Nexus Ops - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Autoři: Charlie Catino
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dá se sehnat, ale těžko

Tak se mi nakonec podařilo Nexus Ops sehnat až z USA. Vzal jsem raději dvě krabice a rozhodně nelituju - zbláznil jsem se do ní já, líbí se i manželce a dokonce i sedmiletý syn nechce moc hrát nic jiného. Přece jen ty plastové miniatury, házení kostkama a boje jsou něco, co mi v Carcassonne a Agricolovi chybělo! Mimochodem, tu druhou kopii až do 12.6.09 nabízím na aukro.cz :o)
2.6.2009 14:11:27

trocha poezie po WargameConu na Slapech
..Nexus Ops, Nexus Ops, téhle hry není nikdy dost.

PS: Kde tohle lidi seženu??

1.8.2010 17:36:40

Našel jsem
Našel jsem Nexuse za luxusní cenu 35 dolarů, ale je to v Austrálii a neposílají do ČR. Kdyby jste někdo věděli jak to sem odtama dostat, dejte vědět, jeden kousek bych určitě vzal. Adresa zde : http://www.gamingdragon.com.au/p/1103947/nexus-ops---board-game---save-5500-.html

2.8.2010 10:08:32

hm
přemejšlím, že leda to poslat kamarádovi do Irska, ale komunikace není 2x dobrá. To se vážně nenajde jedna či dvě hry v EU? Co nějakej dotisk, reprint, zájem patrně je velký..

2.8.2010 11:26:13

...
Par kousku loni pred vanoci mely Tomovy hry, ale jiz ji vyprodali. Mozna jim zkusit napsat, zda by se to nedalo nejak zkoordinovat.
Asi bych to nemel rikat, ale mam doma jednu zabalenou kopii (koupil jsem tenkrat 2 kusy), schovavam ji jako svatebni dar svym deskovkarskym kamaradum :-)

2.8.2010 12:11:10

Cena
Tak jsem si na tom shopu v Austrálii zkusil kalkulačku kolik by stálo poslání do Německa a jsou to pěkni vychcánci. Hra sice stojí 35 dolarů, ale poslání do Německa by stálo při jednom kusu 72 dolarů, při 5 kusek 210 dolarů. Takže asi jim nejde o náklady poštovného, ale že si na něm vezmou zpět tu slevu, co dávají na hru. Škoda no.

2.8.2010 12:54:27

to Caranthir
....že bych se znovu oženil : )) no kdyby kamarádi nějak otáleli měl bych určitě zájem. Pěknej den

2.8.2010 13:29:45

v italii
je maji, ale drahe primo pekelne
http://giochinscatola.it/catalog/product_info.php?products_id=8265
a to nevim kolik chteji za postovne...

2.8.2010 13:39:15

add australie
hmm, kdyz jsem delal u protinozcu pred rokem objednavku kdysi davno pred rokem ja, tak nemeli s posilanim do cech problem, jen cenu me rekli az na zaklade velikosti objednavky ... ale nebylo to zadna palba ...

Products
------------------------------------------------------
1 x Axis & Allies Anniversary (HAS95775) = $100.00
1 x Nexus OPS (HAS95038) = $18.18

a v bance mam polozku 2700 KC ... nevim teda uz kolik byl tehdy australskej dolar, dneska ma nejakych 17 korun, ale i kdyby byl za 16, tak to vychazi na 50AU$ postovneho za oboji a slo to ve dvou balicich, protoze ty krabice sou kazda pes jina ves, a ta axisova vic jak 2x vetsi .. a maji to tam toded :-P

2.8.2010 14:08:21

Siaron
jj, v onom australskem shopu vychazel tehdy pred rokem Nexus na nase i s postovnym kolem 700 Kc. 18,18 AU Nexus OPS + 20 AU postovne.

2.8.2010 23:10:50

tak jsem našel
psal jsem jim kolik by stálo dovézt 3 ks. A je to následovně
90AUS (za 3 hry) a celkem 70AUS poštovné (loď). Pokud by se toho chtěl někdo zhostit tak se rád přidám

3.8.2010 07:39:14

andik007
Zajímavé info. Teď jsi mi docela nasadil brouka do hlavy. Popřemýšlím o tom a dám vědět. Třetí zájemce by se asi našel.

3.8.2010 07:43:03

Nexus od protinožců
Uvedený odkaz jsem našel už dřív a dával jsem ho v plen Sydovi z Tomových her. Předpokládám, že se snaží o nějakou hromadnou akci.

Pokud se mu to nepodaří domluvit, rozhodně mám také zájem. Prvně jsem už tedy přislíbil Sydovi, takže počkám co on na to.

3.8.2010 07:46:35

cena z Austrálie
Pokud dobře počítám, tak za 3 hry 160 australských doláčů i s poštovným vychází na jednoho na zhruba 930,- Kč. To je dobrá cena, takže bych do toho určitě šel.

3.8.2010 07:50:29

skyfire
Teď jsem to počítal a přijde mi to také jako dobrá cena.

3.8.2010 07:55:23

Austrálie
K objednávce z Austrálie bych se přidal, ale pochybuji, že jich pošlou tolik najednou, prej s tím dělaj fóry, což je asi dobře.

3.8.2010 08:34:57

Pokud se toho někdo ujme
Já se rád přidám.

3.8.2010 08:35:07

skyfire

Austrálie
No já jsem našel asi 3 australské eshopy, kde nexuse měli za dobrou cenu. Problém je v tom, že když je dám do košíku a jdu k placení, tak mi to vypíše, že poštovné mi bude sděleno později a pak je hned položka způsob platby a když dám paypalem, tak mi to spočte částku, ale bez toho poštovného a hodí mě to na paypal a já nechápu jak to teda proběhne. Já zaplatím ty hry a oni se mi pak ozvou kolik bude za poštovné a to zaplatím znovu? Fakt nevím, ale oni mi pak řeknou, že chcou za poštovné nějakou šílenou sumu a co já pak s tím, když už jsem hry zaplatil, budu v pytli. Prostě takový systém se mi nelíbí a do toho nejdu. V dalším eshopu jde zase objednat jen jeden kus, to je taky napytel. Takže jestli máte někdo nějaký eshop, kde to půjde objednat bezproblémů víc kusů a kde to půjde taky bezproblému zaplatit hned i s poštovným, dejte vědět.

3.8.2010 08:40:32

skyfire
Tak clovek se muze zeptat a oni mu radi odpovi ... tezko ti to spocitaj automaticky, kdyz nevi dopredu, kolik toho bude a jak to bude velke ... me to slo treba letecky, napsal jsem jim email o co bych mel zajem, a odkud jsme, obratem me odepsali kolik to bude cca kostovat, udelal jsem objednavku, vzal to svoji netovou kartou s rozumne nastavenym limitem a oni si to strhli po odeslani i s prictenym postovnym. Do tydne to tu bylo, zadnej problem ... to holt jen u nasich ceskych obchodniku musi byt clovek trosku paranoidni.

3.8.2010 09:41:44

Australani
Prudíme je prudíme, snad se ozvou s něčím rozumným.

3.8.2010 09:42:39

sydo
zkoušíte zase nějaké přivést do vašeho šopu? nebo jenom nějakou větší objednávku pro lidi co se domluví? Na ty moje dva plusáky nexus zapůsobil, tak jsem jim slíbil, že se poptám :)

3.8.2010 09:48:10

australie
tak jsem jeste nasel stare ucty ...
celkove me to stalo 188 AU$, 100AU& stali Axis 50th ann. ed, 18AU$ NEXUS (jooo to byla cena), a 70AU$ postovne za oboje .. jenze AU$ mel v dubnu pred rokem neco malo pres 14 Korun, tak to byla lace .. dneska uz to bude o dost horsi ..pod 30 jsem nexus nevidel a AU$ je taky za 17

3.8.2010 09:52:46

objednávka
..určitě se přidám k poptávce, tuhle hru prostě musím mít

3.8.2010 10:16:06

hra
taky mě vrtá hlavou, protože hratelnost je fakt super, moc mě to chytlo, ale naštěstí se mi ta hra pořád prostě nějak nelíbí jak vypadá :))

3.8.2010 10:26:24

to Skyfire
Před Wargameconem jsem Nexus v té Austrálii objednával. Napřed jsem se zeptal mailem na poštovné, pak jsem automatyickým systémem zaplatil za hru a následně, když mi poslali potvrzení, tak jsem na e-mailovou adresu Pay-palem zaplatil to poštovné. Takže žádná extra složitost. Jen to poštovné ale bylo 30 AUS a to lodí, takže za 2-3 měsíce to doufám mám doma :). Letecky to stálo přes 50 AUS a to jsem za to dát nechtěl.

6.8.2010 12:55:18

Objednáno
Taky jsem už objednal. Domluvil jsem se tady se dvěma klukama a objednal jsem 3 kousky. Za poštovné chtěli 70 AUD, čili to vyjde levněji než objednat jednu hru. Teď jsem zvědavý za jak dlouho to dopluje :)

6.8.2010 13:00:24

Vybíráme z Bazaru

Tajemství těla - kvízová hra o lidském těle
Tajemství těla - kvízová hra o lidském těle
Akt. cena: 175 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas