Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Enbringer kampan

Ahojte, zalozil som toto diskusne tema za ucelom kontaktu s vami. Cize sa nemusite brodit tonou otazok a odpovedi na stranke kampane a rovno prist hladat odpovede tu.

Kazdy vecer pocas kampane a vo vacsine casu aj v priebehu dna sa budem snazit diskutovat a odpovedat na vase otazky a pripomienky.
30.6.2020 11:02:07

Pledge Manager Endbringer
Pokud by se chtěl někdo přidat, nabízím místo.

Obecné podmínky:
1. Cena: objednané produkty + podíl na poštovném (platba na účet po zaplacení pledge podle aktuálního kurzu - sdělím následně).
2. Osobní předání Č. Budějovice nebo Zásilkovna: základní dobírka 85 Kč (zásilka do 5 kg v rámci ČR) při zaslání z mého účtu, případě zaslání kódu ze strany zájemce.

EDIT: Jsem schopen objednat New Stuff Tier, Endbringer Only Tier, Packs Only Tier, případně jednotlivé produkty.

22.12.2020 21:16:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Počty obalů
Kopíruji z FB příspěvek od tvůrců, ohledně počtu obalů.

How many sleeves do I need for the Everything Tier?
650 - 750 . Two boxes of 300 plus one or two or three packs of 50.
As of July 23, the current count (with stretch goals) is 702 standard size cards in Everything tier. Some of those don't get shuffled (like skill cards). I recommend getting either 650 (if you only want to sleeve the cards that you shuffle a lot), 700 (if you want to sleeve everything but rules cards), or 750 if you want to sleeve everything plus have some extras just in case.

How many sleeves do I need for the New Stuff Tier?
400. One box of 300 plus two packs of 50.

As of July 23rd, including unlocked Stretch Goals the New Stuff (everything in the New Stuff Tier) contains 379 new standard size cards. Some of those are cards that don’t get shuffled (Skill cards, token cards, etc), but you'll still want to sleeve over 350 cards.

23.12.2020 08:35:38

Dotaz k oddělovačům.

Prosím. Oddělovače jsou součástí nějakého pledge nebo je potřeba si je objednat v rámci addonu?

Bral jsem Everything tier a nejsem si jistý jestli jsou součástí nebo ne. Zdálo se mi, že jsem někde četl, že ano. Ale možná si to pletu, protože v popisu pledge v kampani je nevidím.

Děkuji.

12.4.2021 01:34:50

Oddělovače

Ty byly jako add-on, myslím, že za 20$.

12.4.2021 09:00:24

Nějaké info o doručení? Všude jen řeči o TTS, což mě nijak nebere, ale nějak mi unikla nějaká nová časová osa, když jsme dávno půl roku po předpokládaném termínu doručení.

20.12.2021 17:14:11

@Korenar 

4 minuty starý příspevek v chatu 

On playtesting:

Yes, of course we playtest internally. This is why we ALSO want to do TTS playtesting:

1)  COVID-19 has greatly reduced our ability to do big playtest sessions with people outside the company. We needed to find a way to fill that gap.

2) Sorcerer has an absolutely insane number of permutations. That is a truly awesome thing about the game, but it also makes testing more challenging . With this set I believe we are up to 1,248 possible sorcerer builds, and over 1,000,000 possible 2 player matchups. The number of configurations possible with the solo and cooperative play in Endbringer is even higher. No playtest group will be able to test EVERYTHING, but the more we testing we can get, the better.

3) One of the best things about Kickstarter is creators collaborating with backers. For backers who want to be involved, this TTS build is an amazing way to do that. For those who don't want to, no problem, you don't have to participate. 

The TTS content isn't instead of giving you the physical game. It is a step on the path to making the physical game we give you better.

Podle mně v současnosti žádný termín neexistuje. Můj tip jsou Vánoce 2022. Jinak jsou notoricky známí zpožděním rok u všech jejich kickstarterů.

20.12.2021 18:40:00 | Upraveno autorem (porovnej)

@Korenar V update z 15. 12. se píše:
You have until January 15th to give us your feedback. Over that month we will be putting the finishing touches on the rulebook, the game box, and incorporating edits to the cards based on your feedback. Then we will finally go to print.

Čili když to dobře půjde, odhaduju to někdy na druhou polovinu 2022.

20.12.2021 18:41:04

White Wizard games má jeden z nejhorších marketingů jaký jsem v deskoherním světě viděl. Komunikace s hráči je špatná a sliby neplní už vůbec. Průměrná doba zpoždění u projektů je rok. S tím jak se to teď testuje bych očekával ještě větší zpoždění, řekl bych tak duben-květen 2023.

21.12.2021 13:07:58

@Longerin To co píšeš je pravda. Na druhou stranu, kdo udělal Ks kampaň za staré ceny tak aktuálně pláče nad cenou dopravy a výroby. Dovedu si představit, že pokud by to zadali teď do výroby, tak reálně mohou skončit v červených číslech. White wizard není žádný obr, který by to zkousnul bez mrknutí oka (ted pominu to, že ta hra v době kdy byla na ks nebyla zrovna levná). Mám takto backlý jeden podobně velký projekt a tam údajně je vše vyrobeno a již několik měsíců to čeká na nalodění z číny, údajně nejsou kapacity, a fabrika to musela dát na sklad jinde. Můj odhad je spíš takový, že při stávajících cenách nejsou ochotni/nemají na zaplacení dopravy. Podobně pro ww při rozjetých 3-4 KS může aktuálně zadání hry do výroby znamenat finanční problém. Pokud by napsali nějaké datum, směle bych ho ignoroval, dokud neukáží obrázky z výroby.

21.12.2021 14:20:30 | Upraveno autorem (porovnej)

@Sorcerer Ahoj, jak to vypada s Endbringerem? Nejake novinky? Diky :)

15.3.2022 08:14:33

S poslednim updatem mam pocit ze tenhle rok se hry nedockame. 

..DeskoHerky Teplice..

24.3.2022 20:07:29

FYI: https://www.kickstarter.com/projects/1172937197/sorcerer-endbringer/posts/3462458

25.3.2022 09:24:02

Veškerý rozruch co v posledních letech hýbe s cenami povede podle mně k tomu, že na KS už se nepoleze jen s grafikou a nástřelem základních mechanik. Musí být čím dál víc riskantní vybrat peníze a doručovat až za 2 roky, kdy cena výroby, dopravy apod. může být úplně někde jinde.

25.3.2022 09:37:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Já se přiznám, že jsem do tohoto šel tak říkajíc bezhlavě či po hlavě :)

Úplně jsem tedy jako nečekal, že se bude hra takto hodně ještě vyvíjet. Soudil jsem podle předchozí zkušenosti, kdy se Sorcerer zjevně testoval ještě před KS a nevím, jak moc se měninila ještě během KS. Vím že po KS to byla poněkud jiná hra, než testovaný prototyp - ale od toho se ty prototypy dělají, že.

Na druhou stranu mě v tomto případě zdržení netrápí. Ale jako mohlo by to už být :)

25.3.2022 11:37:03

Tento přístup co mají napsaný v posledním updatu a v posledním odstavci. S tím se plně ztotožňuji a maximálně ho podporuji. Proto právě je Kikckstarter jako platforma udělaná, aby projekty jako takové prošly vývojem a nakonec se vše podařilo zrealizovat, vybalancovat atd … v tomto případě mě zdržení projektu netrápí. ALE! Toto měli napsat už na začátku a ne až po ročním zpoždění a ještě přitom když slibovali nějaké estimated delivery. Takže za mě ano, přístup tvorby s ohledem na Kickstarter super, ale komunikace už od začátku velké mínus, ale alespoň teď to napravují :-)

25.3.2022 13:32:38

Vybíráme z Bazaru

Prodej Three  sisters
Prodej Three sisters
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas