Nexus Ops - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Autoři: Charlie Catino
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dá se sehnat, ale těžko

Tak se mi nakonec podařilo Nexus Ops sehnat až z USA. Vzal jsem raději dvě krabice a rozhodně nelituju - zbláznil jsem se do ní já, líbí se i manželce a dokonce i sedmiletý syn nechce moc hrát nic jiného. Přece jen ty plastové miniatury, házení kostkama a boje jsou něco, co mi v Carcassonne a Agricolovi chybělo! Mimochodem, tu druhou kopii až do 12.6.09 nabízím na aukro.cz :o)
2.6.2009 14:11:27

Nabídka - NEXUS
Vím, že jsem tu pár lidem dříve pomohl k této hře. Ozvali se mi (na moji dávnou žádost) z jednoho obchodu z Austrálie a nabízejí mi poslední 3 ks této hry. Problém je v ceně. Včetně dorpavy do ČR to vychází na 1.850,- Kč. Pokud bych to dál posílal poštou, cena za poštovné je (podle zkušeností) 70,- Kč.
Vím, že je to balík peněz, ale pokud by někdo vyloženě o tuto hru stál, objednal bych to. Jinak na tom nehodlám vydělávat a cena je taková jakou mi nabídli. Bohužel je to od jiného dodavatele a proto se cena oproti minulé objednávace zvýšila. (ne však mojí vinnou).
Prosím tedy kdo má zájem o poslední 3 ks NEXUSU aby se mi závazně ozval do SZ a domluvíme se. Steně to dříve jak 14 dnů nebude.

18.1.2011 09:01:37

amerika
koukal jsem se na ebay.com, zrovna tam běží několik aukcí, možná by se dal některý z prodejců ukecat na poslání do evropy. Zvlášť ta cena Kup teď za 50 USD vypadá dobře.

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=nexus+ops&_sacat=See-All-Categories

18.1.2011 12:59:30

to kyrys
Nevím, jak je to velká krabice ale počítej s poštovným minimálně okolo dalších 50 doláčů.
A jsi v podstatě na stejné ceně jako nabízí Kent.
A navíc se brzo mají snížit limity pro dovoz bez cla a dph.

18.1.2011 13:33:01

To Kyrys:
Ano na Ebay se dá koupit, nicmémně jak píše tomasV, poštovné je dost drahé.
A od 1.4. platí novela zákona o DPH a pak už bude nereálné cokoli za solidní peníze sehnat ze zemí mimo EU. Tohle je jediná možnost.
Jinak v Evropě je tato hra už dávno nesehnatelná. Dá se ještě na amozonu, ale cena je 69,90 USd !!!
Pak už jedině aukce, bazary a pod. V předešlých zásilkách byla cena asi o 200,- Kč míň, i tka to bylo hodně. Kdo se ozval. NEXUSE má. Brát to nebudu, pokud nebudou zájemci. Dal sem to sem jen jako info pro ty kdo by byli ochotni hru koupit i za takovéto peníze.

18.1.2011 14:18:27

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas