Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Karty jsou nádherné a textu na nich fůra.Chystá se to někdo přeložit(alespoň základní set)?
28.2.2011 16:52:08

edward14
To mi přijde jako aktivita Hachette, který tímhle způsobem přeprodává rozkouskovaně různé produkty, ty dobrodružství z toho co vidím jsou jen reprinty starých, věřil bych spíš v appku nebo nějaký produkt, co umožní nějaké kampaňové hraní u klasických cyklů, ale kdoví.

2.11.2020 21:39:20

Magazíny
Tohle spíš vypadá na stánkový prodej jako jsou třeba ty Marvelové. Tak bych to viděl na něco co umožní hrát kampaň. Vzhledem k tomu jak mizí Arkham, takže něco na ten způsob.

3.11.2020 05:39:06

A la arkham lcg

Ja by som privital nejaký system podobný kampaniam arkham lcg

3.11.2020 20:18:16

Překlad
Je někdo ochoten spolupracovat na překladu v podstatě všeho, co nevyšlo česky? Nemám extra moc času, narodila se mi nedávno dcera, ale pokud nějaký mám/budu mít (na úkor spánku se vždycky najde), jsem ochoten jej utopit v překladu. Ale chtělo by to někoho s dobrou znalostí Pána prstenů a terminologie na případnou korekturu. Co se týče terminologie, čím více lidí a názorů, tím bude překlad kvalitnější. A pak někoho na grafiku. Přihlásí se někdo dobrovolně?

12.11.2020 01:46:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad

Je to sice asi uz pozde ale asi bych se k prekladu pripojil, jen bohuzel vlastnim pouze komplet cz., s grafikou by nemusel mit problem, kdysi jsem mel nejakou applikaci kde byli template primo na pp lcg takze se jen dopisovalo, max dohral obrazek..

29.3.2021 13:52:42

Rád se taky připojím k překladu - anglcky umim slušně a Tolkiena mám načteného. Stači se ozvat.

20.5.2021 14:12:50

Vybíráme z Bazaru

Alhambra
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas