk
Ahoj,Tangram dává dohromady hromadný tisk rozšíření v CZ,ideální příležitost jak získat rozšiřka v solidní kvalitě...Jen nezapomeň pak přispět taky zde překladatelům... najdete v sekci Koutek kutilů

28.7.2020 10:22:51

Drk

Rozšíření Lumen
Lumen už je hotov, ale musím počkat na korekturu, která by měla být na konci srpna.

1.8.2020 20:52:24

...
Zdravím, chtěl bych se zeptat jako absolutné neznalec této hry....když se takto řeší hromadný tisk CZ karet, stále je k tomu potřeba EN originál?

Pořád okolo této hry chodím a zdá se, že v obchodech jsou poslední kusy toho, co vyšlo CZ, tak je nejvyšší čas se rozhodnout, zda hru pořídit a kalkuluju, kolik by stálo do budoucna pořízení dalších expazí, pokud by se hra ujala.

26.8.2020 11:24:44

Korenar
Neni. Expanze obsahuje jenom karty, které tvoří celý nový herní obsah (příběh). Komponenty jsou ze základu (figurky, deska, žetony...)

26.8.2020 14:49:23

Drk

Korenar
Stačí ti pouze základ a potom už můžeš tisknout rozšíření, které tu nalezneš. Proroctví draků a Případ Marcy jsou ofiko vydaný v cz od Blackfiru.

26.8.2020 20:27:03

Drk

Lumen
Lumen Fidei je již ke stažení.

14.10.2020 12:06:40

Drk, matysekcipisek a spol.

Super práce. Už se těším až to vyzkoušíme.
Ještě by to chtělo dorazit Brotherhood of the Coast a udělat Madame a bude to komplet.
Snad by se pak tyto tři ještě dostaly do tisku.

A všichni ostatní: bylo by dobré jim za tu práci zaplatit. Na účtu je dost málo peněz vzhledem k tomu kolik kopií tiskl Tangram. Když jim peníze pošlete bude to alespoň motivace na dokončení těch dvou rozšíření co ještě chybí.

14.10.2020 15:37:03

Drk

Smith-g
Díky moc. Momentálně mám u sebe na dokončení brotherhood, ale teď jsem časově vytížen. Myslím, ze bych to mohl dotáhnout tak za měsíc.

14.10.2020 22:56:34

jj
taky jen nechápavě kroutím hlavou, jaký to jsou socky... tangram tiskl snad 50 kopií a poslali jsme peníze dva...

edit: už 4!

15.10.2020 08:29:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Ostuda
Jsme jedna z tech ostud. Kaju se a symbolicke petikilo je na ceste.
Jete jsem nehral, ale urcite to bide dobra prace :dik,

15.10.2020 08:41:56

Dotaz

Ahoj, ja se pridaval na nejaky seznam se zajmem o tisk vsech nevydanych rozsireni. Ale nedostal jsem zadne dalsi info. Jestli se uz tiskne, muj zajem trva a rad poslu penize, ale vubec nevim kam. Poradi nekdo? Diky

15.10.2020 09:28:20

Socka

hele Pelly, myslím, že já jsem peníze poslal. A to TIME už ani nemám doma. :-)

15.10.2020 09:30:05

tisk
pokud se budou tisknou zde přeložená rozšíření tak mám také zájem, peníze pošlu klidně předem. díky

15.10.2020 10:05:13

tisk
se řešil v samostatném vlákně
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/spolecny-tisk-karty-ke-hram-v-cz-5615/

15.10.2020 10:44:07

finance
Ahoj Pelly, není to tak černé, jak to vypadá. Máš špatně nastavený časový filtr, přispěvatelů je více než ti viditelní 4. Jinak já jsem také přispíval, hned jen co se tato akce rozjela, co jsem zjistil že je k nevíře vlastně téměř 2 roky zpět, ale filtr nejde dát dále než 1 rok dozadu a tak nejsem ani vidět. Věřím, že hned na začátku překladu přispěli lidé bez ideálu, že to vytiskne Tangram a ti kteří nepřispěli tak snad ještě učiní....

15.10.2020 10:54:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Ostuda
Já se přiznávám, že jsem ostudou.
Tisky od Tangrama už mám nějaký čas doma, ale až v pondělí jsem mu psal poděkování a dotaz. Včera večer mi přišla odpověď na pomíchané ceny se zmínkou, že to psal do diskuze. Tak jsem mu před půlnocí odpověděl a dnes koukl do diskuze ... a stydím se, že jsem dořešení celé věci takto vypustil.
Peníze jsou na účtu.

Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

15.10.2020 11:15:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Luky já ti nevím...
Moje narážka nemířila na lidi, kteří jsou zapsaní v dokumentu, ale spíše na lidi, kteří k tomu přišli až poté, co Tnagram uveřejnil, že je ta možnost.

U těch lidí v dokumentu si naopak dokážu představit, že ochotně zaplatili a třeba si to pak vyráběli svépomocí.

Nicméně i kdybych je zahrnul do tohoto posledního printu (což jistojistě nejsou), tak mi z toho vychází, že peníze poslalo cca 10 lidí, což mi vzhledem k ohlasu, kterou Tangramova nabídka vyvolala přijde žalostně málo...

edit: Nicméně je to každého věc, jestli zaplatí, nebo ne. Každému, co jeho jest...

15.10.2020 11:47:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Drk

Poděkování
Děkuju všem, kteří naši práci ocení. Za mě jako grafika to ten čas opravdu nemálo stojí a proto ještě jednou díky.

15.10.2020 11:59:20

To pelly

Ja rad zaplatim - ale kam??? A kolik ???

15.10.2020 18:05:41

JirinJirin
V hlavním popisu diskuze je uvedeno číslo účtu...

Jinak s mě mrzí, že jsem missnul nabídku na hromadný tisk. Kdyby se dělalo druhé kolo, přimlouval bych se, aby se dala aspoň zmínka ke hře samotné. Nesleduji moc ostatní vlákna než ta ke hrám...


15.10.2020 19:21:05

Kubis
28.7. jsem zde dal příspěvek, který upozorňoval jak na hromadný tisk od Tangrama, tak na to kde se na něho domlouvá, tak na to ať lidi nezapomenou pak přispět i překladatelům :-)

15.10.2020 19:23:46

Vybíráme z Bazaru

Teotihuacan + rozšíření + insert
Teotihuacan + rozšíření + insert
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas