Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kolik bodů jste nahráli?

Napadlo mě, že bychom si do této diskuze mohli zapisovat kolik se komu povedlo uhrát bodů. Bude to myslím dobrá motivace...
25.4.2011 17:48:55

Passage through Mirkwood
A ihned přikládám první skóre
1 hráč - 43 bodů

25.4.2011 17:50:01

Hry
Hra ve dvou
1. Scénář - Passage Through Mirkwood: celkové skóre 61
Tactics a Spirit

druhá hra výhra a celkové skore 51 za tactics a spirit


2. scénář - Journey Along the Anduin: celkové skóre 97
Tactics a Spirit

druhá hra prohra za lore a leadership

25.4.2011 22:54:23

re
Tak při neskutečném štěstí na Encountery i karty do ruky, scénář 1 (v jednom hráči, tactic balík): 34 bodů

26.4.2011 20:41:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Journey along the Anduin
Dneska jsme s Andrém hrali dvě hry. První hra byla druhý scénář s mono balíky se dvou Core Setu za Tactic a Lore a dostali jsme pěkně na budku. Prohra na threat asi ve čtvrtém kole.
Druhá hra byla o něčem jiném. Postavili jsme dva balíky. Já jsem postavil balík Spirit/leadership z Eowyn, Aragornem a Theodredem a André Tactics/Lore s Glorfindelem, Legolasem a Gimlim. Bylo to úplně něco jiného a skupina těchto dobrodruhů se osvědčila velmi dobře, konečné skore 69.

26.4.2011 23:12:40

Hry
Hra ve dvou (Spirit a Tactics ze zakladu)
2. scenar (Journey Along the Anduin) - skore 70

Spirit sfera v tomhle scenari opravdu hodne pomuze s lokacemi. :)

27.4.2011 23:14:24

Hra ve třech
První hra ve třech s druhým scénářem. Vybrané balíčky byly Lore, Spirit a Leadership. Celkové skóre 132.

Druhá hra za Tactics, Spirit a Leadership a skóre 92.

1.5.2011 00:57:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Druhý scénář ve dvou, skóre 57.

12.5.2011 15:58:07

:-(
Zatím jsem zahrál jen pět her a to sólo, ale do cíle prvního dobrodružství jsem nedošel :-(.
Jednou to už bylo o fous, když jsem měl na questu dost progress tokenů, ale zase byl ve hře ten prohnaný pavouk a hrozba stoupla na 50. Tak snad někdy příště.
Uvidím, jak se povede při hře ve dvou, abych se mohl pochlubit svým skóre.

22.5.2011 07:38:45

Body
První scénář, hra ve dvou z jednoho core setu: 1.balík leadership/spirit 2.balík tactics/Lore - 82 bodů.

25.5.2011 21:37:42

Deth
V solo je to opravdu těžký a v pravidlech pro začátek doporučují hrát bez shadow karet. Na forech pak radili ve hře pro jednoho lízat dvě karty.

25.5.2011 21:39:01

trojbarva
První hra první scénář s fialovýma 45

Druhá prohra se zeleno fialovou v prvním scénáři, hrdinové odešli do věčných lovišť

Třetí hra zelení, červení, modří (Aragorn, Eleanor, Thalin) 39

28.5.2011 01:49:27

Druhý scénář
Dva hráči: Fialovo červený, zeleno modrý.
63 bodů.

28.5.2011 07:07:59

1 scénář
49 tactic/Lore

Za začátku to vypadalo nadějně, že to projdu s prstem v nose. Ale ve čtvrtém kole mi padnula caught it the web:) což jsem naštěstí odstranil přes minera, ale další treachery bylo to samé :D
Což jsem byl bez Legolase, bo nebyly prachy. Pak mi padnul chieftan Uruk, takže taky paráda a hned po tom Ungolianta:D
Nakonec jsem to teda pobil, ale Legolas padl za vlast a zustal jen GLorfindel a Gimli. Nebýt tuhýho Legolase, tak by to bylo pěkný skóre :)

28.5.2011 19:17:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Legoland and girls
30 bodu, solo hra, Legolas + Eowyn + Eleanor, prvni scenario.

Eowyn kvestila, Legolas ji pomahal zabijenim potvor a Eleanor se mohla strhat skrz Unexpected Courage.

Hra je pekelne tezka. Po asi 15 hrach jsem konecne pochopil vsechny pravidla a zacal hrat naostro. Prvni hru mi vsechno pochcipalo a druhou se mi podarilo vyhrat. Spirit a snizovani threatu je hodne silne. A Legoland s Blade of Gondolin, to je pracant.

Chtelo by to si koupit s nekym napul jeste jednu zakladni sadu a rozdelit si karty napul. Treti feint, quick attack apod. to by byla vata.

29.5.2011 11:12:31

1. scénář
Legolas/Dúunhere/Aragorn -30

Legolas +kvestil
Aragorn + stone zajišťoval Matroš a obranu
Dúnherer občas něco pomrtvil

hrozba lehce snižována kartami

Poté ještě jednou to samé a prohra vystrašil jsem se k smrti

Do třetice ten samý balík 24

29.5.2011 14:45:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Druhý scénář
Hra ve dvou - 88 bodů. Chudák Eowyn zase nepřežila, už je mi tý holky fakt líto :-)

31.5.2011 22:09:40

Solo
Ja som hral zatial asi len 6-7 solo hier. Prve hry to vyzeralo tak ze to sa snad ani neda vyhrat, tahal som iba lokacie, threat isiel hore, prisery ma nicili. Ale posledne 3 hry vzdy uspech.

Prvy scenar, leadership deck a hrdinovia
prva vyhrana hra 49b
druha 30b
tretia 29b

Teraz sa mi to zda priliz jednoduche. Skusim iny deck alebo druhy scenar. Dobra hra. Tesim sa na multiplayer.

2.6.2011 09:05:25

Kaves
Zkus zahrát druhý scenář - trolík na záčátku je docela challenge ... pak napiš jak ti to šlo :-)

2.6.2011 12:14:30

Sinuhet
Prave som odohral 2. scenar, solo, Leadership deck. Asi som mal stastie zase. Vyhra 52 bodov!

Threat isiel hore stale nakoniec som skoncil s 43.
Gloin padol koli goblin sniperovi a treachery kartam.

S trolom som mal celkom stastie. V prvom kole som zahral Sneak attack a vylozil Gandalfa, takze troll hned dostal 4 dmg, branil ho gandalf, takze mi stupol threat iba o 2. Za 2 res som zahral For Gondor! (+1 attack pre vsetkych), takze troll nemal sancu a v prvom kole lezal :D

V druhej faze scenara, som vacsinou tahal lokacie a hlavne Banks of the Anduin (velmi dobry napad tato karta, tematicky sedi) , par slabych nepriatelov a hlavne treachery, ktore mi zabili Dwarfa. Jedine nechutny bol Goblin sniper. Jeho schpnost v kombinacii s tymto questom, bolo ho dost tazke dostat ku mne. Nastastie ostatni nepriatelia boli dost slabi.

Zatial sa mi podarilo vylozit Faramira a Broka, takze som mal dost will power na quest.

Ked som sa dostal do tretej fazy, tak stal proti mne iba Dol Guldur Beastmaster. Aj ked je dost silny, nemal sancu a po dvoch kolach som ho zdolal.

Super hra, dufam ze zajtra zahram prvykrat 2 player, aj ked kolega chce hrat WOTR :D

3.6.2011 00:25:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Solo
1. solo scenář - po 6 prohrách (2 těsných) s Tactics první výhra se Spirit - 27 bodů

Fakt Výborná Hra! Těšim se až dáme ve 2 a na stavění balíku.

3.6.2011 01:19:51

2.scénář - solo
Tak včerejší smolné hry prolomeny: 40 bodů.
Musel jsem se notně prolízat balíkem, abych se dostal k Faramirovi, pak už to byla pohoda. Hromadily se mi lokace ve staging area a nemohl jsem to přetlačit. Hru jsem skončil na 46 threat.
4 zranění a 10 bodu ve vítězných.

Fialovo, červený deck (Aragorn, Theodred a Legolas)

5.6.2011 12:18:51 | Upraveno autorem (porovnej)

1. scénář solo
Eowyn, Dunhere, Eleanor + Spirit deck + 3 x Gandalf = (16 treat - 5VP) 11 bodů

Šlo to jak po másle. Hned zkraje přišel 2x The Galadhrim's Greeting (-6 treat) a pak už nebylo moc co řešit. Finále byl Ungoliant's Spawn, se kterým pomohl Gandalf.

5.6.2011 16:53:04

3. scenar
Porazil uz niekto 3ti scenar solo ? Ja som to skusal asi 5x vzdy iba zakladne baliky spirit a leadership a nedostal som sa ani do 2 casti questu. Je to vobec mozne prejst solo? Alebo len s neuveritelnym stastim? To si radsej podam lotto.

13.6.2011 14:49:44

1. scenar (PTM)
9 bodov - deck Dunhere (Spirit), Denethor (Lore), Gloin (Leadership). Gandalfov som vytahal asi vsetkych a vzdy som ich pouzil na znizenie threatu + spirit karty -6 threat. Uplne bezproblemova hra. Cez Denethora som kontroloval co pride (co sa mi nepacilo som dal prec) a Gloin z Dunherom vybijali nepriatelov. Ostatni allici pomocu faramira to dorazili.
Teraz hladam optimalne zlozenie pre 2.scenar (ktory som vyhral iba raz s celkom 54 bod.). Ale momentalne preharavam skor ako sa vobec stihnem nejak vylozit

13.6.2011 16:17:27

2. scénář - dva hráči
Skore 67 bodů.
Dvoubarevné balíky: červeno-fialový a zeleno-modrý.
Start vypadal hodně drsně k Trolovi se přidali Orci a ještě Chieftan Ufthak.
Takže první volba byla snížit si threat a tím oddálit nástup Trola a prolízat se ke Gandalfovi, který vymasil Trola, pak to šlo jako po másle. Díky Faramira a eventu co postaví Alíka, jsme dosáhli při plavbě na voru hodnoty willpoweru hodně přes 20 a přetlačili během dvou kol druhou část Questu, ale vracející se Vrány na sebe natáhly obrovské množství škodících karet a konečný souboj byl už tuhší, hlavně díky pošramoceným charakterům z treachery karet.

28.6.2011 18:22:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Akt. cena: 600 €
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas