Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Tak první rozšíření se bude jmenovat Villains of Eriador jedná se o booster ze dvěma figurkama(hrdinové podle barvy figurek na krabici).
7.4.2019 17:19:40

Froggery
Valkyrie je sice super, ale kolik fanouškovských rozšíření pro Descent tam bylo vytvořeno? :) Myslím, že nula. Mansions jsou na tom líp, ale to je něco jiného, protože to jsou samostatné scénáře. Vytvořit kampaň je malinko složitější.. :) Moc nadějí bych do toho ohledně LOTRa nevkládal..

16.4.2019 11:59:07

Villains of Eriador
Tak figurky z tohoto rozšíření nejspíše opravdu fungují jako nahrazení. Ovšem ne žetonů, ale obyčejných figurek, které tyto padouchy v základní krabici zastupují.

Soudím tedy podle playthrough od Rolling Solo, kde se jeden z těchto padouchů objevil, byla to ale obyčejná figurka skřeta.

***
Deskoherní inkvizitor

16.4.2019 14:18:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Figurky
Jo, to mohu potvrdit na základě vlastní zkušenosti. Postavy představované v rozšíření jsem během hry potkal a šlo v rámci figurek o klasické figurky nepřítele, pouze označené praporcem jako elitní. Nechci nic spoilovat, tak nebudu uvádět další detaily...
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

16.4.2019 14:27:49

Figurky
Myslím že toho moc nenaspoileruješ, většina asi viděla kampaň od Rolling Solo. :D

16.4.2019 14:53:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Předobjednávka
https://www.fantasyflightgames.com/en/products/the-lord-of-the-rings-journeys-in-middle-earth/products/villains-eriador-figure-pack/

16.4.2019 21:35:13

rozšíření
Tak to je fakt bída. S tou totálně předimenzovanou krabicí jsem čekal, že rozšíření bude zásadnější.

25.4.2019 09:16:14

Žabák
Určitě budou další a větší, neboj ;)

***
Deskoherní inkvizitor

25.4.2019 10:24:52

Cz rozsireni
Snad se to i dobře prodává aby ho přeložili.

25.4.2019 10:41:21

DLC kampaň
Ukázka kampaně, která je plánovaná cca někdy na podzim, cena bude 7$, 11 scénářů s větším důrazem na větvení.
https://www.youtube.com/watch?v=40acZz6RmL0

6.6.2019 23:07:01

Bude čeština?
Takže otázka na Michala z BlackFire: Plánujete překládat další kampaň? Já budu mít brzo dohranou (první) základní kampaň, takže abych věděl jestli koupit anglickou (až bude) nebo počkat na českou. Skvělá zpráva by byla kdyby ve stejný den byly oznámeny obě verze. Díky za info.

PS: Tak jak jsem byl naštvanej a smutnej z Discoveru, tak musím říct, že Pan prstenů je boží. Baví nás hodně.

9.6.2019 20:26:18

Kampaň
Stále čekáme na rozhodnutí FFG, jestli překlad zaplatí, když to generuje peníze jen do jejich kapsy. Nám se to podaří až s případným dotiskem základu. Takže zatím na tom nepracujeme. Původně měl být koncept vydávání expanzí trochu jiný.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

9.6.2019 20:37:04

Díky
Michale, děkuji za rychlou odpověď. Vážím si toho, že mluvíte otevřeně a budu se těšit na další update. Hra nás neskutečně baví, pravidla jsou jednoduchá, ale hra je zároveň komplexní co se strategie a kombinace karet týče. Příběh je místama velmi poutavý. Pokračování, v podobě další kampaně, by bylo v naší skupině velmi vítané, i za předpokladu platby za další obsah.

9.6.2019 21:49:00

Michal-BF
A jak si jinak hra zatím vede a jak to vypadá s případným dotiskem? Už máte nějaký odhad?
Byla by totiž škoda, kdyby se hra dál nerozšiřovala. Snad bude situace lepší než u Panství hrůzy, kde rozšíření docela dost chybí a je škoda, že jste nějaké větší nevydali dřív.

9.6.2019 22:11:36

...
Další zabitá hra a ještě Pán prstenů. No škoda.

16.6.2019 14:20:36

Lotr vs Panství
Prodeje jsou nad očekávání skvělé, ale také se vyrábělo o 50% víc než Panství (jehož první dotisk už taky slušně mizí), aby se vůbec vygeneroval rozpočet na překlad. Takže dřív než kolem Vánoc dotisk řešit nebudeme. První expanze Panství dorazí na konci měsíce, malá je proto, že velkou FFG v potřebném čase netiskli. U LOTRa bych však s vizí velké budoucí expanze současnou malou vůbec neřešil. Je to neekonomické.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.6.2019 14:39:44

Překlad
Prodeje jsou nad očekávání skvělé, ale na rozšíření zapomeňte,je to neekonomické.
:+).

16.6.2019 15:14:52 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad
mě by spíš zajímalo jestli se bude překládat kampaň v apce. Těch 11 karet nebo kolik je v tom rozšíření tady sna někdo přeloží.

16.6.2019 17:01:47

Rozsireni
Tak já si radši počkám na velké CZ rozšíření než nějaké malé jednofigurkove. To přijde i mě jako zákazníka neekonomicke.

16.6.2019 20:45:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Neekonomické :-)
Pro zákazníka je rozhodně neekonomické si pořídit hru, která je v základu drahá, aby se zaplatil vývoj aplikace, do které mu pak nikdo nepřeloží kampaně, na kterých bude tato hra založena :-)

17.6.2019 08:25:53

Aplikace
Kdyby se raději vykašlali na aplikaci a udělali kvalitní hru, udělali by líp.

17.6.2019 14:12:36

Aplikace
Ono když už aplikace, tak by aspoň ta mohla být kvalitní - např. synchronizace s online účtem, aby jste nemuseli používat pořád jedno zařízení a aby se tak přenesly i zakoupené DLC, možnost si zahrát libovolný odehraný scénář z kampaně apod...

17.6.2019 16:35:00

kubeckam
A to jako nejde ?
Nemám žádnou podobnou hru s aplikaci od FFG kromě X-Com a ta je o něčem jiném.

17.6.2019 16:44:43

bastacka
Nie nejde, aj ja som sa cudoval, pricom tu hru nemam. Ale spomina to viac ludi, napr. aj v deskohernej inkvizicii to tej hre vycitaju. Proste prejdeny scenar "len tak vytrhnuty z kontextu" sa neda zahrat.

17.6.2019 16:52:27

Bastacka

Ne nejde. Přitom člověk by to dnes už bral jako standard.

17.6.2019 17:31:51

Asi jsem jedinej spokojenej
Pokud si budu chtít zahrát scénář sáhnu po MoM. Krása Lotra je zas v kampani. Že nejde hrát na vícero zařízení je mi úplně fuk stejnak bych musel tahat krabici tak ten tablet už mě nezabije. Ale být spokojený hráč asi není v módě. :o) Jen se modlím aby BF vyřešilo překlad dalších kampaní rád si za ně zaplatím.

..Deskovky Teplice..

17.6.2019 17:52:08

Vybíráme z Bazaru

¨Prodám Vikings on Board
¨Prodám Vikings on Board
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas