nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Jsme přestěhovaní!!!

Sice to trvalo o cca hodinu déle, než jsme očekávali, ale podařilo se nám přestěhovat na nový server.

Protože jsme v průběhu stěhování narazili na pár problémů, je možné, že jsme neodhalili vše. Pokud najdete nějaký problém, prosím napište nám přes kontaktní formulář. Díky...

Zeus

Pán Prstenů: Putování po Středozemi

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Tak první rozšíření se bude jmenovat Villains of Eriador jedná se o booster ze dvěma figurkama(hrdinové podle barvy figurek na krabici).

7.4.2019 17:19:40

Barry

V tuto chvíli to je tak, že prvním rozšířením bude DLC kampaň. Prostě si v aplikaci koupíš nový příběh, k němuž nepotřebuješ žádné "fyzické" rozšíření. Druhým rozšířením bude balíček nepřátel, který bude obsahovat 2 záporáky z první kampaně a jednoho z druhé (z onoho DLC) - půjde o fyzické rozšíření, které přidává figurky, ale abys ho využil naplno, je lepší mít zakoupeno i ono DLC v aplikaci.
---
Autor hry Velryby ničí svět

20.6.2019 17:23:21

Rozsirenia

Ahojte, ak som tomu spravne pochopil, tak ak si kupim rozsirenie k tejto hre, tak navyse si budem musiet este aj DLC v aplikacii kupit? Alebo to bude FREE?
Vidim, ze na steame je apka FREE, ale to aj pre MoM, pricom dalsie rozsirenia uz su spoplatnene.

20.6.2019 17:18:13

Droll

Ja na steamu v 1.0.5 (264)

Takze asi si opravdu betatester :)

18.6.2019 16:23:09

Hunt for the Ember Crown

Mám verzi aplikace v1.1.0(265)

18.6.2019 15:11:44

Droll

Nn, ani se mi nezobrazuje...

18.6.2019 13:09:16

Hunt for the Ember Crown

Jde někomu na androidu spustit tato druhá kampaň?

18.6.2019 11:47:50

Add hra na více zarizeni

My to hraje přes steam a savy si posíláme mailem. Tím se nám tvoří i zásoba scénářů takže si muzem kterýkoliv zahrát znova :)) není to ofiko ale jednoduše použitelné.

Jednotlivé scénáře mají každý svůj adresář (adr. 0 - první pozice, adr. 1- druhá pozice,...) zkopírujte i ty dva soubory co jsou na stejné adr. úrovni tam se ukládají vedlejší questy, které už na vás vyskočily (červené květiny, apd..) . Tak ať nehrajemlte pořád to stejné. Soubory se jmenuji builddump.dat a encounterhistory.json

Ps: teď se dívám do mobilu a bude to to stejné
Adresář android/data/com.fantasyflightgames.jime/files/savedgames/

Upraveno autorem (porovnej)

17.6.2019 22:04:02

Další kampaň

Na androidu mi jde spustit druhá kampaň, asi protože jsem vedený jako betatester aplikace?

17.6.2019 21:00:41

horysimus

Tady jde spíše o to, že nejsou úplně využité možnosti aplikace, přitom stačí jen pár drobností. Další věc, která mi dlouho chyběla v Panství hrůzy (a tady) je ta, že aplikace vůbec neshromažďuje statistiky - kolik monster človek zabil, jak dlouho hrál scénář apod.
Přitom by to šlo tak krásně vychytat :-)

17.6.2019 20:32:06

Asi jsem jedinej spokojenej

Pokud si budu chtít zahrát scénář sáhnu po MoM. Krása Lotra je zas v kampani. Že nejde hrát na vícero zařízení je mi úplně fuk stejnak bych musel tahat krabici tak ten tablet už mě nezabije. Ale být spokojený hráč asi není v módě. :o) Jen se modlím aby BF vyřešilo překlad dalších kampaní rád si za ně zaplatím.

..Deskovky Teplice..

17.6.2019 17:52:08

Bastacka

Ne nejde. Přitom člověk by to dnes už bral jako standard.

17.6.2019 17:31:51

bastacka

Nie nejde, aj ja som sa cudoval, pricom tu hru nemam. Ale spomina to viac ludi, napr. aj v deskohernej inkvizicii to tej hre vycitaju. Proste prejdeny scenar "len tak vytrhnuty z kontextu" sa neda zahrat.

17.6.2019 16:52:27

kubeckam

A to jako nejde ?
Nemám žádnou podobnou hru s aplikaci od FFG kromě X-Com a ta je o něčem jiném.

17.6.2019 16:44:43

Aplikace

Ono když už aplikace, tak by aspoň ta mohla být kvalitní - např. synchronizace s online účtem, aby jste nemuseli používat pořád jedno zařízení a aby se tak přenesly i zakoupené DLC, možnost si zahrát libovolný odehraný scénář z kampaně apod...

17.6.2019 16:35:00

Aplikace

Kdyby se raději vykašlali na aplikaci a udělali kvalitní hru, udělali by líp.

17.6.2019 14:12:36

Neekonomické :-)

Pro zákazníka je rozhodně neekonomické si pořídit hru, která je v základu drahá, aby se zaplatil vývoj aplikace, do které mu pak nikdo nepřeloží kampaně, na kterých bude tato hra založena :-)

17.6.2019 08:25:53

Rozsireni

Tak já si radši počkám na velké CZ rozšíření než nějaké malé jednofigurkove. To přijde i mě jako zákazníka neekonomicke.

16.6.2019 20:45:39

překlad

mě by spíš zajímalo jestli se bude překládat kampaň v apce. Těch 11 karet nebo kolik je v tom rozšíření tady sna někdo přeloží.

16.6.2019 17:01:47

Překlad

Prodeje jsou nad očekávání skvělé, ale na rozšíření zapomeňte,je to neekonomické.
:+).

16.6.2019 15:14:52

Lotr vs Panství

Prodeje jsou nad očekávání skvělé, ale také se vyrábělo o 50% víc než Panství (jehož první dotisk už taky slušně mizí), aby se vůbec vygeneroval rozpočet na překlad. Takže dřív než kolem Vánoc dotisk řešit nebudeme. První expanze Panství dorazí na konci měsíce, malá je proto, že velkou FFG v potřebném čase netiskli. U LOTRa bych však s vizí velké budoucí expanze současnou malou vůbec neřešil. Je to neekonomické.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.6.2019 14:39:44

...

Další zabitá hra a ještě Pán prstenů. No škoda.

16.6.2019 14:20:36

Michal-BF

A jak si jinak hra zatím vede a jak to vypadá s případným dotiskem? Už máte nějaký odhad?
Byla by totiž škoda, kdyby se hra dál nerozšiřovala. Snad bude situace lepší než u Panství hrůzy, kde rozšíření docela dost chybí a je škoda, že jste nějaké větší nevydali dřív.

9.6.2019 22:11:36

Díky

Michale, děkuji za rychlou odpověď. Vážím si toho, že mluvíte otevřeně a budu se těšit na další update. Hra nás neskutečně baví, pravidla jsou jednoduchá, ale hra je zároveň komplexní co se strategie a kombinace karet týče. Příběh je místama velmi poutavý. Pokračování, v podobě další kampaně, by bylo v naší skupině velmi vítané, i za předpokladu platby za další obsah.

9.6.2019 21:49:00

Kampaň

Stále čekáme na rozhodnutí FFG, jestli překlad zaplatí, když to generuje peníze jen do jejich kapsy. Nám se to podaří až s případným dotiskem základu. Takže zatím na tom nepracujeme. Původně měl být koncept vydávání expanzí trochu jiný.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

9.6.2019 20:37:04

Bude čeština?

Takže otázka na Michala z BlackFire: Plánujete překládat další kampaň? Já budu mít brzo dohranou (první) základní kampaň, takže abych věděl jestli koupit anglickou (až bude) nebo počkat na českou. Skvělá zpráva by byla kdyby ve stejný den byly oznámeny obě verze. Díky za info.

PS: Tak jak jsem byl naštvanej a smutnej z Discoveru, tak musím říct, že Pan prstenů je boží. Baví nás hodně.

9.6.2019 20:26:18