Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Tak kdo ještě nemá
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/lords-of-hellas?ref=discovery
10.6.2017 18:53:38

Sundrop
Přesně proto stále čekám na "late pledge" a chci vzít full Titan včetně sundop :-)

Winring: Jak píšeš okolo sundrop je docela vichr, ale všechny náhledy byli povedené. Na druhou stranu jak známo...ozývají se jen ti nespokojení :-) což je třeba 50 lidí z celkem 12.000 backerů

23.4.2018 18:35:29

Sundrop
Zkusím to ve středu stihnout vyfotit a poslat. Bohužel v mém případě to lepší než šedý plast není. Hopliti jsou docela fajn až na šílené louže washe na podstavcích, ale mostra jsou mnohem horší. Je vidět, že se s tím vůbec nes*ali. Pár monster je vyloženě zablito bílou, pár má bílou jen zleva nebo zprava a jedna je dokonce duhová (zacákaná washema všech barev figurek). Města jsou celkově docela hnus. Blbě složená (musel jsem je rozlámat a složit znovu), cáknutá jen z jednoho boku a ta bílá je jak krupice.

Možná jsem zmlsaný plastem z KD:M, ale celkově je ten plast strašně měkký a deformuje se jen tím, že to leží v krabici. Je to obrovská škoda, protože hra jako taková je úžasná, ale ta produkce je za mě vážně strašná.

24.4.2018 07:09:23

Obrázky
Tak to jsem fakt zvědav. Jinak KDM sem netahej to je jiná liga jako GW věci. Tady se pohybujeme na úrovní FFG, CMON.

24.4.2018 08:46:06

Sundrop
Řekl bych, že si s tím sundropem na sebe zbytečně upletli bič a teď vůbec nestíhají. Kdyby se na to vykašlali hned na začátku a nic takového neslibovali, tak jsou teď v pohodě.

24.4.2018 08:56:11

@red dragon

jedna fotka vyda za 1000 slov tak nahod nejaky odhaz na foto :)

24.4.2018 08:58:52

@kren
Ano to asi uplně neodhadli, ale podle mě furt lepší neodhadnutá věc, která podle mě zákazníkům přidá než neodhadnutá věc u již časem provařených věcí jako výroba figurek, insertů a dalších které se dějí na KS dnes a denně.

Prostě dělají to prvně a neodhadli to, u Nemesis to už bude jiné podle mě. Furt lepší, než kdyby se na to v půlce vyprdli a napsali lidem, že na to kašlou, že se to lidem stejně nelíbí a musí kvůli tomu navíc čekat.

24.4.2018 17:01:11

@winring
Možná jsi mne nepochopil. Já jsem nepsal, že se na to měli vyprdnout v průběhu kampaně. Já jsem psal, že od začátku sundrop neměli vůbec nabízet a dělat a tím pádem by měli kapacity všechno líp dotahovat v jiných oblastech.

24.4.2018 18:48:06

@kren
Pochopil a stejně si myslím, že je dobře, že to udělali.

25.4.2018 09:22:40

@ muj KS

tak včera sem ti rozbalil vlastní krabici a velka spokojenost.

darečky potesili,

Sundrop jak co, a figurky na deskovku uplne v pohode

trochu me ted mrzí ze sem nebackul i ten nemesis

15.5.2018 16:31:54

print and play
Někde se mihla zpráva, že si hráči můžou stáhnout print and play rozšíření (nebo možná jen dalších hrdinů) na otestování. Nemůžu si ale vzpomenout kde to bylo a v rychlosti to ani nejít.
Nevíte někdo? Dejte sem kdyžtak prosím odkaz.
Díky

29.5.2018 09:12:02

Titan pledge
Chtěl bych se zeptat těch, kteří přes KS objednali edici i s rozšířením, zda mají nějaké info, kdy jim tato edice dojde.

13.6.2018 10:26:10

Zatím nic
Oficiální zprávy zatím žádné datum nedali. Jediné co je je že:
Vše co se posílalo dvouvlnově by mělo mít venku všechny anglické základy s a bez sundropu a 25. května se měli začít pomalu posílat neanglické verze.
Tudíž ještě si počkáme.

13.6.2018 11:06:04

RE
Právě že jsem se koukal na BGG, ebay a vypadá to, že ani anglické verze nejsou venku, krom CORE BOXU samozřejmě.

A nemáte někdo tušení, jak je na tom prodejně LOH v ČR? Přemýšlím, zda si mám k české verzi dokoupit přes nějakej kanál další rozšíření a nebo počkat zda ALBI přeloží i následující rozšiření. Věřím a doufám, že to tak udělají, stejně jak to udělali se SCYTHE.

13.6.2018 11:46:21

2nd wave
Rozšíření, resp. druhá vlna rozesílání má proběhnout někdy v prosinci 2018. Takže to zkomplikují Vánoce a tak, takže bych reálně počítal dodání někdy 2019/Q1.

13.6.2018 11:53:59

RE: 2nd wave
hmm to jim teda bude celkem ještě dlouho trvat. Takže zase budeme čekat nejspíš rok na další rozšíření.

13.6.2018 12:04:35

Winsz
Asi jsem to nenapsal dost jasně:

Kdo chtěl anglicky a poslat nadvakrát má doma core.
Všechno ostatní čeká.

13.6.2018 12:11:59

winring
pochopil jsem to správně. Ted vlastně všichni mají pouze CORE BOX a na ostatní se čeká. A druhá vlná bude až o v prosinci a tam budou veškeré rozšíření a exclusivity?

13.6.2018 12:16:31

KS
Všichni kdo si nechali poslat anglický Core napřed ho mají. Zbytek nemá ani ten.
Prosinec bych asi nenadhazoval, nikdo se k nějakému datu zatím nevyjádřil.

13.6.2018 12:45:52

winring
Myslím, že termín proběhl i nějakým updatem, ale nechci kecat. Minimálně aktuálně v KS komentářích:

Richard Miniter 4 days ago
@AR_Jordan
How's wave 2 looking my board game group is really getting pissed off that I can only let 3 of them play at a time lol.

AR_Jordan Collaborator 4 days ago
@Richard Still on track for the Oct - Dec estimate!


Btw, brzy by měl být znovuotevřený pledge manager, kde bude těm, co šli původně do "jednozásilkového" odeslání nabídnuta možnost zaplatit si extra zaslání core (+ terrain) předem...

13.6.2018 13:10:07 | Upraveno autorem (porovnej)

KS

Updaty pravidelně sleduju, protože mám na sebe hromadnej pledge i pro další lidi a pokud si vzpomínám, tak na posled se o tom, že se děje něco pro jednovlnaře bylo už hodně dávno a bylo to spojeno právě s tím že to bude trvat ještě dlouho a tudíž můžou ze sebe udělat dvouvlnaře.

13.6.2018 13:37:19

pondělní online

pokud máš dotazy, na KS je Marcin každé pondělí od 17 online a ochotně vše zodpovídá...

17.6.2018 23:03:45

ks konečně doma
Tak po tentokrát opravdu dlouhé době čekání mi konečně hra dorazila přepravní společnost mě informovala v den zásiky ale což už byli ochotní. Takže v poho.

17.7.2018 16:06:34

Otevřený PM
Ke znovuotevřený PM (zatím hlášený do cca půlky srpna) s možností přihazovat věci (a měnit zásilku z jedné na dvě vlny)

Jen pro info - mé stávající partě a lidem, kteří u mě v minulosti projevili zájem o přidání, se ozvu během tohoto týdne, až najdu trochu ucelenou chvíli času a možnosti mi to dovolí (jsem na dovolené)
Kdyby se chtěl přidat někdo další, pište SZ.
Jen pro info 2 - vypadá to, že i v této druhé vlně cílíme na retail titan ;-)

17.7.2018 16:51:15 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
chtěl bych se zeptat, jestliže bych chtěl pouze veškerá rozšíření, protože core box už mám, jde se k Vám takhle připojit, nebo to je podmíněné, že si vezmu i core box?

18.7.2018 09:20:38

Winsz
Mám lidí i jen s rozšířeními

18.7.2018 11:43:52

Vybíráme z Bazaru

Endless Winter EN KS SHAMAN deluxe + Mamut, proma
Endless Winter EN KS SHAMAN deluxe + Mamut, proma
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas