Space Hulk - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Richard Halliwell
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dá sa ešte zohnať

chcel by som sa spýtať, či niekto nevie o obchode aj internetovom, kde by sa táto hra dala zadovážiť. Jediné čo som našiel ja, bolo na BGG a e-bay ale 150 a viac dolárov za to nevypláznem.
Ďakujem
22.10.2009 14:28:03

kren
na téhle diskuzi jsem neviděl absolutně nic nesmysleného, narozdíl od jiných...

26.12.2009 23:26:19

kren
a copak jsi shledal na teto diskusi nesmyslneho?

26.12.2009 23:47:19

Smysluplnost
... ále nic, když vás to baví ... tak mi odpusťte, že jsem se smočil. A tak v tom klidně pokračujte. Jen se mi zdálo, že už to začíná být pořád totéž a jen pokaždé jinak popsané.

27.12.2009 00:24:17

kren
no, pokud k tomu mas co rici, rekni, to je naprosto v poradku. Ale arbitr, ktery pokud mozno v kazdem vlakne bouchne kladivem do stolu stylem "ano, konecne rekl nekdo neco rozumneho na rozdil od ostatnich, kteri tu celou dobu plantaji nesmyly", zadne diskusi nikdy nijak zvlaste neprospel. Maximalne si dycky reknu, co tim dotycny jako vlastne sleduje?;-)

27.12.2009 00:48:36

ale nic ...
Jenom samozřejmě jako každý neustále klikám na nejnovější diskuze, které se objevují ve sloupci "kde se diskutuje", abych se dověděl něco zajímavého. No a Space Hulk byl neustále takhle aktivní a když jsem po několikáté vlezl do vaší diskuze, tak mne to prostě už otravovalo, protože podle mého skromného názoru jste každý furt dokola mleli to samé jen jinými slovy. Takže to jen na vysvětlenou můj názor. Nepopírám ale, že někomu jinému mohla vaše diskuze připadat jako velice plodná a objevná.
Nicméně se znovu omlouvám za můj čistě subjektivní názor a příště prostě do takových diskuzí, které se mi budou zdát podobné této, nepolezu.

27.12.2009 01:03:16

kren
:-D
u mě máš bod

27.12.2009 08:59:22

kren
no, kdybych mel kazdou diskusi, ktera mi neprijde zajimava, oznacit jako nesmyslnou a psat tam radoby rozsudky jako ty, tak nevim jak by to vypadalo. To mam jako fakt lezt do kazde diskuse, treba o Ticket to Ride, ktera me vubec nezajima, a psat tam nejaka "moudra" o tom, kdo napsal neco rozumneho a kdo pise nesmysly? "Jenom samozřejmě jako každý neustále klikám na nejnovější diskuze..." - ja si myslim, ze kazdy leze do diskusi ke hram, do kterych je nejak zainteresovan a bud ma o ne zajem, nebo je vlastni, hraje a tak se o nich chodi bavit. U me bod teda rozhodne nemas :-D

27.12.2009 09:16:17

2 kren
jinak by me zajimala jedna vec. Ty jsi tu moderator, ktery urcuje a rozhoduje o tom, ktera diskuse je nesmyslna a ktera ma smysl, ktera je nezajimava a ktera ano a kdyz se nejaka zvrtava tebou minenym nezajimavym ci nesmyslnym dojmem, tak ji zacnes moderovat a usmernovat? Jen at mam v tom jasno, mozna je to tady tvuj ukol tomu udavat nejaky vyssi rad a uroven, nevim:-)

27.12.2009 09:30:52

omlouvám se, nedá mi to
Ringo, to už nebyla diskuze, ale monolog dvouhlavé saně na téma proč je ta holywůdská herečka tak málo tučná.
OK, SH vás zklamal napsali jste proč, nebylo to od věci. Ze svého pohledu máte asi pravdu. Jinak tam několik příspěvků nebylo nic nového a z mého pohledu i spousta věcí špatně pochopená.

Ale teď už opravdu ode mne, zde, KONEC

27.12.2009 11:53:58

to Ringo
Všichni tady vědí, že jediný moderátor je tady Zeus. Nevím o co ti jde, protože jsem už dvakrát opakoval, že pokud něco napíšu, tak jsou to čistě moje osobní názory. Pokud se moje, jak jsi vtipně označil, "moudra" někoho dotkly, tak jsem se už dvakrát omluvil. Pokud to nestačí omlouvám se i potřetí - víc pro to nemůžu udělat.

27.12.2009 11:58:39

Včera jsem se ještě udržel, dnes už ne...
Diskuse k Space Hulku mě vždy zajímaly. Nicméně poté, co jsem do této diskuse přes Nejnovější příspěvky vlezl za posledních pár dní několikrát v dobré víře, že se něco zajímavého dozvím, tak mne tahle diskuse naprosto, ale naprosto přestala zajímat.

A není to první diskuse, která tento "syndrom" získala a je zajímavé, že kromě "obsahu" (jestli se to tam dá nazvat) jsou si tyto diskuse neuvěřitelně podobné. :-(

A musím říci, že přesně tento nešvar mi kazí náladu na práci na tomhle webu nejvíc (za tímto prohlášením nehledejte žádné vyhrožování, žádné náznaky, že se Zatrolenými hrami chci praštit, jen je to prostě konstatování smutného faktu)...

27.12.2009 12:13:03

ZEUS
a muzes byt konkretni? Co konkretne te otravilo? Nebyl tu zadny flame, zadna hadka, jen jsme si vymenovali nazory na tuhle hru uplne v klidnem duchu, tak jako se to deje u kazde hry kde se resi herni mechanismy a podobne. Takze co konkretne te tak znechutilo. To ze te nezajima vymena nazoru na nejaky konkretni mechanismus u nejake hry jeste neznamena, ze se diskuse odviji nejakym spatnym smerem. ME treba nezajima diskuse jak uz jsem psal u Ticket to Ride, ma me to otravit? Jestlu tu neco vneslo diskontunuitu a nesmyslny smer, tak poznamky nekterych o tom, ze tu nekdo resi nesmysly.

27.12.2009 12:34:48

kren
problem je trochu v tom, ze ja tu jaksi nejaky tvuj konkretni nazor na tuhle hru nenachazim. Celou dobu se tu bavime k veci a ty jsi prisel proste jen s tim nekomu jen tak od boku prikourit, abys to jako svetacky rozsekl, promin, ale tenhle zpusob projevu nazoru - nenazoru je mi velmi neprijemny.

27.12.2009 12:37:01

BTW když už jsem se do diskuse zapojil... :-)
Jaký to sdělení vůbec mělo záměr? Říci lidem, že hra je založena na hodech kostkami? Že hra za Genestealery některé lidi (záměrně negeneralizuji) prostě nebaví?

A proč se ptám? Protože mi ta diskuse přijde hodně jako takové to neustálé čecháčské brlbání a nadávání "na poměry" bez jakékoli snahy s tím něco udělat. A já tohle považuju za jedno z nejzbytečnějších mrhání energií a časem.

Jako pochopím, když někdo řekne, mě ta hra nebaví proto a proto a rozebere to třeba na 3 odstavce. To považuju za parádní hodnocení, které spoustě lidí může pomoci. Ale rozblemcnout tohle sdělení do několika skoro už desítek vcelku dlouhých příspěvků se mi už zdá jako to "nadávání na poměry".

A z vší té energie mohla možná vzniknout jedna UCELENÁ recenze, která tento pohled na Space Hulka ozřejmí a IMHO mnoha lidem pomůže. A navíc se jako názor neztratí, jako k tomu dojde neodvratně v téhle diskusi (myslím si, že lidí jako jsem já nebo Křen bude víc - tj. ti, kteří ji po pár příspěvcích přestali číst).

Nebo jak podotkl Mart se dané energie dalo využít pro vytvoření house rules, která by ty nedostatky aspoň trochu zlepšili.

A nebo úplně nejjednodušší, když mě hra nebaví, řeknu svůj názor a jdu se věnovat hrám, které si mou energii zaslouží více, protože mě baví :-)

PS: Taky jsem před lety mohl jen brblat, že v Čechách není žádný pořádny web o hrách typu Arkham Horror apod. A brblat a brblat, až bych brblal dodnes... Mno řekl bych, že jsem tu energii na brblání využil o něco účelněji... :-)

27.12.2009 12:38:18

Proč mě přestala bavit?
Protože se stočila k tomu, že pořád zaznívalo:

"hra je příliš založená na hodech kostkami", "hra ze stealery je o ničem", "scénáře jasně zvýhodňují vždy jednu ze stran" a tyto názory jinak zabalené pořád dokola. Tj. s každým zopakováním narůstá balast (nepodstatné příspěvky) a klesá množství relevantních informací, které mi za stejný čas čtení tato diskuse dává. Ke konci už jsem četl pořád to samé a tudíž jsem informační hodnotu i budoucích příspěvků vyhodnotil jako nulovou.

Moje shrnutí (taky jsem se rozepsal víc, než jsem chtěl):

Každý z těchto názorů beru, vítám a dozvěděl jsem se z nich o hře zase něco víc. Ale trávit čas čtením těchto názorů dokolečka dokola? Ne, děkuji, na to nemám čas ani náladu :-)

27.12.2009 12:49:37

ZEUS
promin, ale procti si tu diskusi jeste jednou a zjistis z ceho prameni. Ja jen napsal, ze hru prodavam, tecka. Kren sam osobne se me zeptal, proc, tak jsem to napsal, pak se me na neco psal mart, tak jsem odpovedel, pak prisli s dotazy dalsi, tak jsem jen odpovidal v podstate na dotazy. Ja nebrblam, proste si precti co a jak pisu. Pak tentyz kren napise, ze v podstate piseme nesmysly a konecne to nekdo uzavrel. Promin, ale diskuse je v podstate dynamicka forma projevu, kde se resi konkretni problem, lide se ptaji, lide odpovidaji, projevuji sve nazory na danou vec, sve myslenky a cim vice se jich do toho zapojuje, s tim vice se setkas shodnymi prispevky at na te ci one strane. Nehlede na to ze ja si myslim ze tahle diskuse opravdu hodne hracum pomuze v rozhodovani, kdyby tady byla drive, pomohla i me. A sleduj ze jsem objektivni, kdybych nebyl, napisu - prodavam tuhle nejlepsi hru na svete. Pokud se me na neco nekdo zepta, ja odpovim a za chvili se do dane diskuse snese kritika, ze resime nesmysly a pak prijde admin ze ho to taky otravuje takove diskuse, tak uz nevim o cem chces, aby se tady lide bavili. ME tahle diskuse nastvala taky, a to presne vcera - a ted tvrde na rovinu, aniz bych cokoliv proti komukoliv osobniho tady mel - kdyz ji jeden hrami provareny svetak utne, aniz by o hre cokoliv poradne vedel a jelikoz je to zdejsi herni guru, tak admin prispecha s nim drzet, at uz z jakychkoliv pohnutek, basu. Tohle me stve. Bud se budeme bavit o konkretnich vecech ve hrach, nebo si tu vzajemne budem chodit pricmrndavat, poplacavat se po ramenou a vyjadrovat souhlasy s osobami nam blizkymi, na coz zase fakt nejsem zvedavy ja. Opravdu si tu diskusi precti znovu, ja v ni neshledavam zadne brblani, jen proste pohodovou vymenu nazoru na herni mechanismus teto konkretni hry (vyvodit z toho brblani a jakousi neuctu k webu, ktery se zabyva jinymi, podle me temi lepsimi, hrami, to snad ani nemuzs myslet vazne). A jestli je zakazano zde z nejakych duvodu nejakou dobu kritizovat konretne Space Hulk, tak je asi neco spatne.

27.12.2009 12:53:50

ZEUS
dokolecka dokola - promin, ale tech par prispevku, co na tohle tema tady padlo a a padlo proto, ze se na to konkretni lide ptali konkretnich lidi...to fakt ne. NEhlede na to ze ty posty resi ruzne situace, takze ono to neni podrad dokolecka dokola. Proste normalni debata. Zajimave je, ze nikomu nevadi, ze se porad dokolecka dokola resi porad a tytez stejne dotazy na pravidlo v nejake hre. Ty diskuse preci nejsou o tom, aby kdyz kouknes, tak ses vzdy neco noveho a zajimaveho ty nebo kren konkretne dozvedel. Ty diskuse jsou od toho, aby se konkretni lide bavili konkretne o tom, co je zajima, resili co je zajima a spousta lidi to zajima treba taky, spioustu lidi zase ne. To je imho normalni.

27.12.2009 12:59:16

to Ringo
... každý ať si zhodnotí sám jestli je mým cílem tady každému přikouřit ... na takové urážky nemá smysl ani reagovat.

27.12.2009 13:02:39

ještě to Ringo ad Zeus
Chybí ti alespoň zrnko pokory.

27.12.2009 13:08:52

kren
sorry, ale kdyz se me na neco zeptas, vyvine se z hoho diskuse, ktera ti je odpovedi a ty pak vyhodnotis tu diskusi, ktera cita pouhych 32 postu od dohromady 5 lidi, jako hromadu nesmyslu a konecne se objevi nekdo moudry, ktery to ukonci...tomu rikam fakt megaprikurovani a klidne si to nazvi urazkou. Ja tobe vycitat nebudu, kolik lidi jsi pozurazel tim, ze degradujs jejich diskuse na nesmyly. A taky si zacnu davat pozor, na ktere otazky ti do budoucna budu odpovidat. Velice lituji toho, ze jsem svoji inzerci ve foru "da se jeste sehnat" rozsiril o duvod, proc to prodavam. V lecem se nazorove neshodnem, ale co opravdu nemam rad, tak nefer chovani. To ze jsi zverejnil nasi soukromou korespondenci kdysi, s tim uz jsem se nejak srovnal, to ze vyprovokujes nevinnym dotazem diskusi, kterou pak oznacis za nesmyslnou s oznacenim kone, ktery dojel do cilove rovinky jako vitez, zatimco ostatni resi nesmysly, s tim se srovnam taky snad velice rychle, do budoucna poucen;-)

27.12.2009 13:12:08

kren 27.12.2009 13:08:52
?????!!!!

27.12.2009 13:13:54

to Ringo
Po výlevu tvých nesmyslných urážek ti jeden "hrami provařený světák" oznamuje, že můžeš být už naprosto klidný, protože tvé diskuze budu ignorovat. Nemám zapotřebí, aby mne někdo, komu chybí jakékoliv alespoň mizivé množství sebekritiky, urážel.

27.12.2009 13:19:19

kren
popsal jsem jen projevy tveho chovani, promin, ale tuhle diskusi jsi rozbil ty a ted po me chces pokoru? Prvni urazkadefakto padla od tebe ated ti vadi obdobna mince? Opravdu se chovas nefer a obcas by ses spise sam mel nad sebou zamyslet, opravdu se chovas tak ,jako ty bys mel pravo tu napsat komukoliv cokoliv, ale ostatni s uklonou apokorou sebekriticky prikyvovat. Tady nejsme v kaznici. Ja jsem tu zadne nesmysly nepsal, takze kdyz uz takhle vtahovacne, tak bych si tynesmysly vyprosoval. Potom se muzeme bavit o nejake pokore a z ceho by ta pokora vlsatne mela pramenit.

27.12.2009 13:22:43

nesmysly
Poslední příspěvek, i když jsem to už dřív vysvětlil. Nesmyslem jsem nemyslel obsah diskuze, ale to, že se neustále opakuje totéž (což takhle vnímalo více lidí). A i v tvém posledním příspěvku mne opět urážíš. Takže bych prosil abys už vynechal mou osobu ze svého zorného pole. Já se budu chovat stejně a oba budeme spokojení.

27.12.2009 13:34:33

kren
na to, bays dodatecne zacal vysvetlovat vyznam svych slov "Konečně rozumné slovo v téhle nesmyslné diskuzi." uz je kapku pozde. Prosim, priste se neptej na to, co nechces vedet, usetrime si spousty casu a taky naladu.

27.12.2009 13:40:24

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 5555
Končí za: 22 hodin

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Kopce Emyn Muil
Pán prstenů: Karetní hra - Kopce Emyn Muil
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas