Space Hulk - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Richard Halliwell
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dá sa ešte zohnať

chcel by som sa spýtať, či niekto nevie o obchode aj internetovom, kde by sa táto hra dala zadovážiť. Jediné čo som našiel ja, bolo na BGG a e-bay ale 150 a viac dolárov za to nevypláznem.
Ďakujem
22.10.2009 14:28:03

no
obávám se, že ebay je nejjistější alternativa. Můžeš vyzkoušet třeba ještě anglický, sledovat to a třeba budeš mít kliku.

nebo zkus třeba zavolat do ogřího doupěte (tam jsem hulka koupil já, ale přes e-shop), třeba tam něco ještě mají. (na netu už ho v nabídce nemají)

Největší šance je ale zkusit kamenné obchody v zahraničí, pokud znáš někoho v německu nebo anglii třebas, kdo by byl ochotný projít pár GW shopů...

záleží kolik za něj chceš dát a jak moc na to spěcháš. myslím, že ceny po vánocích na ebayi poklesnou...

22.10.2009 15:41:02

kandelabr
No to si nemyslim, ze by to melo moc klesat. V Esenu uz se platilo 100 eur za kus a docela to mizelo. A s Vanocema bych to uplne nespojoval, znam dva Cechy, kdo to brali pro sebe a to nebudem ti hlavni tahouni prodeju. Cena nezabalene hry bude IMHO dal stoupat. Jinak e-bay v USA bych zavrhl, tam zaplatis dalsich 50-70 za postovne, krabice vazi cca 5kg.

4.11.2009 09:51:19

SH
Ted sem přišel s ogřího doupěte a maj v doprodeji ještě 2 kusy.Tak kdo máte zájem ,tak tam utíkejte.

20.11.2009 17:48:15

rbx

USA site
On another note, we've had a lot of emails from people in Europe asking if we have any copies of Space Hulk left for sale in Europe. Unfortunately we don't, and the few that we have in the US are selling fast. But we've spoken nicely to the Customer Service guys in the US and you can now order a copy of Space Hulk direct from the US site. Simply sign into the US site and change your country (using the selector at the bottom-right of this screen), and add a copy of Space Hulk to your cart. Standard shipping is $30 (around £18/€20), or you can guarantee it in time for Christmas with express shipping for $50 (around £31/€34).

10.12.2009 15:22:52

Space Hulk v Česku
Delame to zcela vyjimecne, po domluve s Diem a myslim, ze v tomto pripad i konkurence promine - jestli ne, necht je klidne smazano. Z hlubin vesmiru miri do Cech na Planetu Her (to zni dohromady dost ichtylne, co?:)) dvacet kusu Space Hulku, ktere dorazi v pondeli. Nacasovani spatne, Vanoce se nejspis nestihaji s ohledem na rychlost CP, ale kazdopadne tam budou a je mozno objednat. Jeste jednou se omlouvame za spam, kdyby se jednalo o cokoliv jineho, tak si to nedovalime..

17.12.2009 13:38:11

Aneken
Tak to mě těší, především s ohledem na zlatokopy, kteří vesele draží SH za dvojnásobek pořizovací ceny.

17.12.2009 13:54:08

Bezy

Eyron
A on psal za kolik je budou prodavat? Aby ses nedivil... :)

17.12.2009 14:00:54

aneken
Ale kuš ... jen co jsem se smířil s tím kolik mne stál shipping, tak to dovezete do Čech:-D

Nicméně jsem stejně happy a moc se těším až to rozbalíím ...

17.12.2009 14:17:32

Marvin
No my jsme to sami necekali, to mi ver;)

17.12.2009 14:22:25

Bezy
Mohl ses podívat na jejich web místo oduševnělé poznámky :-/

17.12.2009 17:42:49

Bezy
Ta cena je velice kulantní a vyjde to lépe než z GW shopu v Americe. Je to prostě těžká velká krabice:-)

17.12.2009 18:21:12

Bezy

cena
To s tou cenou byl pokus o vtip... vsem co ho nepochopili se omlouvam.

18.12.2009 09:28:17

bezy
tady vidíš, že o SH se nežertuje
;-)

18.12.2009 11:26:42

Dotisk
Aha, pak už chápu to druhé kolo Games Workshopu, jež bylo opět ve znamení honu na fan stránky a publikovaný obsah ve vztahu k SH.

Stejně jako předtím to byla jen jakási "milostná" předehra pro vydání SH. A to jsem slyšel, že příští rok se chystá další dotisk a další várka krabic, která bude následně distribuována do obchodů.

18.12.2009 21:47:23

Prodavam
viz. inzerce

21.12.2009 22:35:48

Prodej
Sakra, já si ještě neměl ani šanci vlastního SH zahrát a lidi už to tu prodávají! ;-)

22.12.2009 08:06:29

to Ringo
Můžu se zeptat proč ji prodáváš, když v diskuzích jsi byl jeden z obhájců hry a ještě před třemi týdny jsi psal, že je to velmi kvalitní hra s atmosférou ?

22.12.2009 20:30:37

kren
nemam ji s kym hrat, manzelka neni na sci-fi, brachovi hra nesedi, pro me je navic v ni prilis mnoho nahody a moje puvodni domenka, ze vyhra za Marinaky je v nekterych misich asi tak pravdepodobna jako v Mr. Jackovi vyha Jacka se bohuzel potvrdila. Je to sice moje srdcovka co se tyc prostredi, atmosfery, zpracovani komponent, ale herne to neni muj salek caje.

22.12.2009 22:03:08

to Ringo
No já si ji chtěl taky pořídit, ale po čtení zdejších diskuzí jsem od toho nakonec taky upustil.

22.12.2009 22:14:52

kren
ta hra je urcena hlavne hracum, keri miluji kostky a napeti z kostkami dane nahody.

22.12.2009 22:18:46

to Ringo
A tak to by mě celkem i zajímalo, o jaké že šlo mise, protože zrovna ve třetí edici většinou a spolehlivě vyhrávají mariňáci. A někdy i dost s prstem v nose, kostka nekostka, vyzkoušeno na spoustě her s řadou hráčů:o)

22.12.2009 23:04:15

mart
ano, jsou mise, kde je to zase presne naopak;-) Ne, jako celkove, ja moc nahodu a kostky rad nemam, takze asi tak. Tim nerikam ze nehraji zadne hry s kostkami, ale spise je vitam jako vrtkavou stestenu v situaci, kterou ma hrac pod kontrolou, nikoliv aby ty kostky kontrolovaly vse.

22.12.2009 23:16:40

Ringo
A tak já ti rozumím a rozhodně ti nemíním tvůj krok/odprodej Hulka vymlouvat, či tak něco. Ale skutečně mě zajímají, mj. ze statistického pohledu, ty mise, ve kterých jsi třeba i opakovaně neuspěl. Jsou to ty poslední dvě? Poněvadž ty mohou být - díky Broodlordovi, opravdu smrtící, navzdory přítomnosti Librariana.

23.12.2009 00:18:05

mart
ja nehral ty mise vsechny, ja zkousel proste tu prvni nekolikrat, jednou jsem v ni uspel, 4x neuspel a v hernim konceptu dalsich misi se toho nema moc co zmenit. ano, zvysim sance marinakum, ale v tu chvuli jsou znevyhodneni zase treba GS. Kdyby to slo takticky udolat jak treba v sachach, tak v pohode, ale ono je to o tom jestli trefim ci netrefim, coz urcuje ciste nahoda. Me by se ta hra libila treba s tim, ze by dobre postaveny marinak mel bonus treba ke strelbe, treba tim ze stoji v chodbe a hlidkuje tam, mel by treba bonus + 1, protoze se nerozptyluje nicim jinym. Na druhou stranu jak tohle ale kompenzovat zase Genestealerum? Je to proste pro me problematicka hra:-) Vubec se nechci dohadovat o tom jestli v dalsich misich je zasadni ta ci ona taktika ci zda ji tak ci onak hraci ovlivni. Me jde hlavne o celkovy princip. Vubec to neni ani o tom ze bych hru povazoval za spatnou, viz me posty nize, kde hru svym zpusobem chvalim. Jen je pro specificke hrace. Myslim ze jsem dlouhodbe znamy tim, ze jsem hrac ktery nema rad moc velkou nahodu, spise vita zadnou nahdu:-)

23.12.2009 09:43:08

Ringo
Rozumím tomu prosím tebe dobře, žes odehrál všehovšudy jenom tu jednu (první) misi? Tos nezkusils ani nějakou další, kde máš jiné zbraně (mariňáci pro boj nablízko či assault cannon) a Librariana? OK, jsi na tom minimálně stejně dobře jako spousta hráčů na BGG, která vyzkoušela také jenom úvodní misi. Nicméně chápu, že se ti kostkový koncept nezamlouvá...

23.12.2009 10:00:17

Vybíráme z Bazaru

Draci v práci
Draci v práci
Akt. cena: 580 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas