Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Tak kdo ještě nemá
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/lords-of-hellas?ref=discovery
10.6.2017 18:53:38

Sundrop
Já sem si u nich Sundrop zrušil, protože si budu barvit sám.
Nicméně i tak mi přišla promo krabička s nemesis, kde ten Sundrop je vidět jak vypadá a je to opravdu jen tenounká vrstva několika barev, který můžou stejně tak dobře posloužit jako základová barva. A min ta Nemesis vypadá opravdu hodně dobře... nemluvě o tom, že jde vlastně o technologii masivního barvení.

1.2.2018 06:17:41

mate uz vsichni doma?

ja mam Titan pledge se sundropem a poprad ticho po pesine

21.2.2018 10:29:26

Taky nic
Taky nic.

21.2.2018 10:37:30

Late pledge
Jen pro info:

Původní prohlášení z ledna, kdy AR tvrdili, že pozdní slib otevřou opět v únoru po dokončení 1.vlny je mírně pozměněn.

Pozdní slib bude znovu otevřen po dokončení 1.vlny (která stále trvá) a bude jen pro úpravu slibů lidí, kteří mají přes pledge managera již objednávky udělané.

6.3.2018 11:56:06

Korenar
Co to perlíš za sliby? :D

6.3.2018 13:53:27

Pledge
Teoreticky tam mam nevyuzity 1£ pledge... pokud jeste zije a pujde ho pak zvednout...

6.3.2018 15:08:01

Khalashnikovf
OK tak pro šťouraly "late pledge" :-)

6.3.2018 20:20:45

@Korenar
Měl bych zájem!

7.3.2018 00:34:53

Late pledge
Našel by se někdo, kdo mi přibral kousek v rámci druhé vlny nebo třeba úplně přenechal jedno-librový pledge, který nevyužije? Smutně koukám...

Díky!

13.3.2018 20:18:19

Další měsíc
Titan pledge se sundropem... Dorazila už k někomu? U mě pořád nic. Cz verze už klepe na dveře a já začínám být rád že jsem nepodpořil Nemesis.

23.3.2018 14:45:31

horysimus
A máš dodání v jedné nebo dvou vlnách? Zatím posílali akorát core (pokud máš dvě vlny). A ano, předpokládám, že full KS dorazí později než česká verze.
___
redaktor Deskofobie

23.3.2018 14:48:44

...
Nam zatim nedosla ani nebarvena retail pledge. Placeny dve vlny

Na Nemesis jsem se taky nakonec vyprdnul, a jsem rad

23.3.2018 15:02:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Yedle

Zaplatil jsem postovny za dve vlny...

23.3.2018 15:20:50

Delay
Tak dle posledního updatu bude mít KS dodáni druhé vlny zpoždění cca 6 měsíců oproti původnímu plánu. Takže na Vánoce :D kdo má dodání v jedné vlně, bude možnost připlatit za dodání solo core.
___
redaktor Deskofobie

28.3.2018 09:32:26

...

Ted to zrovna louskam...Shrnul bych to asi takhle... Figurky stojej za houby nebojte se v příští hře už budou super... Máme velké zpoždění nebojte příště už se nebude opakovat... Omlouváme se nečekali jsme takový úspěch...

28.3.2018 09:52:46

Update
Ted to zrovna čtu... Shrnul bych to asi takhle... Figurky kontrolujeme, aby byly v pořádku a vám nechodili šmejdy, které budete muset osobně reklamovat, doděláváme detaily pro expanze z LoH, nové hry si řeší jiné týmy... Máme velké zpoždění a hrozně se za to omlouváme a samotné nás to štve, protože jsem si pořídili velkou rezervu na doplňování chyb v core boxech (+800 boxů) ale i přes to nám nakonec pár miniatur chybělo. Miniatury jsme doplnili a už chybí jen malé množství core setů na dodělání. Lidi s jednou vlnou si můžou říci o poslání dvou vln, protože Core už bude hotov pro všechny (Ok tohle sem taky nepobral)... Jsme nadšení ale trochu nás to limituje, nečekali jsme takový úspěch...

Plus pulírujeme expanze protože máme díky tomu čas na další testování,.

28.3.2018 10:16:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Update
... to k tomu mohli rovnou nabízet českou verzi, která bude v obchodech dříve než dostanu svůj "1- wave" balíček :-) :-(

28.3.2018 14:29:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Nemesis
Doufám ,že na Nemesis už jsou připraveni a nic je nepřekvapí :+)

28.3.2018 14:39:34

KS vc. Retail
Mám trošku zmatek co vše je vlastně u této hry "kickstarter premium"

Vypadá to, že jen expanze "Kronos Rebellion" nebo je toho více?

Pokud by totiž ALBI šel obchod dobře a lokalizovala by všechny ostatní expanze...cenově se dostaneme cca o trochu více, ale vše v plné CZ lokalizaci...člověka co promeškal kampaň a čeká, zda vůbec bude znovuotevřen "late pledge" to nutí se zamyslet.

22.4.2018 23:44:05

KS

Ks premium neni to stejne co Ks exclusive. Do retailu snad pujde vsechno (krome Pandora boxu).

23.4.2018 10:50:17

KS
Pouze pro KS je:

- Kronos Rebellion
- Pandora box
- Krabice na SG
- Obálka s nějakým legacy překvapením pro výherce třetí hry.

Vše ostatní půjde do prodeje (otázka ale jestli i v češtině). Backeři mají hlavně výhodu, že spoustu z toho, co se půjde dát koupit, dostali v ceně, plus mohli jít do sundropu, který v retailu nebude.

Tudíž pokud ti nejde o tyto 4 věci a sundrop, tak drž palce, ať to Albi dodá všechno :)

23.4.2018 11:22:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Sundrop
... plus mohli jít do sundropu, který v retailu nebude.

Tak tohle opravdu není problém. Já lituju spíš toho, že jsem do něj šel.

23.4.2018 11:55:25

Sundrop

Ohledně sundropu fajt nevím...nejsem malíř a přijde mě, že výsledky sundrop nejsou tak hrozné. Podle fotek rozhodně lepší, než nenabarvený plast.

Chápu, že pedanti, co si své minis vyšperkují do krásných barev se na to tváří jinak a sundrop je spíše překážkou.

23.4.2018 11:59:11

KS
Co vše půjde do CZ lokalizace je otázka....těch rozšíření je hodně na jeden malý CZ trh.

Jinak do retailu se asi taky nedostane Leonidas počítám a to je společně s Kronosem asi největší ztráta...ty ostatní exclusive věci ani zatím nikdo neví, co znamenají.

23.4.2018 12:01:01

RedDragon sundrop
Já jsem fakt zvědav až mi to dorazí. Protože se na to snáší takový hate a přitom figurka kterou posílali jako LoH preview sundropu v This War of Mine KS byla naprosto v pohodě.

Je to namalované? Ne. Je to lepší než čistý plast? HELL YES!

23.4.2018 12:21:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas