Mořeplavci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Lookout Games
Z-Man Games
Autoři: Carl de Visser
Jarratt Gray
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PJ
PJ - avatar

První dojmy

Tak co, jaké jsou Vaše dojmy po několika partiích?

Mám hru ani ne týden, bohužel k hraní jsem se vůbec nedostal, ale hrozně se těším :-)

Zaujala mě super pravidla, sice 12 stran v cizím jazyce, ale za necelou půlhodinku vše nastudováno, tady autoři odvedli vynikající práci - jedny z nejlepších pravidel, co jsem zatím u hry viděl :-)

Mimochodem, na BGG je přímo od autorů varianta pro dva hráče; nezkoušel to někdo? (Sami autoři nakonec po testování došli k tomu, že ve třech a více hráčích je hra vyváženější a celkově lepší, ale pro mě je z časových důvodů hraní ve dvou nejčastější a časově nejdosažitelnější...)
2.10.2009 07:53:19

opl
Tak ono je to klasicke euro, to tema je tam jen tak naroubovane. V zaverecnych dvou kolech je to tak trochu pocitaci festival:)

16.8.2010 11:21:46

taky se mi líbilo
je pravda, že abstraktní je to dost, ale po druhé hře se mi to téma trošku vylouplo :) Líbí se mi, že možností je tam relativně hodně. Jediné co mě trochu mrzí, je že na začátku toho člověk moc nevymyslí a taky dost záleží na pořadí, první hráči mají dost výhodu, že si dobře nachystají evropu a pozobou bonusy za spoje. ale je fakt, že je zas odtud někdo brzy vyštípe. pěkná hra. doma ji mít nemuím, ale rád si ji ještě určitě zahraju.

16.8.2010 12:07:56

Vybíráme z Bazaru

Florenza: The Card Game + promo (rarita)
Florenza: The Card Game + promo (rarita)
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas