Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 284x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Tak první rozšíření se bude jmenovat Villains of Eriador jedná se o booster ze dvěma figurkama(hrdinové podle barvy figurek na krabici).
7.4.2019 17:19:40

horysimus
Tady jde spíše o to, že nejsou úplně využité možnosti aplikace, přitom stačí jen pár drobností. Další věc, která mi dlouho chyběla v Panství hrůzy (a tady) je ta, že aplikace vůbec neshromažďuje statistiky - kolik monster človek zabil, jak dlouho hrál scénář apod.
Přitom by to šlo tak krásně vychytat :-)

17.6.2019 20:32:06

Další kampaň
Na androidu mi jde spustit druhá kampaň, asi protože jsem vedený jako betatester aplikace?

17.6.2019 21:00:41

Add hra na více zarizeni
My to hraje přes steam a savy si posíláme mailem. Tím se nám tvoří i zásoba scénářů takže si muzem kterýkoliv zahrát znova :)) není to ofiko ale jednoduše použitelné.

Jednotlivé scénáře mají každý svůj adresář (adr. 0 - první pozice, adr. 1- druhá pozice,...) zkopírujte i ty dva soubory co jsou na stejné adr. úrovni tam se ukládají vedlejší questy, které už na vás vyskočily (červené květiny, apd..) . Tak ať nehrajemlte pořád to stejné. Soubory se jmenuji builddump.dat a encounterhistory.json

Ps: teď se dívám do mobilu a bude to to stejné
Adresář android/data/com.fantasyflightgames.jime/files/savedgames/

17.6.2019 22:04:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Hunt for the Ember Crown
Jde někomu na androidu spustit tato druhá kampaň?

18.6.2019 11:47:50

Droll
Nn, ani se mi nezobrazuje...

18.6.2019 13:09:16

Hunt for the Ember Crown
Mám verzi aplikace v1.1.0(265)

18.6.2019 15:11:44

Droll
Ja na steamu v 1.0.5 (264)

Takze asi si opravdu betatester :)

18.6.2019 16:23:09

Rozsirenia
Ahojte, ak som tomu spravne pochopil, tak ak si kupim rozsirenie k tejto hre, tak navyse si budem musiet este aj DLC v aplikacii kupit? Alebo to bude FREE?
Vidim, ze na steame je apka FREE, ale to aj pre MoM, pricom dalsie rozsirenia uz su spoplatnene.

20.6.2019 17:18:13

Barry
V tuto chvíli to je tak, že prvním rozšířením bude DLC kampaň. Prostě si v aplikaci koupíš nový příběh, k němuž nepotřebuješ žádné "fyzické" rozšíření. Druhým rozšířením bude balíček nepřátel, který bude obsahovat 2 záporáky z první kampaně a jednoho z druhé (z onoho DLC) - půjde o fyzické rozšíření, které přidává figurky, ale abys ho využil naplno, je lepší mít zakoupeno i ono DLC v aplikaci.
---
Autor hry Velryby ničí svět

20.6.2019 17:23:21

Dostupné
Tak DLC Hunt for the Ember Crown je již v prodeji, nicméně není kompatibilní s češtinou :-(

https://bit.ly/2ynWY05

Stejně tak je možné přidat Villains of Eriador, ale nemá to popis, není to jak koupit přes odkaz a upřímně pochybuji, že jeho obsah bude v aplikaci přeložený (pokud to nebylo součástí základu).

https://bit.ly/2LOnJn5

30.7.2019 14:10:03 | Upraveno autorem (porovnej)

DLC na Steam
Tak na Steamu to zatím není.

30.7.2019 18:14:49

android prenositelnost
funguje nejaka prenositelnost? kdyz si koupim nejake DLC a pak si poridim novy mobil, tak musim kupovat znovu?

1.8.2019 19:12:34

DLC steam
Na steamu uz je. EN only.

Asmodee potvrdilo ze prenostitelnost android/PC neni a nebude .. nevyuzivaji Asmodee ucet, ale ucty systemu (Steam/google) :(

Tak kdyz to kouim na steamu snat to pojede, protoze na androidu to hlasilo neni dostupne v CZ jazyku.

edit: Steam jede, po prepnuti hry do EN .... https://ibb.co/B4Tw1jS


Declon (starší - hráč, malý sběratel, PJ a PC gamer)

3.8.2019 13:41:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Declon
Prenositelnost jde,kdyz si zkopirujes save.

3.8.2019 14:05:38

Prenos - licence
Ok ale to musis koupit DLC 2x .. na Android a na Steam.

Declon (starší - hráč, malý sběratel, PJ a PC gamer)

3.8.2019 15:25:03

Declon
Možno som to len nepochopil, ale ty čakáš, že DLC bude v českom jazyku? Ono ale do češtiny preložené nie je, takže preto ti to hlási, že nie je dostupné v CZ jazyku.

3.8.2019 16:24:32

EN DLC v CZ apk
Ne ja vim ze neni CZ lokalizovane, ale nekdo mel problem ze mu jako nejde vubec, proto jsem psal, ze po zakoupeni staci prepnout aplikaci (and/ste) do EN jazyka (nebo treba PL) proste co DLC podporuje a pak pojede.

V CZ prostredi se EN nespusti, coz je skoda .... stacilo by mit volbu primar a sec. lang. aby jel apk v CZ a DLC v EN (jako to ma napr Panstvi hruzy) to kdyz nenajde CZ tak jede dal v EN, ale pak zustava CZ.


Declon (starší - hráč, malý sběratel, PJ a PC gamer)

5.8.2019 21:03:49

DLC
Je smutné, že jde DLC spustit ve všech dostupných jazycích aplikace kromě češtiny.
Také je smutné, že aplikace lže u rozšíření Nepřátelé Eriadoru nápisem Již brzy!, když se s ním nikdy nepočítá a jeho obsah je pochopitelně v aplikaci nepřeložený.

14.8.2019 07:48:21

DLC
a zahrál už někdo DLC nebo ne? Postřehy?

14.8.2019 08:07:12

Droll
Přitom zrovna u toho malého rozšíření by překlad neměl být velký. Chápu, že nemá cenu lokalizovat krabičku, ale v aplikaci by to být mohlo.

14.8.2019 09:16:29

martannen
Ale to negeneruje zisk, takze smula :)

14.8.2019 10:37:33

Froggery
To asi máš pravdu, ale pro mě to poslední dobou znamená že si prostě tyhle hry už kupovat nebudu. "Spálil" sem se na Descentu, Panství hrůzy (tady je ještě naděje) a nebejt tebe a překladů tak jsem háji. Jestli teda budou vycházet už jen nepřeložený rozšíření a budou tady lidi jako ty který to zmáknou, je sice fantastický, ale bez přeložený apky je mi to k ničemu. Bohužel je to čím dál horší, protože v základu jsou ty hry víc a víc osekanější a ty rozšíření jsou třeba jako sůl.

14.8.2019 14:59:49

DLC
Má už někdo DLC za sebou? Jestli má smysl ho kupovat, nebo si počkat na nějaké rozšíření...

14.9.2019 19:48:32

dotaz na kompetentní osobu
Zdravím, rád bych se zeptal, zda jsme o krok blíž k možnosti mít přeložené to online rozříšení. Chci tím říct - padlo tu cosi o překladu v případě dotisku základu. Jestli je možné trochu odtajnit karty - jsou prodeje natolik dobré, že to vypadá na brzký dotisk a s tím spojený překlad dodatečného obsahu?

Ještě by mě zajímalo, jestli je definitivní, že malé rozšíření Villains of Eriador nebude do češtiny lokalizováno. Ať jistojistě vím, že si ho s klidným srdcem mám pořídit anglicky (přecejenom, pokud by pak přeloženo bylo, raději podpořím prodeje české verze).
______________
aka WantonDuke

24.9.2019 19:07:10

Y

DLC
Ahoj,
tak mám dohranou novou DLC kampań a musím říct že mě moc bavila.
Je tam pár nových nápadů, které nebyly v základní kampani. Dále je tam mnohem víc rozhodování o tom co chcete dělat, nebo i na jakou misi půjdete, dokonce si tím můžete otevřít i nudnější "výplňové mise" pokud jich chcete prostě víc. Ty jsou spíše generické, ale na druhou stranu si tam vylepšíte úroveň nebo najdete nové předměty než se pustíte do dalšího dobrodružství.
Obecně mi přijde že tahle kampaň více odpouští a je až na pár misí opravdu jednodušší, někdy až moc (nebo prostě jsme už jen zkušenější hráči, kdo ví). Taky vás pořád příjemně krmí - nahází na vás hromadu titulů, předmětů a loru, takže se všechno pořád vylepšuje téměř mise od mise.
Na druhou stranu obsahuje opravdu hodně textu a vykecávání, které se někdy prostě nevyplatí jen přeskočit, ale informace zužitkujete. Obecně mi přijde že se tu více povídá, ale to je možná jen tím že je to v angličtině a tudíž jsou chuchvalce textu méně komfortní a člověk je línější si to pročítat.
Bez znalosti ENG bych toto rozhodně nedoporučoval.
Je opravdu škoda že se tyto DLC nebudou překládat, podle mě nabízí opravdu hodně zábavy.
Užil jsem si několik dalších skvělých hodin dobrodružství ve Středozemi a už se těším na další DLC. Nebo případně větší (i fyzické) rozšíření, které by se mohlo dočkat překladu.

25.9.2019 13:39:22

Vybíráme z Bazaru

Majestátní monumenty
Majestátní monumenty
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas