Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Tak první rozšíření se bude jmenovat Villains of Eriador jedná se o booster ze dvěma figurkama(hrdinové podle barvy figurek na krabici).
7.4.2019 17:19:40

Zdroj?
Tak už jsem to našel: https://youtu.be/BfMEnld4krM
Na začátku autor videa otevře položku "Collection" v aplikaci.

Dle názvu a barvy figurek (která je spíše světle šedá, zatímco hrdinové jsou béžoví) soudím spíše, že půjde o "bossy".

***
Deskoherní inkvizitor

7.4.2019 17:32:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Záporáci
Pochybuju, že "VILLAINS of Eriador" přinese do hry hrdiny, fakt to budou spíš ti záporáci.

7.4.2019 17:47:32

Záporáci
Tak máte pravdu mě to nedošlo že hrdinové jsou šedý.
A na zdroj jsem zapomněl, ale koukám že už to někdo našel.

7.4.2019 17:55:32

rozšíření
Vypadá to na obdobu lieutenant packů pro Descent, akorát karty už nejsou potřeba tak se tam přihodí figurka navíc.

7.4.2019 17:56:05

Rozšíření
Zajímalo by mě, jak budou takováto rozšíření fungovat. Jestli se promění skladba nepřátel v kampani, nebo zda se s nimi odemkne nějaká mini-kampaň. U hrdinů pak celkem není co řešit, ale u těch záporáků mě to zajímá.
---
Autor hry Velryby ničí svět

7.4.2019 18:38:46

Bedikk
Tak v appce k Descentu ty lieutenant packy umožňovaly objevení se těhle postav v případě navýšení ohrožení, když se člověk moc flákal,podobná záležitost je použitá i tady, přímo vidíš jak narůstá ohrožení a spouští to nějaké efekty, takže pak bych tipoval, že pokud to budeš mít ve sbírce bude jistá pravděpodobnost, že na tebe dotyčný padouch vyskočí až vzroste příliš ohrožení, ale to jen spekuluju na základě toho jak to použili u Descentu, nějaké miniquesty zpřístupněné na mapě světa, kde by na konci jeskyně čekal tenhle boss by taky dávaly smysl.

7.4.2019 18:46:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Nechci kecat...
ale co nám říkali lidi z FFG, tak to jsou jen figurky, které nahradí žetony ze základní hry u charakterů záporáků, které nemají figurku. Ale bližší info nemám.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

7.4.2019 18:49:41

Michal-BF
Tak to bylo s temahle figurkama prave i u Descentu, puvodne nahrazovaly zetony, plus teda pridavaly dalsi karty svinaren pro vladce zla, s prichodem appky je do ni zakomponovali jak jsem psal,takze bych se divil kdyby neco podobneho neudelali i tady.

7.4.2019 19:51:25

Hmm
Já měl za to, že v základu jsou jen figurky a žádné žetony nepřátel. To je pro mě nepříjemné překvapení.

7.4.2019 19:57:27

Ad žetony
Na tom samém kanále jako playtrough níže se nachází i docela podrobný unboxing: https://www.youtube.com/watch?v=WhisxhOnrjU

Ať se koukám jak se koukám, žetony nepřátel nevidím. Leda by tedy tyto padouchy reprezentovaly žetony postav, které ale podle všeho jsou jen obyčejné "člověk", "elf", "trpaslík", "hobit".

***
Deskoherní inkvizitor

7.4.2019 20:07:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Žetony
Jediné, co by mi k tomu šlo, jsou takzvané "darkness tokens", které na sobě mají hlavičku protivníka. Ale dle jejich názvu bych čekal jinou funkčnost.
---
Autor hry Velryby ničí svět

7.4.2019 21:29:47

­
Takže asi budeme muset vydržet na oficiální oznámení od FFG, které na sebe snad nenechá dlouho čekat. Stejně mi moc nejde přes hlavu, že si takhle FFG nechalo rozšíření "uniknout", když sami zatím mluvili jen o dlc kampani.

Docela přijemné by bylo, pokud by tyto figurky byly podstatné pro novou kampaň a vlastně by ji i v apce odemykaly (z dlc by se tedy stalo mini fyzické rozšíření), ale tomu úplně nevěřím.

***
Deskoherní inkvizitor

7.4.2019 21:59:53

Oznámenie
Tak a je to tu:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2019/4/12/hunt-for-the-ember-crown/

Tak nová kampaň by mala byť hrateľná len s core-setom.

A figure pack obsahuje aj 9 kariet. Čo nie je tak hrozné a nejaký dobrodinec ;) isto preloží (vopred veľmi ďakujeme).

12.4.2019 23:29:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Hunt for the Ember Crown
Kampaň v aplikácii stojí 4,99usd. Rozšírenie 14,99usd.

13.4.2019 00:29:20

překlad?

Bude se i takovéto malé rozšíření lokalizovat do češtiny?

13.4.2019 08:05:52

černý vlk
Mám pochyby, že se bude vůbec lokalizovat ta další kampaň, natož tahle malá krabička.

13.4.2019 08:30:32

...
To bude pračka na peníze, s každým rozšířením si budete muset koupit kus aplikace...
Jsem hodně zvědavý na celkový příběh a na jeho hloubku.
Kdyby to mělo být jen něco hloupoučkého s pár jednoduchými rozhodnutími, tak dám přednost Folklore Affliction, kde už začínají vznikat i fanouškovská rozšíření (což tady s tou apkou asi nehrozí...)

13.4.2019 08:40:20

Fanouškovská rozšíření
Proč myslíš? Řekl bych že to pojede taky na Valkyrii a tam pak fanouškovským rozšířením do appky nic nebrání a bude to jako u Descentu nebo Mansions.

13.4.2019 08:44:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Valkyrie
Tak o tom jsem vůbec nevěděl. To je super zpráva. To by opravdu mohlo něco kvalitního fanouškovkého vznikat...

13.4.2019 09:14:55

fanouškovská rozšíření

No pokud budou podporovat i tuto možnost, bude to velkolepé a obsahu bude opravdu hodně. Nevadí mi pak utratit peníze. Třeba u imperial assaultu (který bohužel není v ČR podpořen) je také mnoho rozšíření, dokonce kampaní.

13.4.2019 09:28:54

Valkyrie
To je nejaká fanúšikovská aplikácia, ktorá nahradí oficiálnu aplikáciu?

13.4.2019 11:39:57

pbch
https://github.com/NPBruce/valkyrie/wiki

13.4.2019 11:43:36

Froggery
Z toho odkazu se ale nedozvím co to je. Jen že to je nějaké udělátko a na čem může běžet. Ale k čemu mi bude zde zněla otázka.

13.4.2019 14:25:42

darkw
Program co umožňuje vytvářet a hrát vytvořené scénáře. Dá se předpokládat že to bude fungovat i tady, když to zvládá Descent i Mansions

13.4.2019 17:36:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
Aha. Díky

13.4.2019 17:54:47

Vybíráme z Bazaru

Duna:Impérium + Vzestup Iksu + Nesmrtelnost+Proma
Duna:Impérium + Vzestup Iksu + Nesmrtelnost+Proma
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas