Successors (4. edice)

xxxxxxxxxx hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Successors (4. edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
PHALANX
Autoři: Mark Simonitch
Richard H. Berg
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Kampaň odstartovala 26.8.2019
(za první hodinu má zafinancováno 71% z požadovaných £40.000)
https://www.kickstarter.com/projects/phalanxgames/1028298667?ref=8a1jpx&token=273b03d1

Hra v rámci Kickstarteru bude i kompletně počeštěná díky Fox in the Box 
http://foxinthebox.cz/successorsdesc.html

kampaň nám skončila... konečná vybraná suma £314.052
Stretch Goals kompletně odemčené

ve výčtu top měst a států v rámci celého světa (ohledně počtu backerů) jsme se rozhodně neztratily...
města: 2.místo Praha / 8.místo Brno
státy:
6.míst ČR (a v přepočtu na počet obyvatel by to nejspíš bylo 1.místo)

spouta možných add-ons s možností i All-in za "pouhých" £79 (základní hra za je £65)
-Artbook (£10)
-větší herní deska (na kožence) (£40)
-nabarvení figurek (£24)
-dicetover (£15)

ODHADOVANÉ DORUČENÍ HRY
Říjen 2020
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

20.8.2019 09:56:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Ceska verze
Hned na zacatku jak se vybira country je dole malym napsano switch...

4.12.2019 14:16:37

@Beholder
A kde to mám přepnout ??? V tom pledge manažeru nic takového nevidím.
Co myslíš tím "hned na začátku". jak jsem už vyskočil z toho pledge manažeru, tak po znovuotevření jsem na první stránce "Questions" a tam nikde nění žádné "Country".

4.12.2019 14:17:40 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

PM
Změna pledge je popsána v updatu. Je potřeba vybrat jinou jazykovou verzi, jako implicitní PM nastaví anglickou.
----------------------
Majitel liščí krabice

4.12.2019 14:23:56

@IN
"Změna pledge je popsána v updatu" Nemluvíš jazykem mého kmene. Nemám zkušenosti, nevím co znamení "v update". Klikám na odkaz, co mi došel mailem.

Už jsem pochopil, že je to napsáno v update stránky Successors na Kickstarteru, ale pořád nevím, jak se mám a odkud dostat na tu uvítací stránku, kde si změním tu zemi.

Ať klikám jak klikám, tak mne to hodí už do rozeditovaného pledge mažeru s tou anglickou verzí. Na té uvítací stránce jsem byl asi jen poprvé, kde jsem pak vlezl do té anglické verze a od té chvíle mi to pořád směruje jenom tam.

4.12.2019 14:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

PM
Já nemám bohužel do prostředí PM přímo přístup, nemůže někdo prosím popsat na které tlačítko přesně kliknout, aby se dala změnit jazyková verze? Předem moc děkuji..:)
----------------------
Majitel liščí krabice

4.12.2019 14:32:11

kren
Taky jsem to hledal jak osel.
Na začátku klikni na tu eng plege,najdi cz verzi a vpravo nahoře je switch.
A pokud jsi dál klikni na menu Successors a roklikni vpravo 65 Reward.

4.12.2019 14:41:48 | Upraveno autorem (porovnej)

postovne

ja som dal zakladnych 65 libier za ceskuverziu, tak teraz este poslem tych 7 na postovne do slovenska ci ako to mam urobit?

4.12.2019 14:44:35

zména jazykové mutace
změna jazyka je hned pod tím zeleným tlačítkem "Get Started!"

je to drobounkými písmeny switch your pledge.... kliknout na zbarvený text. Vyjedou všechny jazykové mutace kde se zvolí ta česká.

4.12.2019 14:45:15

jak změnit pledge
v mailu jsem klikl na odkaz, otvře se mi stránka a na té dole pod políčkem kde si vybírám zemi do které to chci poslat je malými písmenky napsáno "switch pledge" na to kliknu a vyjede mi seznam všech možných jazykových mutací, označím puntíkem v kolečku který chci a pod seznamem potvrdím tlačítkem switch a tím se vrátím na původní stránku kde vyberu zemi a pokračuji dál do klasického PM kde mohu přihodi addony atd. a potvrzuji adresu dodání

4.12.2019 14:48:49

@Bastacka
Ale co je to doprčic "NA ZAČÁTKU"????? Na co mám POPRVÉ kliknout???? Mě to pořád otvírá nějakou stránku, kde je tlačítko Get my survey se zadáním e-mailu a když tam ten e-mail zadám a kliknu na to tlačítko, tak mi to na e-mail pošle odkaz, na který když kliknu, tak mne to hodí znovu do anglické verze toho pledge manažeru s anglickým Successors.
A tak pořád dokola.
Na tom "ZAČÁTKU" jsem snad byl poprvé, kdy jsem asi omylem otevřel ten anglický Pledge manager.

JAK SE DOSTANU NA GET STARTED, KDYŽ JSEM POPRVÉ SKOČIL DO TÉ ANGLICKÉ VERZE????? Na get started se nemůžu nijak dostat!!!!!

4.12.2019 14:49:00 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Poprve když jsi v PM(backerkit) a ukončíš to, tak jsi odhlášen .
Když tam jdeš znova z mailu dá ti to nabídku "Get My Survey". Přijde ti nový link do PM kde už můžeš vše editovat jak je tu popsáno.

4.12.2019 14:55:18 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Uklidni se clovece, chovas se jak diskutujici na novinky.cz.
Nahore na strance, na prvni zalozce questions mas pledge reward, na to klikni a nahore je prvni klik switch pledge levels.
___
redaktor Deskofobie

4.12.2019 15:00:14

kren
Chce to trochu kultury, ostatní se ti snaží pomoct, i když to je záležitost přehlednosti stránek KickStarteru. Nemyslím, že ten capslock a vykřičníky jsou tady mířeny tím správným směrem.

4.12.2019 15:01:47

@Bastacka
Novým linkem se dostanu zpátky do toho manažeru s anglickou verzí a tak je to pořád dokola. Nijak se nemůžu dostat do toho úvodního "Get started"

4.12.2019 15:02:10

@Yedle
Jak se mám uklidnit, když všichni doporučují co mám udělat na začátku ale nenapíší, co je to "začátek" a když ano, tak nenapíší jak se na ten "začátek" mám dostat.
Ty mi posíláš jako první přesný postup poté, co už někdo omylem otevřel jiný Pledge manažer s jinou jazykovou verzí.

Je to tedy ale "user friendly" jak noha. V životě by mne nenapdlo to hledat tam, kde jsi to popsal.

Pokud se mé reakce někoho dotkly, tak se omlouvám, ale je třeba se na to dívat z pohledu člověka, který ten postup "vůbec" nezná, takže je třeba ten postup popsat polopatisticky. Jinak vím, že jste se všichni snažili mi pomoct a tak vám moc děkuju.

4.12.2019 15:17:46

IN

Pm
Diky moc vsem.

Kren: promin, nejsem schopen ovlivnit vzhled pledge manageru ani ho lokalizovat :-(
----------------------
Majitel liščí krabice

4.12.2019 15:49:13

add ons
v koku 2 ked vyberiem zakladnu cesku krabicu mi vyskoci ucet 79 libier
preco?

mm to takto:
Pledge Level - Successors České Vydání Pledge £65
1 × Helepolis Siege Engine
1 × Successors - Czech Edition
1 × Usurper's Ring

Add-ons (1) £65.00
Successors České Vydání
1
£65.00

Shipping Total £14.00
Pledge Level £7.00
Add-ons £7.00

Pledged on Kickstarter (£65.00)
Balance £79.00

a podla mna to ma byť 65+7 teda dokopy 72 libier, nechapem za co chcu dalsich 7

-------------------

aha uz asi chapem, ja to mam nechat tak ako je lebo som si naklikal skoro dalsiu kopiu :D

4.12.2019 16:21:03 | Upraveno autorem (porovnej)

lucas
protoze sis tam pridal jeste jednu krabici hry navic
___
redaktor Deskofobie

4.12.2019 16:37:43

adresa

esšte k adrese:

Zip / Postal Code - je PSČ?
Address Line 1 a Address Line 2 - tu mi staci ulica a cislo domu len do prveho riadku napísať?

State / Province - nechať prázdne alebo napisať okres? kedze na Slovensku staty nemame

phone number predpokladam klasicky cez +421 ci?

4.12.2019 16:38:44

Yedle

ano, už som si všimol, ze tu svoju tam vlastne mám a teda nemam prídávať nič ked chcem vlastne len jednu

4.12.2019 16:39:50

Lucas
Presně tak a doporučuji psát vše i jmeno bez háčků a čárek.

4.12.2019 16:44:48 | Upraveno autorem (porovnej)

poštovné
este otázka k uhrade postovného - k PAYMENT:

Name on card - tam mam dat co? meno majitela karty?


4.12.2019 17:00:24

Name on card
Je jmeno napsane na karte, aka jmeno drzitele karty.
___
redaktor Deskofobie

4.12.2019 17:25:24

Yedle

Diki,
ja mam hotovo :)

4.12.2019 17:35:22

Successors
Mam otazku. Penize se z uctu nestrhavaji hned?

4.12.2019 17:59:02

Vybíráme z Bazaru

Starcadia Quest - KS verze (Core Box + SG Box)
Starcadia Quest - KS verze (Core Box + SG Box)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas