Malá velká podzemí

xxxxxxxxxo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Malá velká podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: REXhry
Galakta
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

doručení?

Ahoj,

má už někdo email o doručení této hry? Má to být doručeno v prosinci.

27.11.2021 11:10:54

já ještě nemám ani  tracknumber. Přišel vám nějaký mail před zprávy od celníků? Bral jsem 3 kopie a nějaké addony tak to možná ještě neposlali.

16.2.2022 13:05:43

Mně přišel první tracking number, že je to na letišti v USA, myslim Boston. Potom přišlo avizo od celníků, že to budou zadržovat a ať si vyplnim formuláře. Pak přišel další tracking, že je to v Praze. tak jsem rychle vyplnil ten celní formulář a díky tomu mi přišla rekapitulace od celníků a ať čekam.

Teď jsem schválně zkoušel zavolat na uvedené číslo a je tam klasicky automat - chcete k celnímu řízení, zmáčkněte 1 - chcete vědět, kde je vaše zásilka, zmáčkněte 7 - automaticky se to zavěsilo :D To bude ještě zajímavý…

16.2.2022 14:28:36

Já strávil na telefonu v te otravne melodii x hodin a bez uspechu. Nedovolal jsem se. Zkusil jsem vcera napsat i email, tak uvidim. Od infa ze bylo zahajeno celni rizeni zadny dalsi kontakt ani info. A taky jak pisete: ukazuje to, ze prej uz celni probehlo. 

16.2.2022 15:20:37

Jsme na tom stejně - před týdnem a něco zahájeno celní řízení, kde jsem se nechal zastoupit Českou poštou. Od te doby vůbec nic. Klasika - balíček je za tri dny z druhé strany zeměkoule v ČR, ale teď to bude trvat tri týdny z Prahy do Brna. A to si možná ještě fandím 

16.2.2022 16:41:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Včera mi přišel mail z “aviza.praha120@cpost.cz” s textem o celním zastoupení České pošty a nějakým odkazem - je to skutečný mail, ze kterého vám to info přišlo taky? Od Gamelynu mi žádný jiný tracknumber nedošel, hru čekám, ale zase bych nerad klikal na pofidérní odkazy.. navíc mě i dost překvapilo, když v updatu psali, že další dodávky do EU budou bez celního řízení a po 14 dnech dojde takovéhle avízo.

17.2.2022 09:29:02

@Kodak To samé u mě, akorát já předtím dostal email od gamelynu

17.2.2022 10:00:32

@MrHaa7 Už jsem to dohledal ve spamu, díky

17.2.2022 10:45:05

me to dnes přinesl postak 

na místě si řekl o 2 ecka za clo a vyrizena věc .

17.2.2022 11:06:21

Celkem vám závidím. Jak u mě bývá v takových případech zvykem, tak mou zásilku dostal na starost ten absolutně nejvíc vyhořelý člověk a bude po mě chtít vyjmenovat snad i složení té plastové folie, váhu jedné kartičky a počet znaků v pravidlech na straně 6. Pak mi to ještě zašantročí moje pošta, která mi nevhodí ani lístek do schránky. Takže očekávám, že koncem Března bych si to společně s dalšíma 4 neoznámenýma balíkama mohl vyzvednout …
 

17.2.2022 13:26:57

Vyplňovali jste ten formulář na “aviza.praha120@cpost.cz”?

17.2.2022 13:52:02

@Targoss ahoj ano dnes rano :-)

Jeff

17.2.2022 15:46:23

Ahojte, náhodou neviete ako Jimbo s pravidlami? Aspoň čo som prečítal. Môžem nejako pomôcť s prekladom?

17.2.2022 17:13:04

Tak pokračuju v souboji s celnící. Zjistil jsem, že u Tiny Epic Pirates mi chybí prostřední bílá plachta pro bílou loď. Zažádal jsem si u Gamelynů o náhradní dílek. Vše budou posílat zdarma. Dnes dorazil. Spolu s vyměřeným poplatkem poště a doměřeným DPH v celkové výši 200,-. Po hodině čekání jsem se dovolal na tu přetíženou linku. Paní řekla, že si mám podat reklamaci. Tak jsem zvědav. Jinak jedna plastová plachtička za 200,- je asi nejdražší herní komponenta, kterou zatím mám.

18.2.2022 11:21:29

Moje hra zatím taky v nedohlednu někde na poště, respektive v celním skladu :( 

____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

18.2.2022 12:31:04

Tak moje zásilka je na celnici. Přišel mail ale s tím vyplněním nevím :D hlavně ta cena. Co tam napsat ? To co jsem platil přes ks nebo to co v PM ? 

Případně kdyžtak někdo ochotný mi může pomoci v SZ :)

21.2.2022 23:12:19

No já jsem jim psal i email, jak to po 14 dnech vypadá a nedostal jsem ani odpověď = hra v nedohlednu

22.2.2022 13:01:35

Mne před 5 dny přišlo toto

“”"Dobrý den
výše uvedená zásilka bude dle nové legislativy odbavena ve zvláštním režimu.

V případě, že budou údaje na zásilce dostačující, bude zásilka propuštěna na základě údajů na nich uvedených a následně bude zaslána na adresu na ní uvedenou a poplatky uhradíte při převzetí zásilky.

Pokud bude na zásilce cokoliv pro CÚ nedostačující, bude Vám zasláno Oznámení o příchodu zásilky ze zahraničí, na základě kterého pak zašlete potřebné doklady""""

Jinak řečeno, nedozvěděl jsem se nic :D TO jsem jim psal, jak to vypadá, že se tracking nepohnul, stále prej probíhá výběrové řízení, tak jestli mi mohou sdělit podrobnosti. 

22.2.2022 13:32:51

Já jsem ani neobdržel nějaký mail o tom, že by to bylo v ČR a začalo nějaké celní řízení.
Od 7.2. to leží někde v Praze, teda Bůh ví jestli to je vůbec v Praze, protože i ten jejich slavný tracking je někdy mimo mísu.
Volat tam ani nezkouším, škoda volných neomezených minut.
Takže já už se pomalu smiřuju s tím, že to v době mojí izolace nedojde a ze zkušeností s poštou budu rád, když to dojde ještě letos …
Navíc u té zásilky nedokážu změnit ani adresu doručení …

22.2.2022 15:37:21

Hlásím stejný problém. Od 8.2. vidím v trackingu “zahájeno celní řízení” :(

23.2.2022 14:53:51

mně dneska přišlo že teprve posílají z USA … tak jsem zvědavý

23.2.2022 15:59:42

@tomasV 
Nejsmutnější (pro nás) je to, že ty tu hru budeš mít doma dřív, než my, kterým už ta hra leží 14 dní někde v Praze

23.2.2022 16:43:13

@KaStanCZE  no nejsem si jistý :D …. ale potěšilo by mě to … třeba na Nemesis Lockdown pořád čekám.

23.2.2022 16:57:56

@KaStanCZE jeste horsi je, kdyz v ty Praze bydlis a mas to na dosah ruky, ale nemas cas tam cekat pul dne.

23.2.2022 17:13:51 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock a nejhorší na tom je, že kdyby ses tam dočekal, tak by tě vyhodili, protože fyzickým osobám kvůli covidu balíčky nevydávají…

23.2.2022 20:30:10

Tak dneska prekvapive dorazilo (formular pro zastupovani postou sem vyplnil (mel sem objednavku jen dvou kusu). Nedoplacel sem nic… tak jen pro info… :)

Diky moc, Petr

25.2.2022 10:37:16

Vybíráme z Bazaru

Isofarian Guard - pouze osobní předání Praha
Isofarian Guard - pouze osobní předání Praha
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas