Successors (4. edice)

xxxxxxxxxx hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Successors (4. edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
PHALANX
Autoři: Mark Simonitch
Richard H. Berg
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Kampaň odstartovala 26.8.2019
(za první hodinu má zafinancováno 71% z požadovaných £40.000)
https://www.kickstarter.com/projects/phalanxgames/1028298667?ref=8a1jpx&token=273b03d1

Hra v rámci Kickstarteru bude i kompletně počeštěná díky Fox in the Box 
http://foxinthebox.cz/successorsdesc.html

kampaň nám skončila... konečná vybraná suma £314.052
Stretch Goals kompletně odemčené

ve výčtu top měst a států v rámci celého světa (ohledně počtu backerů) jsme se rozhodně neztratily...
města: 2.místo Praha / 8.místo Brno
státy:
6.míst ČR (a v přepočtu na počet obyvatel by to nejspíš bylo 1.místo)

spouta možných add-ons s možností i All-in za "pouhých" £79 (základní hra za je £65)
-Artbook (£10)
-větší herní deska (na kožence) (£40)
-nabarvení figurek (£24)
-dicetover (£15)

ODHADOVANÉ DORUČENÍ HRY
Říjen 2020
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

20.8.2019 09:56:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak co nemáte někdo nějaké zákulisní info kdy tenhle kousek bude česky? Hnulo se něco? Nešušká se někde něco?… 

Trochu jsem zmaten že na Foxím webu zmizela ze sekce kickstarter, a pořád ještě není v předobjednávkách (takže vydání se ještě asi neblíží…) a dá se najít jen v připravovaných… 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

6.10.2021 21:27:08 | Upraveno autorem (porovnej)

tak ty čo kupovali cez KS mali by dostať v decembri, v obchodoch neviem,…

6.10.2021 22:52:51

IN

Je to dost trapné, ale já mám ty samé informace co všichni :-(. Data jsou odevzdané už někdy od jara. Kdy bude výroba, netuším a snad je údaj z posledního newsletteru Phalanxu reálný.

----------------------
Majitel liščí krabice

7.10.2021 06:19:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Dnešní Project Update #36: Successors by PHALANX

 

.… Z tiskárny jsme bohužel právě obdrželi zprávu, že tisk zbývajících jazykových edic (polštiny, němčiny, francouzštiny a češtiny) se ještě více zdrží.  To znamená, že expedice těchto čtyř edic začne v lednu 2022 místo v prosinci 2021. Omlouváme se za zpoždění, ale v tuto chvíli nejsme schopni udělat nic pro urychlení procesu…. 

(překlad Google translatorem) 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

8.10.2021 15:46:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Za me super zprava. Lepsi nez v tom predvanocnim shonu resit jeste doruceni hry.

8.10.2021 16:11:28

Mno jen aby to zase neposouvali a stejně to nedorazilo před vánoci, ale těmi 2022 :-D

Mě to je jinak jedno, mam těch her spoustu, takže mi nevadí si počkat, ale zpoždění jim naskakuje už pomalu pěkné :-)

8.10.2021 16:43:10

Pro mne je to obzvlášť pikantní, protože na konci minulého roku během vánočního období jsem začal spolupracovat pro Foxíky na proofreadingu pravidel pro české vydání a stresoval jsem se, abych to odevzdal včas a tak na mne byla manželka naštvaná, že jsem se jí mezi Vánočními svátky a Silvestrem nevěnoval ;).

To jsem si ještě naivně myslel, že hotová hra dorazí na jaře. Fox In The Box za to ale fakt nemůžou, měli jsme to připravené i s konzultacemi s Poláky včas.

8.10.2021 17:00:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak zas jsi měl skoro celej rok to vyžehlit :)

8.10.2021 17:03:12

… a navíc jsem si teď vlastně uvědomil, že jako fanoušek Successors jsem si to na kickstarteru objednal a zaplatil ještě dřív, než mě David oslovil, abych jim pomohl s proofreadingem ;D.

8.10.2021 17:10:04

Pro me je to jasnej posledni KS. Cekat na zaplacenej produkt dva a pul roku je totalni ulet

8.10.2021 17:10:25

@Kanic No ono na druhé straně u KS nejde o zaplacení nějakého produktu jako v e-shopu, ale o zafinancování produkce, takže víceméně s tím musí člověk počítat. Když něco kupuješ v e-shopu, tak je celé riziko včasného dodání na výrobci, prodejce je jen zprostředkovatel a ty platíš, až je zboží na skladě. V případě KS se spolupodílíš na produkci a s tím riziko veškerého dění ohledně produkce neseš spolu s výrobcem ty.

Pokud víš, že to nebude k dostání jen v KS, ale že to bude prodávat potom i nějaký vydavatel, tak si to můžeš předobjednat v nějakém e-shopu. To je jen na tobě.

8.10.2021 17:21:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Jojo, na KS se čeká, ale jak jich máš víc, tak to nevadí, ony ty hry postupně dorazí všechny a alespoň se ti rozloží hezky :D

8.10.2021 17:24:25

Ja pocital s tim ze si pockam. Ale treba rok jak je to obvykle. Ale dva a pul je nehorazny

8.10.2021 18:51:27

@Kanic No já jsem byl za posledních asi 15 let u českého vydaní různých her různých vydavatelství a můžu s klidným svědomím říct, že mohou nastat u produkce takové situace, které vydavatel opravdu neovlivní - od špatně provedené výroby a nutnosti celou produkci vyrobit znovu až po problémy s logistikou a dopravou přes půl světa. Takže já jsem v tomhle ohledu docela shovívavý obzvlášť v situaci celosvětové pandemie a problémem se surovinami a výrobními kapacitami.

8.10.2021 19:24:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Další odklad, březen 2022……….

15.12.2021 13:04:21

Přesněji začátek března tisk. Já počítám s doručením na prázdniny, pokud nedojde k dalšímu posunu. Ale co už.

15.12.2021 22:45:37

@Godvood tak v tiskárně je to v Polsku, pokud se nemýlím. Takže doprava nemusí trvat tak dlouho. Jenom aby se to začlo v tom březnu tisknout? 

16.12.2021 05:27:49

Ještě že se to tu připomíná, bych už skoro za ty dva roky zapomněl :) 

16.12.2021 08:11:37

Tak už je to tu, Fox in the Box bude hru rozesílat během dubna, Hannibal však bude nejspíš až v červnu kdo bral na KS obojí bude si muset zvolit zda chce zaslat zvlášť a doplatit si jedno poštovné, nebo počkat na obě na zaslání až v avizovaném června 

(kvůli tomuto a pro potvrzení / změnu doručovacích údajů dnes od Foxe dorazil infomejl) 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

3.3.2022 17:50:19

Tak 29.3. česká verze hry od Foxe dorazila. 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

30.3.2022 01:19:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, a trvalo to len 2 a ½ roka :). Ale oplatilo sa čakať, hra vypadá nádherne, dnes dáme 1. partiu, tak som zvedavý. Kvalitné a dobre vypadajúce komponenty, díky moc Líške, že nám priniesla túto DeLuxe hru. A nezabudli ani na early birds - potešil pekný model obliehacej veže aj kovový prsteň, ktorý bude zdobiť ruku nového uzurpátora ;).

30.3.2022 04:59:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Dorazilo už niekomu na územie SR? Podľa môjho trasovacieho čísla to vyzerá,  že dopravca ešte ani neobdržal zásielku  :-(

30.3.2022 10:30:03

IN

Zásilek bylo opravdu hodně a dopravce nám všechny nevyzvedl v pondělí. Druhá část odešla tedy včera a bude se doručovat v následujících dnech.

----------------------
Majitel liščí krabice

30.3.2022 11:06:14

mne už volal kurier, nakoľko som v robote prevzali mi to rodičia, ale potvrdzujem že doma to mám, (asi pred 30 min to prišlo) skontrolujem keď prídem domov :)

30.3.2022 11:09:51

Vypadá to tak skvěle. Už se nemohu dočkat hry, která mi včera dorazila. Příští týden plánujeme zahrát. Palec nahoru za tento počin!

30.3.2022 13:05:37

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas